0

Ja kupuję bo polska marka i w sumie dobre

3

Literówka to by była gdybyś napisał "z", a nie "ż" misiaczku. W profilu tez wpisales, że jesteś z kato. Wybacz, czepiam się teraz. Tylko sciemniac trzeba umieć. Młody jesteś, nauczysz się :-)

4

A tak w ogóle, to jak kupuję oshee, to zrywam etykietke, o! Pogarda!

4

Gruba przesada. Miał wysłać kondolencje? Piket przeżywa potknięcia realu jak każdy z nas, ale jemu nie wypada. Dzisiaj nosiłem koszulkę Barcelony, a mało co nie poszczalem się ze śmiechu jak z faxem nie pyklo. Też przynosze wstyd klubowi?

Ma gość jaja i nie owija w bawełnę. To też się ceni. Niech gada co chce. Mówi prawdę i to on jest celem ataków. Jak ja wstawię :-D na fb, to też jestem lobuz? Co tam, wg autora mam kuboty na oczach.

Kto nie skacze ten z Madrytu, hop, hop, hop! :-D

17

Boski Alvaro nawet nie ociera się o pierwszy skład reprezentacji, więc del bosque nie będzie miał dużego problemu. Piket sam na siebie ściąga problemy, ale pierwszy nie atakuje personalnie. Brak Puyola i Raula w szatniach jest bardzo widoczny.

0

Być może gramy zbyt ofensywie. Boczni obrońcy odbiegają skrzydłowych, którzy schodzą do środka i poza Luisito nikt z przednich formacji nie zakłada pressingu. Pomoc jest przez to zajęta zadaniami defensywnymi, a Iniesta i Rakitic potrafią grać do przodu. Srodkowi obrońcy z Busim nie zalataja wszystkich dziur, bo są zwrotni jak ruski czołg. Ja bym szukał winy w taktyce, a później w zawodnikach. To nie są byle kopacze, żeby robić tyle błędów.

0

Bok obrony to była jego nominalna pozycja

6

* w 93 minucie :-)

3

Rozpracowales mnie. Tak naprawdę nazywam się Rafa Benitez i chcę namieszać w Barcelonie. Liczę na to, że postawicie na Bartre i odkupicie Kristiano. Kazałem mu powiedzieć, że mógłby grać w FcB. CR nagra kilka filmów pod prysznicem, a Karim będzie was szantazowal. Hala madrid!

Kurna, jakiś dzień świra na fcbarca.com...

4

Już blysnales? Teraz mam wstać i bić brawo? Mam się czuć zgaszony jak pet na chodniku?

Chciałeś być fajny, ale chyba nie pamiętasz jak kiedyś to wyglądało. Był świetnym strategiem, ale kładł się i często przegrywał główki z przeciwnikiem. Może nie widziałeś jak grał Yaya. Busi nie ustawial tak przeciwników. Dopiero teraz potrafi skorzystać ze swoich warunków.

23

Powiedział to jak na kapitana przystało. Numer 5 na plecach wywiera wpływ na Busim. Zmienił się. Nie gra jak pierdola, tylko walczy. Dodatkowo wszedł o level wyżej jako piłkarz.

0

Ogólnie rzecz biorąc, to nie da się utrzymać formy przez cały rok. Najtrudniejsze już dawno za nami i całe szczęście, że wtedy dali radę. Lepiej zremisowac z Valencia i Deportivo niż dostać baty od Realu i Atleti. Kalendarz, kontuzje i sprawy poza boiskowe walnie przyczyniły się do tego, że gramy w kratkę. Trzeba tylko powiedzieć, że nie jest źle. Na teraz mamy lidera. La liga co roku jest mocniejsza i widać to po europejskich pucharach. Skończyły się czasy frajerów do nabijania punktów. Jedyne co bym zmienił, to pogonil rudego (zawsze mówiłem, że kręci się jak go*no w przereblu i nic nie wnosi do drużyny, a dużo bramek zawalił), postawił w końcu na Bartre(albo kupił jakiegoś topowego, młodego cb) i cierpliwie czekał na Rafe. Brakuje nam tego szaleństwa i kreatywności. Iniesta im starszy, tym bardziej zachowawczy.

0

Arjen płakał jak oglądał

1

Zawsze Niemcy :-P

0

Jaki on biedny. Nie wie co będzie dalej. Może pierdziec w stołek do końca życia, a takie smutny opowiada. W Barcelonie nie było, nie ma i nie będzie dla niego miejsca. Nie zdziwię się jak kopna go w tylek gdy stanie się niepotrzebny.

0

W czoło się jeb***

0

Chciałbym żeby wrócił. Masip pełni rolę maskotki, nic nie gra, wiec można panów podmienić. Skorzysta na tym VV i Mats. Niemiec będzie miał mentora, który przedstawi mu sposób gry w Barcelonie i nauczy jak żyć z krytyką.

0

I pieniędzy ;-)

23

Messi Messim, ale asysta Rakitica palce lizać. Dawno takich rzeczy nie widzieliśmy.

Cristiano nie chcąc robić reklamy Piketowi, zrobił najlepszą reklamę i został posmiewiskiem roku, bo nikt nie wie czego Geri ma zazdrościć

0

Komentarz usunięty

22

Smutne jest to, że za 50 lat nikt nie będzie pamiętał, że boski Cristiano grał tylko z przeciętnym drużynami. Miewal przebłyski, ale przeważnie gasl jak pet na chodniku.

9

Będąc uczciwym, to żałosne jest jaranie się w Madrycie, bo przejechali się po Szwedach. To było oczywiste, obok takiego spotkania powinni przejść i nawet nie zwracać na nie uwagi. Jedynym wygranym jest CR, bo strzelił 4 bramki ogorkom. Jeżeli to dla nich jest sukces, to współczuję tego co teraz się tam wyprawia. Toć to wygrana na miarę początkowych faz pucharu króla.

Zawsze cieszy mnie jak najlepsza liga świata dostaje po tyłku. Mu już nie ma, Chelsea ledwo zipie, armatki pewnie znowu dostaną po tyłku i tyle z tego będzie. La liga dominuje europejski futbol i to mi się podoba :-))

4

Ma w sobie takie boiskowe chamstwo i dobrze. Tego brakowało. Jest komu przeciwstawiać się tym wszystkim drwalom. Poza tym też trzeba mieć charakter. Luisito jest prawdziwym gladiatorem.

0

Niech dalej pompuja balonik. Niech jutro napiszą, że wielki Real rozbił klub ibry, będzie wielkie łaaał
Następnie kolejne wielkie starcie i dostaną po tyłku.

7

Przecież nie może dawać z siebie 100%, bo już ze dwa lata boli go kolano.

5

Dieta bezglutenowa :-D. Uwielbiam to. Można nie tolerować glutenu, ale ten boom jest komiczny. Nadmiary nie wpłyną dobrze na organizm, a raczej mało kto, nawet sportowcy, przyjmują duże ilości produktów zbożowych, macznych itp. Jego forma raczej nie zależy od boskiej ani, bo coś nie chce mi się wierzyć, że taki klub jak FC Bayern daje Lewemu wolną rękę co do michy.

Luisito jest po prostu bardziej kompletny niż Lewy. Pod bramką dadzą tyle samo, Suarez zrobi więcej w rozegraniu i grze bez piłki.

35

Messi nie ma z tym nic wspólnego. Pomówienia.

0

Tylko u nas tego nie pokazywał, więc odszedł. Lucho niemal siłą trzymał go w składzie, bo zna skalę jego talentu. Tylko u nas nie chciał podawać :-D. Poza tym w Anglii szerzej rozwinie skrzydła. W Hiszpanii tak nie pobiega na flance.

2

Może kibicować komu chce, byle nie wpływało to na jego funkcję. Szczerze mówiąc, to nie przypominam sobie, żeby jakoś faworyzowal Real.

12

Po takim spotkaniu jak mecz z Romą jedenastka kolejki powinna być naszym wyjściowym składem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?