0

Oddac pilke? Tak, bo w Celticu gra 11 bezmozgow.... Oni tez maja taktyke czlowieku i nie maja zamiaru brac pilki i oddaja ja nam.

0

nie sondze

0

Jesli juz to Aguero

0

Nie ma zadnej kontuzji, Tata z Messim wymyslili to zeby nie musial jechac na zgrupowanie i mogl odpoczac na Milan i Real.

Oczywiscie zartuje, wpadla mi do glowa taka mala teoria spiskowa i chcialem sie nia podzielic. :)

0

Dokladnie, a w parze z P.Laboga daja duet rownie dobry jak Panowie Nahorny i Twarowski.

0

O co Ci chodzi, Pan Orłowski to zajebisty komentator, a jego wada na pewno nie przeszkadza w rozumieniu tego co mowi, wiec skoncz swoje zalosne prowokacje.

0

Stad tez moja nadzieja na remis.

0

No wiadomo, gdzie teraz!

0

Niech Real strzeli, remis to lepszy wynik dla Barcy.

0

Skoncz z ta propaganda.

0

On nie ma byc lepszy, on jest lepszy, a jak tego nie widzisz to przykro mi.

0

Zycze mu jak najlepiej, a za niego gosc typu Keita, ktory zadowoli sie byciem rezerwowym.

0

Jakis kult Songa na tej stronie... Musicie zrozumiec, ze najlepsztm dm jest Sergio i jeszcze dlugo nim bedzie

0

Smieszne jest to ze Bale ma 87 a Neymara nie ma nawet w top 50

0

Audi > Mercedes

0

Raczej Borussia Napoli, a co do Porto to razem z Zenitem maja po 50% szans

0

Real zmiazdzy Lyon w tym dwumeczu.

0

Stracil miejsce w 1 skladzie? A kiedy on w nim byl? Sakho to nic wiecej jak fanaberia graczy gier komputerowych.

0

Zygam tym waszym Sakho, z jakiegos powodu grzeje lawe w PSG, to ze jest dobry w fifie nic nie znaczy.

0

http://www.pl-sport.tv/ tutaj po polsku, a lepsza jakosc, to poszukajcie na rojadirecta.me

0

Frank de Boer?

0

Jakos nie jest mi przykro ze Pan "Bojan 2" nas opuszcza, 3 lata sprawdzania w pierwszej druzynie juz wystarczy, mysle ze nie bedzie nastepnym Fabregasem czy Alba i juz po tym sezonie wszyscy o nim zapomnimy na rzecz Sergi Roberto ;). Oczywiscie, zycze mu jak najlepiej, niech godnie reprezentuje szkolke.

0

Ja jestem 100% pewien, ze Thiago Silva bedzie gral w tym sezonie dla Barcy ;)

0

Klapsa

0

Rooney za Thiago, to byloby dobre posuniecie, na razie Thiago wiecej gada i wiecej gada sie o nim niz pokazuje na boisku, a te jego super wystepy na U-21 przy obroncach z niesamowicie wielkim doswiadczeniem o niczym nie swiadcza. Oczywiscie nie mowie, ze nie ma talentu ale bez przesady, wielu takich (Krychowiak tez blyszczal na U-20 pare lat temu), kiedys przeczytalem w komentarzu pod ktoryms z niedawnych artykulow, ze Thiago to taki Dos Santos, wydaje mi sie to 100% trafione porownanie.

0

livescore.com

0

Ronaldo sprzedali, to Thiago tez sprzedadza.

0

Widze, ze interpunkcja to Twoja mocna strona

0

Podobno... Piszczu Lahm go zjadaja nie bede juz wymienial obroncow z innych lig

0

Agger idealnie spelnia to co napisales oprocz tego ze nie jest czarny... Dziwny tok rozumowania, dobor pilkarzy po kolorze skory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?