1

XDdDdD nie wierzę w tego chłopa

3

Bosak jak zawsze z klasą

0

Morawiecki już swoje xD

2

@Encore on w ogóle kiedyś był w formie?

1

Tusk, cos uciekasz od tego pytania xD

1

Bosak jako jedyny Polska flaga? Widać kto to jest prawdziwym Polakiem

0

Kto dzisiaj wygra debatę waszym zdaniem?

0

Escalando. To powinno być uznane

0

Panie sędzio, zlituj się pan.

1

Lecymy po 3:2 panowieeee

1

japierdziele co tu się dzieje xddddd

2

Totalne gówno. Nie da się tego oglądać

0

Jesteśmy totalnie bezradni. Nie zasługujemy na nic więcej niż remis. Totalny zjazd formy

0

Stałe fragmenty gry u nas to porażka

0

Ferran co dzisiaj gra to kryminał. Pokraka napastnika.

1

No i ez yamal bardzo dobrze

0

Znowu robi nam się szpital z klubu i brak perspektyw na lepsze kolejne mecze. Klub mem

2

Boże. Kolejny raz oglądanie Barcelony to istna męka. Zero pożytku z tego klubu

1

Ale mamy gównianą formę xd

0

@gumaz szczerze nie zauważyłem aby gdzieś się pogubił, tak jak mówisz, ale ok. Obaj pod względem opanowania dobrze wypadli, ale i tak lewica nigdy mnie nie przekona...

0

Jak oceniacie debatę super expressu? Kto wygrał? Mi ciężko zdecydować między Bosakiem a Dziemanowicz-Bąk, obaj byli merytoryczni. Tylko Pani Agnieszka, jak to lewica, srała się, że kobiety mają za mało praw, a konfederacja sprawi dla nich piekło.

1

Kto wygra dzisiejszą debatę?

2

Ale TVP jest zarąbane od tych reklam wyborczych xD

0

@Medium gra Fati?

0

@Kgorecki2500 a lewica nie wystawiła przypadkiem Agnieszki Bąk?

0

@michal26 lewica skompromitowaną kandydatke? Możesz rozwinąć ?

29

@tristan87 Milczenie w przypadku tej pani nie jest złotem, jest szansą :D

0

@Kgorecki2500 Krzysiu ich zaora. Szkoda że Tuska nie ma tak jak zapowiadali ;-)

13

Boże broń nas przed lewicą.

1

Pierdyliardy złotych z nieba. Potem w prasie będzie że Mentzen hipokryta bawi się w rozdawnictwo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?