Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś mi się wydaję, że to będzie klasyk Messiego. Jest w gazie - bez wątpienia. Podczas meczu z City w 60 minucie mniej więcej widziałem jak pokazał do Rakiticia i Alvesa coś w stylu 'spokojnie, nie atakujmy, szanujmy piłkę', dostał podanie po czym pomalutku sobie dreptał z tą piłką. On sam czuje, że jest w gazie i drugą połowę odpoczywał żeby na Real odpalić ze zdwojoną siłą.
1
Kocham ten klub ponad życie, jestem z nim na dobre i na złe, ale daleko mi od wysuwania wniosków typu 'jest dobra forma to i z Realem 5:0 będzie'. Mógłbym Ci przytoczyć milion przypadków drużyn w gazie, które przegrywają, bo nie mają dnia/wypadek przy pracy/pech/dzień konia rywali i wiele wiele innych czynników.
Koniec dyskusji, życzę miłej Niedzieli 22 Marca, VeB!
0
To jest jasne, zostaje nam 10 kolejek po El Clasico, ale ja mówię o groźniejszych rywalach na 'papierze', a że futbol bywa nieprzewidywalny i wtopa nawet z Cordobą jest możliwa to każdy prawdziwy kibic powinien mieć to na uwadze :)
7
Tylko kretyn potrafi napisać coś w stylu 'manita', 'rzeź', 'spacerek'. Wiesz co to jest futbol ? Oglądałeś mecze takie jak Liverpool - Milan ? Od 0:3, do 3:3 ? Widziałeś często bezradną Barcę w meczach z Chelsea (lata 05-09) ? Widziałeś 2004 roku, gdzie za burtą LM wylądowały potęgi a grały tam Monaco, Porto czy PSV ? Człowieku o czym my rozmawiamy ? Wynik tego meczu może być różny, od 5:0 nawet i po 0:5. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że Messi np złapię kontuzję w 2 minucie, a Neymar z Iniestą zagrają słabo? Albo, że Alves na początku meczu sprezentuje bramkę Realowi a potem postawią autobus ? Czy nawet tego, że Cassilias będzie miał dzień konia jak dzisiaj Hart ? Jeżeli masz 37 lat to muszę przyznać, że mało futbolu na oczy widziałeś :)
Ja mam 24 i widziałem takie rzeczy w piłce nożnej, że nawet w meczu Barca - Legia nigdy nie powiem, że będzie pogrom na 100000000%.
PS. Co do popychadeł to kojarzysz mi się z bokserami, którzy od 5 lat wychodzą na konferencję prasową przed walką z Kliczką i mówią 'będzie łomot, jestem pewny siebie, nigdy tak dobrze nie wyglądałem na treningu, zniszcze Kliczkę', a Kliczko na konferencji wchodzi, oddaje szacunek rywalowi, z którego wylewa się pewność siebie po czym wchodzą na ring, dwa proste, sierp i 'pewny siebie człowiek, który wierzy w swoje umiejętności' leży na dechach. A od kogo dostaje manto ? Od tego 'popychadła' który przed walką milczał, a nawet oddał szacunek rywalowi.
Gówno wiesz o sporcie człowieku. :)
0
Przełomowy mecz dla Mistrzostwa się szykuje. Jeżeli wyrwiemy 3 punkty, będziemy 4 nad Realem i zostaną nam mecze z Sevillą, Valencią i Atletico. Z czego Realowi też zostanie Valencia i Sevilla. To może być klucz do Mistrzostwa, 4 punkty - by zachować miejsce na jedną ewentualną wpadkę.
Co do LM. Ja z jednej strony chciałbym trafić na Real lub Atletico - znamy ich na wylot, nie trzeba będzie dużo trenować taktyki, oglądać rywala itp. PSG też znamy, też mi pasuje ich styl gry, szczególnie, że zagrają bez Luiza, Verratiego i Ibry w pierwszym meczu. Z Bayernem byłoby piekielnie ciężko, ale marzy mi się rewanż za 0:7, jednak oby to było w półfinale (mam nadzieję, że awansujemy). Monaco ? Rywal jeden z łatwiejszych ale pokazali, że mogą zaskoczyć. Przy szczęściu mogą powalczyć z każdym, są zdyscyplinowani w obronie (gorzej z atakiem). No i Porto...dla mnie rywal pokroju Monaco tylko, że grający całkiem odwrotną piłkę - słabo bronią (albo nie lubią bronić), a lepiej atakują (taka mini Barca tylko 2 półki gorsza).
5
Albo młody kibic, albo sezonowiec. No jeszcze ewentualnie - głupiec.
Mówi Ci coś seria wygranych po której następuje przegrana z Malagą ?
0
Czyli sugerujesz mu zakończenie kariery :D ?
8
Najlepsze jest to, że nie daliśmy szans wielu do wykazania się Ter Stegenowi. Kilka strzałów z daleka musiał obronić, a tak to nic się nie działo (nie licząc karnego). To napawa optymizmem, mało było strat, mało głupich zagrań, ładne kontry.
Podsumowując:
Na plus:
- Obrona (nie daliśmy szans ManCity, ani z kontry, ani w pozycyjnym)
- Ładne kontry
- Nieźle w pozycyjnym (np akcja Neymar-Messi-Iniesta-Messi na pełnej klepce)
- Pressing i gra pomocników w destrukcji
- Mądra gra (1:0, od 60 minuty spokojna klepka, nie wysilanie się z myślą o El Clasico)
Na minus:
- Skuteczność (powinno być z 4:0 minimum)
- Kilka strat niedaleko własnego pola karnego (może na mały minus ale jednak)
Co do el Clasico, będąc fanem Barcelony od prawie 11 lat wiem, że mecze z Realem rządzą się swoimi prawami, tam zawsze i jedni i drudzy gryzą trawę. Jesteśmy w formie, Real w mega dołku, ale tylko głupiec lub młody kibic może myśleć, że to będzie 'spacerek', 'rzeź' czy inna 'manita'. Jakieś jeszcze 6-7 lat temu też tak myślałem jak Barca była w gazie i tłukła rywali jeden za drugim a tu pyk, porażka. Wierze w nasze zwycięstwo, jeśli podejdziemy skoncentrowani to będzie dobrze.
VAMOS BAAAARCA! W Piątek po dobre losowanie, w Niedzielę po 3 punkty w klasyku!
0
Z tym, że Real powinien wisieć na jakimś konarze tej góry, a przy nodze trzymający się ich herb Schalke :)
0
Widzę, oprócz galaktycznego Messiego, także cudowną Barcę. Akcja za akcją, w obronie cudo, nie mam słów :)
0
Po zwycięstwo i awans w tym kluczowym tygodniu! VAMOS!
8
Ibra to jest kozak, czytam jego wywiady sobie i tak:
Dziennikarz: Zlatan, co to za zadrapania na twarzy?
Zlatan: Będziesz musiał zapytać o to swoją żonę ;-)
0
Mi to obojętne, jak piłkarze i ich kibice mierzą w zwycięstwo to trzeba wygrać z każdym
0
Ja bym wolał Borussię :)
0
Więc znamy już 6 drużyn, które zagra dalej:
FC Porto
Real Madryt
AS Monaco
Atletico Madryt
Bayern Monachium
Paris Saint Germains
Jutro dowiemy się czy w półfinale zagra Barcelona czy Manchester City, a z drugiej pary Borussia Dortmund czy Juventus Turyn. Bliżej są gracze z Hiszpanii i Włoch, czekamy z niecierpliwością na jutro, VeB!
2
To znak, że komisji UEFA się pomyliły koperty :D
1
Twój prezes już wie z kim zagracie, zapytaj go :D
0
Jakbym strzelał takiego karnego to pewnie byś to widział w TV.
Rozumiem, że to jest stres ale to jest PROFESJONALISTA.
Rozumiem, że bramkarz by obronił, czy nawet obić słupek poprzeczkę ale 2 metry obok albo nad ?
To jest ich praca, jak można CAŁE życie grać w piłkę i nie umieć trafić w bramkę mającą ok 7metrów z 11 metrów...ludzie, to nie pojęte.
0
Ja nie wiem...
5 metrów rozbiegu, potężna bomba i choćby piłka leciała metr od bramkarza to ciężko ją wybronić jak jest mocna.
2
Matko jak to można karnego w bramkę nie trafić ? Jeszcze obić bramkarza czy nawet ten słupek/poprzeczkę ale PROFESJONALNY piłkarz dostający X milionów euro za rok gry strzela 2 metry nad bramką jak niektórzy dzisiaj ? Ja bym chyba w traperach jakiś tak nie potrafił :D
0
Ale wypada być za hiszpańską ligą :)
1
Leno jest dobrym bramkarzem, on coś jak nasz VV, puści z czasu jakąś szmate ale jak ma trans to potrafi bronić 200% sytuacje rywali :D
2
No to idź spać :)
0
Napawa optymizmem to, że sędziowie dzisiaj w miarę poprawnie, chciałbym dobre sędziowanie w LM, a nie takie 'nie wiadomo' co ja w LL.
0
90 minut, chyba że obstawiłeś awans na Atletico to musisz czekać, a jak samo '1' to wygrałeś.
23
Oficjalnie:
Real Madryt - AS Monaco w ćwierćfinale LM.
0
A jest ktoś z Siedlec kto jest chętny na Gran Derby przy browarku :) ?
0
Ale Borussia gra jutro :) dzisiaj Atleti vs Bayer i Monaco Arsenal :)
0
Myślę, że 28-31 to najlepszy wiek piłkarza, a Messi w 2018 roku będzie miał 31 lat, ma szansę :)
0
Przypisali zwycięstwo temu, który wygrał finał, proste :)