Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taką drużynę zbudował sobie przed rokiem. Oddał Cesca, wiedział, że Xavi kończy, nie uzupełnił luki po Sanchezie i jest jak jest. Rafa jeszcze nie jest wystarczający, Roberto nawet podając do tyłu zalicza straty, z których padają bramki, rudego nie komentuje, a Bartra nawet nie pamięta jak to jest kopać piłkę i robi przez to głupie błędy. To się zaczęło rok temu.
0
Nie mówmy, że obrona, bo Alves nie miał wpływu, Masche też mógł statystowac, ale nasz najlepszy transfer ostatnich lat przegrał główkę jak amator, a później stał i patrzył jak Bravo wychodzi z siebie żeby naprawić błąd. Po tym co on odwala od samego początku kariery w fcb powinien siedzieć i nie wstawać z ławki. Oby Verma szybko złapał formę.
0
Nie zastanawiałem się nad tym, ale masz rację.
2
Niech sam zainteresowany się wypowie, bo tak na prawdę, to my nie wiemy co on powiedział.
1
Kurna, znowu skuteczność. Mógł być cud. Był matje
1
Co za debil. Zamiast wysłać dzieciaka tam gdzie będzie grał i być może odegra kluczową rolę, to może trafić do lepszego klubu i grać ogony. Albo siedzieć u nas na trybunach. Tak to on nie wyśle chłopaka na me.
0
Ewentualnie opłacić sashe, żeby zagrzewala chłopaków do walki przed meczem i w przerwach :-)
0
Postawa Matsa martwi. W formie jest bardzo dobry, ale teraz robi szkolne błędy.
4
Już od dawna trabie, że jesteśmy w czarnej bo skład mamy wiekowy, bez większych perspektyw, a w tym czasie real kupuje hurtowo wielkie talenty.
...aaaale po co komu Pogba. Przereklamowany
1
Nie no, bez przesady. Jeszcze liga nie ruszyła, a chcesz ich już oszczędzać. Wiadomo, nie ten etap wytrenowania i mogą się szybciej męczyć, ale nie są aż tak delikatni.
Poza tym jak grają atak pozycyjny, to tak bardzo ich to nie eksploatuje. Zwłaszcza, że krew mnie zazwyczaj zalewa, bo nie pokazują się wtedy do piłki, tylko stoją i czekają :-P. Trzeba zacząć z przytupem,to będzie łatwiej w dalszym etapie
7
Lucho ma wyliczać drużynie błędy? Sam spartolił temat. Zlekcewazyl przeciwnika i pokazał, że mimo wielu milionów wydanych przez ostatnie lata nie mamy nic poza pierwszą 11.
2
Nie ma co się wzajemnie wyzywać. Jedni myślą racjonalnie i wiedzą, że jesteśmy w czarnej, inni wpadają w dziki optymizm.
Prawda jest taka, że szanse są nikłe, ale są. Jak tym razem Lucho nie popełni błędów, pierwszy garnitur będzie mega zmotywowany, to szanse oceniam na 50/50. Athletic to nie są frajerzy do bicia. Mniejsze umiejętności nadrabiaja ambicją, dumą i charakterem.
Trzeba dać im szansę. Wygrają, to zajebiście. Przegrają, trudno, walczymy dalej. Nie da się wiecznie wygrywać. Bycie najlepszym potrafi męczyć i nudzić człowieka. Potrzeba nowych bodźców żeby dążyć na szczyt.
0
Prawa strona była sparaliżowana. Alves i Messi chcieli wchodzić w klepki, ale mieli u boku Roberto. Ten albo odegrał niedokładnie, albo przebiegł ze 2 metry i do tyłu. Środkiem pomocy przegraliśmy mecz. Tercet Iniesta, Busi, Rakitic zdominowaliby teren i nie szło by tyle akcji. Rotacje rotacjami, ale nie można przemeblowac całego składu. Mats również konsekwentnie pokazuje czemu Bravo jest numerem 1. Błędy trenera mogą kosztować nas to trofeum.
0
Baskowie nic nie muszą. Nie podpala się tak na Camp Nou
2
A wczoraj pisałem o lekcewazeniu przeciwnika i co zrobił Lucho? Pozostaje wierzyć w talent Leo i charakter drużyny. Pewnie czeka nas Airbus w polu karnym.
1
Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie Verma do spółki z Pique. Athletic zawsze zagrazal nam w powietrzu, więc Masche mimo wielu swoich atutów może być gwoździem do trumny, no a belg grać głową potra
0
Niech się rozwija. Chcę zobaczyć go za 3 lata na naszym prawym skrzydle robiacego wiatrak z każdego obroncy
0
Widzę, że nie tylko ja widziałem nieudolność Matje w tym spotkaniu. Zwłaszcza te dwie bramki. Im dłużej jest z nami, tym jest gorszy. Bramka z Realem nie może rozmyc ogólnego obrazu. Jak dla mnie, to od pierwszego meczu kręcił się jak g... w przereblu. Miał kilka momentów, ale to nie ten poziom. Teraz czas na Verminatora, no i Bartra niech gra więcej, to i baboli nie będzie.
Mats mnie rozczarował. Bardzo rozczarował. Bravo jest na tę chwilę odniesieniem na swojej pozycji.
0
Chyba kiedyś to już słyszałem. Jak mamy przegrać to przez własną ignorancje. Tak jak zwykle kiedy przegrywamy/remisujemy. Rozluźnienie i niedocenianie przeciwnika niedługo będą wartościami tego klubu. Na początku Pep Teamu inaczej do tego podchodzili. Teraz byle beniaminek i wychodzą jakby zwycięstwo się należało. Nie hejtuje, ale trzeba uderzyć się w pierś. Często nas to gubilo.
0
Nie mówię, że to był zły transfer. Na teraz mamy solidnego zawodnika. Tylko głupotą było dać za niego tyle pieniędzy jak pogra max dwa kolejne sezony. Lepiej było dołożyć drugie tyle i mieć Marquinhosa. I tak będzie trzeba te pieniądze niedługo wydać, tylko za tego rządu nikt nie myśli dlugofalowo.
0
Z jakiegoś powodu Lucho posadził go na ławce kosztem Masche. Matje miał dodać nam cm w defensywie, a tu usiadł.
3
Tylko im dalej w las, to więcej baboli i mniej zaufania.
2
18 baniek za solidnego zamiennika do takiego klubu jak Barca, to rozsadna cena. Na pewno lepsza niż za rudego ;-)
0
Po czym przetrzymal piłkę pod pressingiem i wyłożył Rafie patelnię. To było zachowanie zimnej krwi. :-P
4
Czy ja wiem? Wkład mieli podobny, z tym że Ney grał więcej. Może to mylne wrażenie, ale wydaje mi się, że to Luisito daje więcej, odrobinę, drużynie, bo jest trochę bardziej uniwersalny i zachowuje zimną krew pod bramką. Żeby nie było, obydwaj są wielcy.
0
Juve doszło do finału i od razu takie nominacje. Niekoniecznie to rozumiem, ale ok. CR też dostał złotą piłkę, bo zrobił dobre wrażenie w przededniu głosowania, a tak jak na wiosnę i po plebiscycie gdzieś się schował.
0
Rudy zawalił dwie bramki i tyle. Bartra nie popisał się za bardzo, ale tamte dwie sytuacje miały kluczowe znaczenie.
2
Dobrze by było być jak Real. Popatrz na ich skład, wiek i doświadczenie kluczowych zawodników. Drużynę mają na 10 najbliższych lat. My na max 3, a ile floty poszło przez ostatnie lata na transfery? Najlepsze, że Barto jest zbawca Barcy.
0
Oby to były tylko plotki. Adama to dzik, który mógłby stanowić siłę zespołu. Silny, szybki i dobry technicznie. Byłby lepszym wyborem niż promowany na siłę Munir. Na końcówki meczów byłby idealny. Zasapani obrońcy nie wiedzieli by co się stało, a ten by ich objechal jak tyczki na treningu.
Wypadamy blado na tle królewskich. Oni mają bardzo perspektywiczny skład, a my wypychamy naszych młodych wilczków
1
Nie od jednego Neymara zależy wygrana. Jeszcze mamy dwie armaty z przodu. Jedną w dobrej formie. Siłą drużyny jest kolektyw, a umiejętności indywidualne, to dodatek. W Barcie takich nie brakuje. No i nie oczekuję każdego możliwego trofeum od ludzi, którzy dostarczyli mi tyle szczęścia na przestrzeni ostatnich lat. To też ludzie.