1

Hiszpania nie ma napastnika. U nas MSN, u smietankowych BBC, a gdzie jakiś Hiszpan? Od czasów Villi jest straszna bieda na tej pozycji. Tak to sobie mogą podawać w nieskończoność.

2

Nie mogę słuchać ekspertów, że Lewy y gra piach, a tymczasem jest kluczowy dla drużyny. Pomijam walkę i odbiory, on robi to co Leo u nas. Zabiera ze sobą 2, 3 defensorow i robi miejsce dla innych. Za to Milika bym kurna powiesił...

1

Jak pracujesz, to jesteś dla nich wartościowy i krzywdy Ci nie zrobią. Płacz to będą miały wszystkie nieroby, które tylko łapy wyciągają po zasiłki

0

Trochę to dziwne. Jedna z silniejszych gospodarek UE robi im papa, a cena euro w górę. Nie mowie juz o tym, że kolejne państwa mogą iść śladem GB

4

Co mają do tego hormony? Miał podawany taki sam, który Ty wytwarzasz naturalnie. Dodaj do tego opiekę specjalistów.

Jak Iniesta przysiadzie, to pewnie Leo zajmie jego pozycję, a tam może grać jeszcze wiele lat.

4

Songa bym tak nie traktował. Potrafił zagrać dobrze, tylko oczekuje się cudów od gościa, który od samego początku był pchany na niewłaściwe pozycje. Był nieoceniony jak potrzebowaliśmy kogoś silnego na boisku. Cały czas powinien siedzieć u nas na ławie i być zmiennikiem Rakiticia. Przypomnijcie sobie za kogo wchodził Keita, chyba nawet nigdy nie grał dm.

2

Vidal to nie po. Tiruriru

0

Nie wiem ile w tym prawdy, ale Ronnie biedy nie klepal. Ponoć jego brat grał w piłkę i jakoś tam zarabiał. Alexis to się z biedy wyrwał. Nawet butów nie miał

0

W takim razie stawiam Juve ultimatum! Pogba dostaje swoją kartę i idzie do nas, albo płacą mu dalej i tracą na tym kilkadziesiąt milionów euro. Czas mają do 15. Zobaczymy co oni na to. Chyba jest już nasz.

1

Jakieś panie mają go pocieszać?

0

Bo to wkur###? Pieprzy jeden z drugim trzy po trzy

0

Najgorszy jest w tym wszystkim komentarz. W TVP ekspert Żewłakow, którego słuchać się nie da, w Polsacie Hajto. Jak żyć? Trzeba zdelegalizowac tych pajacow.

Co do samego meczu, to grali bardzo fajnie, wiadomo, przeciwnik ciężki nie był, ale nie z takimi ogorami dostawalismy. No i Krychowiak dał czadu. Jak dla mnie najważniejsze ogniwo drużyny.

24

Też tak macie, że z tej strony wyskakują wam te durne reklamy o wirusach? Tylko tutaj mam takie przekierowania

0

To byłoby fatalne dla nas. Chyba tylko on jest prawdziwym liderem w tej drużynie, dodatkowo absolutny top na swojej pozycji. Nie chce mi się wierzyć, że to dla zmiany formacji, bo w Barcelonie stoper to prawie tak jak pomocnik, tylko musi być bardziej odpowiedzialny. Wychodzi z piłką bardzo wysoko, posyła podanie otwierające drogę dla pomocników, a i przerywa na wysokości koła środkowego. Co jak co, ale potrzeby nonszalancji nigdy w nim nie widziałem.

1

Różnica taka, że Pep nie bał się posadzić na ławce Ibry i wystawiać Bojana pod koniec sezonu, nie bał się zmienić Yaya na Busiego i niemal od razu postawić na Pique. Pokaż mi kolejnego trenera, który podejmował takie decyzje. Każdy jechał po najniższej linii oporu. Lucho to samo, runda wiosenna jednym składem. Pep nie dość, że zrewolucjonizowal naszą grę, to miał jaja większe niż całe sztaby szkoleniowe, które przyszły po nim.

0

:v

3

Jeżeli Bartra odejdzie, a Mathieu zostanie to się wkur##. Nie możemy tracić tak dobrych zawodników. Od czasu Papa nikt nie ma jaj stawiać na młodych.

8

Pitolenie, że Bravo nie dał powodów do tego, żeby stracić miejsce w składzie, a Mats na to nie zapracowal, jest bez sensu. Niemiec pokazał na co go stać wyciągając to, czego nie można było wyciągnąć. Dodatkowo bardzo dobrze wyprowadza piłkę i nie wpada w panikę pod pressingiem. Tak jak Bravo lepszy już nie będzie, to Mats się rozwinie. Nie każdy będzie Buffonem i vds. Dla dobra klubu musimy w końcu stawiać na tych młodych gniewnych. Ciekawe gdzie znajdziemy drugi taki talent jak się nam Mats wscieknie?

1

Nie jest to aż taka masa żeby miał problemy wydolnosciowe. Jest wysuszony i tyle. Nie jeden piłkarz ma podobną masę mięśniową, ale nikt nie spina się na tak niski bf jak CR. Poza tym, co ma Hulk powiedzieć? ;-)

10

Zapowiadało się kolejne złote pokolenie, ale co z tego jak nie grali i nie mieli możliwość rozwoju. Bojan, Thiago, Bartra, Montoya i wielu innych mogli być co najmniej dobrymi piłkarzami i co z tego wyszło? Jeden Thiago wiedział co robi i jest ważną postacią Bayernu. Najbardziej i tak szkoda Bartry, bo widać, że nosi ten klub w sercu.

0

Kosmita!

0

Messi gralby na środku, a na skrzydle Arda albo Iniesta. Tak, brakuje nam zmiennika, ale to nie byłby koniec świata.

2

Schudl bardzo i z twarzy wygląda niemal identycznie jak brat.
Jak będzie grał więcej to stanie się topowym pomocnikiem. Ma w sobie nutkę nonszalancji i potrafi wyjść do piłki. Szkoda, że Neymar nie dał mu strzelić na pustaka.

1

Rudy do mnie dzwonił i dziekuje za te ciepłe słowa wsparcia.

3

Haha, gdyby nie kosmiczna dyspozycja Pikieta przegraliśmy ten finał. Z przodu nic się nie dzialo, zero absolutne. Dopiero w dogrywce Barca siadła na Seville. Wcześniej to była gra obronna, złapali nas i cisneli tak mocno, że byłem w szoku, że nic nie wpadło. Mats i Pique grali perfekcyjnie, dodatkowo Geri miał dwa dobre strzały. Tylko obrońcy nikt nie doceni.

Żeby nie było, w takich warunkach jakie mieli wszyscy zagrali bardzo dobrze, ale Iniesta MVP to przesada.

0

Wydaje mi się, że naderwal dwoglowy jak gasil piłkę, a w tym momencie mięśnie były mocno rozciągnięte

4

Tak jest jak gra wszystko. Był przemeczony i tak to się musiało skończyć

6

Chłopaki pokazali jak oszukać przeznaczenie. Wszystko wskazywało na to, że nie mogą wygrać, kartka Masche, kontuzja Luisito, głupie decyzje arbitra i ogromne cierpienie w drugiej połowie. Mats wyciągał wszystko, Piket czyscil jak w transie, Iniesta czarowal, Messi udowodnił dlaczego jest numerem jeden, każdy włożył serce w ten mecz i nawet puchar króla smakuje inaczej. Piękny mecz, emocji tyle, ze można rozdzielić na 3 finały.

0

Nike miało nóż na gardle to wyciągnęli kasę. Chociaż tego nie spieprzyli. Oby się tylko te kwoty potwierdziły, dodatkowo dobry sponsor na koszulkę i za parę lat możemy być jak Bayern.

0

W tym, że jest lepszy technicznie i potrafi kryć zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?