Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
livescore.com tak ciezko jest ci wpisac w google?
0
Licze na to, ze przegraja jeszcze 3 mecze w lidze po rzad. Odpadna z Pucharu Krola i na jakies 5:0 od City, to moze da im do myslenia.
0
Patrze sobie na ta nasza Barce i wydaje mi sie, ze pare zmian potrzeba. Za Alvesa jakis gosciu pokroju Abidala tzn lepszy w defensywie niz ofensywie. Messi do pomocy, klasyczna 9, stoper o bedzie petarda.
0
Selekcjonera to maja reprezentacje.
0
0
Zenada
0
O Messim wiedzieli,ze jest najlepszy jak mial 9 lat ;p
0
Niezle, wedlug redakcji Pique mial 5 odbiorow ;)
0
lamamodeon kogo obchodzi Twoje zdanie, skoro nawet nie potrafisz porawnie nazwiska napisac.
0
Marze o tym
0
Xavi Alves Puyol Tello Mascherano: oni musze odejsc zeby cos sie zmienilo
0
To juz po punktach
0
Najwazniejszym zawodnikaiem tego dwumeczu bedzie Sergio, jezeli pozamiata srodek pola to jestesmy w domu :)
0
Redakcja fcbarca > redakcja "lequipe"....
0
I jeszcze Spurs na 10 miejscu, hahaha.
0
Kretynski ranking, chelsea wygrala lige europejska czyli puchar dla klubow pokroju Fulham. Real? Nie osiagnal nic. Atletico wygralo puchar krola ze slabym jak barsz Realem i 3 miejsce w La Liga, ktora Barca wygrala z dobytkiem 100 pkt i przewaga 15 na drugim Realem. Jednym slowem zenada.
0
Bo jest czarny.
0
Jaki burzliwy zwiazek? Co tam takiego burzliwego? Pique to genialny obronca, ale potrzebuje kogos do pary, kogos kto rzadzi. Taki wlasnie jak Puyol.
0
Pastelowa koszulka jest marki Polo Ralph Lauren i kosztowala raczej 100 euro :)
0
Miki po raz kolejny potwierdzasz, ze jestes zwyklym kretynem i nic wiecej.
0
Pedro>Traore/Tello i tyle w temacie
0
Mam nadzieje, ze ten przystojniak nie dostanie nagrody. Wiadomo najlepszy jest Messi, ale za rok 2013 ZP nalezy sie Cristiano.
0
Komentarze na tej stronie wskazuja* przepraszam za bledy
0
Po komentarza na tej stronie, szczegolnie podczas meczow, wskazuje na to ze srednia wieku mamy tutaj 12 lat. Bardzo prosze Administratora o zablokowanie mi widoku na ten wszechobecny bol dupy. Permamentnie!
I nie chce sluchac, "jak nie chcesz to nie wchodz", bo ja chce tu wchodzic i czytac artykuly tylko, ze te komentarze tak kluja w oczy, ze mam dosyc!
0
Spokojnie dzieciaki, 2:1 do przerwy, a koncowy wynik 2:3 :)
0
Tam, gdzie jego miejsce.
0
To nie byl jego pierwszy mecz na 9, wiec pretensji do Martino miec nie mozna.
0
Zwyciezca pary Barca City wygra LM
0
Jest i Judasz
0
Mala gnida