1

@Tabaluga37 gdybyśmy mieli rzeczywiście taki potencjał, to energia wiatrowa stanowiłaby więcej niż 20% polskich OZE. Wydobycie i zużycie węgla na świecie rośnie. Wiadomo, że należy od niego odchodzić, ale należy robić to powoli, ponieważ przez długi czas to właśnie węgiel będzie głównym źródłem energii pozwalającym na bezpieczeństwo energetyczne w Polsce.

2

@FCB_dimiC prawdziwy mężczyzna jest prawy i sprawiedliwy B)

1

@Faro Moim zdaniem nie oddawanie głosu to glupi pomysł. Przecież i tak ktoś zostanie wybrany i ich działania wpłyną na każdego. Wyobraź sobie że w Polsce milion osób nie idzie na wybory, bo twierdzą że nie ma dobrych partii. Wybory wygrywa partia, która was nie przekonuje, a i tak będziecie narzekać, że jest źle. A przecież mogłaby być możliwość, że (gdyby ten milion jednak zagłosował) wygra inna partia, która może byłaby lepsza. A nie oddając głosu tak naprawdę nie wiesz, czy coś tracisz.

2

Nie wiem, ale lewicowe partie to żyją chyba w swoim świecie. Lewica i peło twierdzą, że gdy Polska zainwestuje w OZE to nagle wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni, przedsiębiorcy zarobią, a Polska przestanie być „brunatną plamą” w Europie. Wszystko okej, ale chyba zapomnieli, ze w Polsce nie ma praktycznie warunków, aby mówić o OZE jako główne źródła energii. Słońce świeci dwa miesiące w roku; gorących źródeł nie ma; system rzeczny nie jest aż tak rozwinięty jak chociażby w Norwegii, aby mówić o nim jako wielkie źródło energii. Nie wiem skąd u nich taka ekscytacja tymi OZE. Skoro pani Zielińska z zielonych tak bardzo chce odejść od węgla na rzecz OZE, to zobaczmy co zrobi w zimę, kiedy nie będzie miała jak ogrzać dom, bo slonca praktycznie nie będzie. Przypuszczam, że w takiej sytuacji powiedziałaby że to wina pisu i konfy, a następnie polecialaby sobie samolotem na Malediwy :D

1

O tak, wielka obrona Częstochowy znowu zwycięża. GG Barcelono B)

0

@hayek ale czm akurat platforma?

1

@hayek skąd pomysł na takie profilowe ? :D

1

Skąd ksywa denzel?

3

Gramy totalne dno. Stare, znałem.

0

Jak żyło się za rządów tuska? Zasługuje na kolejną szansę?

3

@Popitek12 jedź do Brazylii, zapisz się do jakiegoś santosu czy innego klubu w ich lidze, zrób ruletkę i elastico podczas meczu i masz załatwiony kontrakt od realu Madryt na 5 lat za 20mln euro rocznie. Nie dziękuj

0

Inwestujcie w paliwo. Tankujcie ile wlezie, bo 16 października ceny wrócą do normy, a nawet może wyżej :D

6

Żenujący mecz, ale grunt że 3pkt

3

Epika liryka lewandowski

1

Standardowo kiedy Barcelona zaczyna wygrywać, przeciwnik zaczyna stwarzać zagrożenie xd

0

W gorszym stylu już się nie dało. Grunt że gol…

0

Shark, musisz…..

1

No i nie doczeka się człowiek tego gola…

0

Standard. Brakuje jeszcze babola w obronie i 1:0 dla sevilli

0

Dolicza 2 minuty i kończy jak jest 45 sekunda xD?

0

Nie wykorzystujemy setek i zapewne już będzie 0:0 do przerwy. W drugiej połowie widzę już męczarnię i autobus w sevilli, brakuje jeszcze tylko babola w obronie i kolejna strata punktów. Miejmy nadzieję że dopisze nam szczęście

0

No i tak jak mówiłem, mamy pecha w tym meczu, będzie baaaaardzo ciężko

0

Kurde mamy pecha jak na razie. Oby się to nie zemściło.

0

Japierdziele ale pech

0

Uważacie, że służba wojskowa, odpowiadająca standardom 21 wieku (jeśli chodzi o kulturę, wyposażenie i samo nauczanie) powinna być obowiązkowa?

3

Fati dzisiaj tragiczny

0

@PatriBarca @Xavi wytlumacz koledze

0

@tristan87 panu Bogu w okno

1

Dobra, zdarza się, nie ma co panikować, jak Real wygra to tylko punkt straty będzie. Sezon jeszcze długi, damy radę moi drodzy

3

@_barti a kto umarł ten nie żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?