Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
XDdDdD nie wierzę w tego chłopa
3
Bosak jak zawsze z klasą
0
Morawiecki już swoje xD
2
@Encore on w ogóle kiedyś był w formie?
1
Tusk, cos uciekasz od tego pytania xD
1
Bosak jako jedyny Polska flaga? Widać kto to jest prawdziwym Polakiem
0
Kto dzisiaj wygra debatę waszym zdaniem?
0
Escalando. To powinno być uznane
0
Panie sędzio, zlituj się pan.
1
Lecymy po 3:2 panowieeee
1
japierdziele co tu się dzieje xddddd
2
Totalne gówno. Nie da się tego oglądać
0
Jesteśmy totalnie bezradni. Nie zasługujemy na nic więcej niż remis. Totalny zjazd formy
0
Stałe fragmenty gry u nas to porażka
0
Ferran co dzisiaj gra to kryminał. Pokraka napastnika.
1
No i ez yamal bardzo dobrze
0
Znowu robi nam się szpital z klubu i brak perspektyw na lepsze kolejne mecze. Klub mem
2
Boże. Kolejny raz oglądanie Barcelony to istna męka. Zero pożytku z tego klubu
1
Ale mamy gównianą formę xd
0
@gumaz szczerze nie zauważyłem aby gdzieś się pogubił, tak jak mówisz, ale ok. Obaj pod względem opanowania dobrze wypadli, ale i tak lewica nigdy mnie nie przekona...
0
Jak oceniacie debatę super expressu? Kto wygrał? Mi ciężko zdecydować między Bosakiem a Dziemanowicz-Bąk, obaj byli merytoryczni. Tylko Pani Agnieszka, jak to lewica, srała się, że kobiety mają za mało praw, a konfederacja sprawi dla nich piekło.
1
Kto wygra dzisiejszą debatę?
2
Ale TVP jest zarąbane od tych reklam wyborczych xD
0
@Medium gra Fati?
0
@Kgorecki2500 a lewica nie wystawiła przypadkiem Agnieszki Bąk?
0
@michal26 lewica skompromitowaną kandydatke? Możesz rozwinąć ?
29
@tristan87 Milczenie w przypadku tej pani nie jest złotem, jest szansą :D
0
@Kgorecki2500 Krzysiu ich zaora. Szkoda że Tuska nie ma tak jak zapowiadali ;-)
13
Boże broń nas przed lewicą.
1
Pierdyliardy złotych z nieba. Potem w prasie będzie że Mentzen hipokryta bawi się w rozdawnictwo XD