0

0

Nie wiem czy jestescie swiadomi ale jezeli Tito odejdzie za rok, to Eusebio bedzie nowym trenerem, bo przeciez Dream Team, DNA, Barca B itp. :D

0

Mam ogromna nadzieje, ze Pedro zostanie sprzedany, mysle ze kwota 1mln odzwierciedla jego poziom.

0

Pedro

0

Caly Pedro, talent nad talentami, a najwazniejsze, ze biega.

0

Pedro jest tak rzadki, ze az brak mi slow.

0

Figo byl kapitanem

0

Brazylijczycy to debile, zamiast brac te miliony to odejdzie za darmo :) nie dziwota, ze maja tam taka biede.

0

Interpunkcja pajacu....

0

Rzygam stwierdzeniem "jestesmy wierni stylowi"

0

"jakis wysoki, silny"- bo przeciez Aguero i Suarez to takich naleza...

0

Mysle ze Robert Lewandowski powinien zostac trenerem Barcelony

0

Blagam Tito podaj sie do dymisji po tym meczu, to bedzie Twoja najlepsza decyzja od momentu podjecia pracy jakos pierwszy trener.

0

Ciekawe jaki sedzia bedzie :)

0

Nie wiem czy jestescie tego swiadomi ale cos czuje ze od przyszlego sezonu naszym nr 1 bedzie Iker :D

0

Za stary jak za taka cene

0

Czemu ten Alexis jest taki rzadki?

0

Bartra i Muniesa? Zastanow sie co Ty piszesz....

0

Abidala? Blagam, chcecie zawodnika ktory nie gral pare miesiecy w pilke na taki mecz, wroccie do swoich fmow itp

0

Wygraja 5:0

0

0

ta alexisa... haha po co?

0

Buffon*

0

Jakby trafil do nas Nuffon wtedy i Ronaldo w 2003 to teraz, az boje sie myslec i jeszcze Ibra, wyobrazacie sobie napad Ronaldo Ibra Messi?

0

na lawce

0

Marzy mi sie Iker...

0

Gorsze od dziesiejszej gry sa decydowanie te zalosne komentarze na tej stronie.

0

Usuncie te kretynskie + i - bo juz patrzec nie moge

0

Sluch zaginie o Henry'm? To ciekawe czemu ma pomnik... Naprawde, niektorzy tutaj nie reprezentuja soba zadnego poziomu.

0

"kij Zlatan" ? zamilcz malutki czlowieku, to jest jeden z najlepszych pilkarzy na swiecie obecnie gdyby mial troche inny charakter to z Messim wygraliby nam 3 ligi mistrzow pod rzad jak nie z 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?