Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co tam jest ten baran? On cokolwiek ogarnia?
7
Podobno el jarek dał mu ostatnią szansę.
11
Bale to coraz bardziej żula przypomina.
Oby MSN zrobiło nam 3 pkt. Oby pomoc się w końcu przebudzila i pomogła im w tym. Wtedy będę szczęśliwym człowiekiem :-)
15
Oby się spełniło Dziku. Mieszaj obrońcami, strzelaj bramki, to za dwa lata może prawe skrzydło będzie twoje. Leo już na stałe przejdzie do pomocy i będzie ogień.
0
Zacznę od tego, że wierzę w słowa Piketa.
Nie mieli prawa anulować tej kary, nawet jak doskonale zdają sobie sprawę, że to lipa i jakieś kalumnie, bo zrobiliby z siebie szajbusów, a autorytet tego pożal się boże, stronniczego sędziego poszedł by w siną dal.
Szkoda, że taki baran może wypaczać wyniki. Z Pique mieliśmy jeszcze szansę, bo szedł atak za atakiem i powinniśmy sypać bramkę za bramką. Nie każdy lubi Dumę Katalonii.
To nie są teorie spiskowe. Podwójne standardy w sędziowaniu widać od dawna.
1
Sevilla chyba ma pozamiatane. Oby dali radę. Valencia ma szansę, Real ciężki wyjazd na wschód jak my no i Francuzów. Lyon pozdrawia.
0
Znowu wyjazd do tej dziczy. Miałem nadzieję, że ominie nas ten zaszczyt.
0
To nie jest rozwiązanie, ale za dużo talentów nam ucieka. Trzeba ich sensowniej prowadzić i kontrolować ich kariery. Nie sztuka wypuścić takiego za grosze i odkupić za kilkadziesiąt baniek. Barca jest bogatym klubem, niezależnie co będzie mówił Barto o finansach, ale nie można tak szastac kasą. Zwłaszcza, że miało się tych graczy u siebie. To tak jakby za dwa lata kupić Pedro za 50 melonow.
0
Ja się z tym zgadzam, gdyby nie grał tyle, to by Barca się nim znowu nie interesowała. Tylko sam schemat jest już męczący. Sprzedamy, poczekamy i odkupimy za duże pieniądze.
0
Dobra, ale grał w naszych rezerwach. Był naszym zawodnikiem, więc jeden pies.
Chodzi o sam fakt, że najpierw go oddają, a teraz okazuje się, że jest nam potrzebny. Kolejna taka sytuacja.
0
Nie będzie chamskich odzywek w stosunku do Barcy? Nie będzie chamskiego promowania po i pieprzenia trzy po trzy? No niee :oooooo
1
Jak ja to lubię. Utalentowany wychowanek nie robi u nas kariery, odchodzi bo chce grać, sprzedają go bez żadnej opcji odkupienia za sensowne pieniądze i mamy kolejną telenowele.
Mogliby go kupić. Spełni marzenia, my będziemy mieć dobrego zawodnika na ławkę i każdy będzie zadowolony.
0
Szczerze mówiąc, to im mocniejszych mamy przeciwników, tym lepiej idzie. Na takie United będą skoncentrowani i potraktuja poważnie, a takie Malmo zignoruja, oleja sikiem prostym i możemy się na tym przejechać.
Zobaczymy. Ciekawe jak tam koszyk Realu. Czy znowu drabinka będzie dla nich łaskawa?
3
Charakter ma, ale jako piłkarz nie ma takiej wizji gry, a to może być problem. Wydaje mi się, że trener musi czuć i analizować rzeczy na boisku tak jak robi to np. Xavi. Mogę się mylić. Szefuńcio i tak jest zajebisty :-D
7
Song jest dowodem na to jak trener może schronić karierę zawodnika. Tito usilnie robił z niego dm i cb, a tym czasem Song jest cm, później Tata powielal ten błąd, ale mimo to Kamerunczyk grał przyzwoicie. Lucho nie ma alternatywy w środku pola, ale i tak nie da mu szansy... Chore.
0
Oby. Jest nam teraz cholernie potrzebny.
1
Bardzo cieszy awans Valencii. Od kilku lat widać, która liga jest najmocniejsza. Hiszpanie leją całą Europę i wygrywają regularnie oba trofea.
Przynajmniej ja zawsze trzymam kciuki za któraś z drużyn jak odpadniemy. Nawet jak to ma być Real.
1
Można wystawiać prawonoznego cb na boku obrony. Nie będzie szedł tak często do ataku i może damy jakoś radę. Rakitic miałby więcej swobody, bo ktoś jest z tyłu. Może nie byłoby tragedii.
1
Pomachali by mu kontraktem przed nosem, to okazałoby się, że to cule w 3 pokoleniu.
0
Za dużo na niego wydali żeby siedział. Choćby przestrzeliwal na pustą, to i tak będzie grał. Ney jest nietykalny i już.
0
To ok. Ciężki wybór tak na prawdę, bo nie mamy żadnego pewnego stopera. Każdy może dać ciała.
0
Dostał już zielone światło?
0
Dlatego chcę żeby to on grał na stałe z Gerim, ale teraz potrzeba stabilnej, ufajacej sobie pary. Po absencji Piket jak najbardziej, ale moim zdaniem, teraz to co najwyżej na lewą żeby rytm złapał.
0
Też o tym myślałem, ale pod nieobecność Pique nie ma co ryzykować. Masche i Marc znają się lepiej, a Verma jest świeży
0
Niech teraz Lucho postawi na Masche i Bartre. Niech grają aż wróci Piket, a później zobaczymy. Nie można tam za dużo ratować, bo muszą wiedzieć czego spodziewać się od partnera.
1
Kibice twierdzą, że będzie grać za Willama
4
Co by o Pedro nie gadać, to był nam cholernie potrzebny. Zawdzięczamy mu wiele i głupio coś jeszcze wymagać, ale wiedział na co się pisze z Luisito. Będzie wielka luka do stycznia i nawet nie wiemy jak poradzi sobie Arda.
No cóż, obyś pan nie musiał drażnić kibiców niebieskich głupim usmieszkiem po przestrzennej setce. Pokaż, że piłkarz Barcy może decydować w każdym meczu, w każdej lidze. Strzelaj na zawołanie, zdobywaj asysty i zakładaj siatki.
Tylko w meczu z nami niech trema Cię paraliżuje. Jesteś bardziej Barcelonski niż herb tego klubu. I dzięki za wszystkie spotkania w naszym trykocie.
Powodzenia Pedro Pedrito!
0
Nie lubię jak umniejsza ktoś komuś zasługi, bo umarła się jakaś głupia opinia. Zamory za coś dostawał. Nie bez powodu trzymali go tyle lat. Każdy inny słaby wychowanek jest usuwany po cichu.
0
No ta, zapomniałem. VV to przecietniak nawet jak wyjmie po 3 setki w meczu, rozgrywa gale jak niejeden pomocnik i daje pewność obronie.
Tylko Iker zasługuje na miano wybitnego. Niezależnie jak gra.
2
Mogliby grać teraz na odwrót. Ile kiksow musiał mieć VV, ile szmat musiał puścić i ile razy podać przeciwnikowi żeby stać się absolutnie topowym bramkarzem? No właśnie. Niech gra w lidze, w której stracona bramka boli mniej niż w lm. Bravo teraz musi zdobyć puchar, bo w końcu rok temu nawet raz nie wystąpił i mu go zabrali :v