0

@Lucassito Problem" z klubem jak Barcelona jest taki że ludzie oczekują trofeów.
Obecna drużyna nam tego nie zapewni (niektórzy tu uważają że gdyby Xavi przyszedł wcześniej to by był mistrz albo chociaż walka do ostatniej chwili. Nie jestem co do tego przekonany bo nie wiem jak by grali bez tych co przyszli w zimie).
My się musimy wzmocnić żeby być konkurencyjni nie może być tak że Barcelona drży o ligę mistrzów.

Oczywiste jest że Laporta chcę sukcesu a nie pięciolecia bez trofeum. My musimy naprawiać sytuację sukcesami.
Musi się zmienić podejście do kontraktów nie może być tak że płacimy 50% (czy ile oni tam podawali) więcej na pensje niż inni (na szczęście to już się dzieje).

Ze sportowego punktu widzenia transfery o których się mówi powinny nam pomóc. Z finansowego myślę że Lewandowski nie był by zły (pamiętając co się działo w Paryżu jak podpisali Leo) myślę że taki ktoś jak Lewandowski szybko by się zwrócił.

Wiadomo że sprzedaż praw na tak długi okres jest zła ale czy jest inne wyjście które zadziała na już? Z tego co widzę nawet w klubie nie ma za dużo entuzjastów tego rozwiązania ale trzeba to zrobić bo innej opcji na już nie widać. Ale ludzie widzą że bez transferów może się zrobić drugi Milan.

Jeszcze sprawa BLM po pierwsze my nie jesteśmy firmą z branży handlowej mi się wydaje że partner który by to rozkręcił nie jest złym pomysłem. A i tak mamy opcję odzyskania tego.

PS: Ciekawe że kiedyś w tv była reklama bodajże Beko z naszymi teraz nie ma z nami żadnej to też jest pole do poprawy.

3

Pytanie jest czy Barcelona powinna mu "pozwolić na skorzystanie" z tych dźwigni.

Moim zdaniem nie bo po pierwsze miał 5 lat żeby pokazać się z dobrej strony czego nie zrobił (nie licząc 4 ostatnich miesięcy) a po drugie nie widzę u niego nawet minimalnego szacunku do klubu.

0

@Lucassito
"Niestety ale treba było sprzedawać pilkarzy i zmienic zarzadzanie i podpisać umowę rozkładając dług na lata i tyle"

To chyba nie do końca jest takie proste "i tyle".

Po pierwsze real nie potrzebuje kasy na wczoraj.
Dwa przez rządy B. nasi nawet nie rezerwowi mają takie kontrakty że ani myślą stąd odchodzić (kolejki chętnych też nie ma żeby ktoś ich chciał).
Trzy czy próbowali podpisać umowę żeby rozłożyć dług nie wiem ale żeby coś takiego zrobić druga strona musi się zgodzić. Może wierzyciele nie chcieli tego zrobić widząc jaką mamy sytuację? Może my nie próbowali? Nie wiem.

Widzę zadłużenie i widzę ludzi którzy chcą coś na to poradzić czy mi się to podoba sposób w jaki to robią? Nie. Ale czy widzę inny który na 100% by zadziałał i to na już? Raczej nie jestem przekonany.

Myślę że rozważyli każdą dostępną opcję i wybrali mniejsze zło wiedząc dokładnie jaka jest sytuacja a nie to co piszą mediach.

Jedną rzecz wiem na 100% sytuacja jest zła i naprawienie tego na pewno nie jest takie proste.

0

@gumaz Mogą nawet do Orlenu byle nie byli opłacani z kasy Barcelony.

8

Martin
Samuel
Norberto
Clément
Ousmane

Same dobre chłopaki niech szukają sobie pracy.

0

Jeśli ktoś nie chce spróbować wywalczyć sobie miejsca to nie jest potrzebny (nie mówię że tu jest taka sytuacja) ale nie można być "poszkodowanym przez konkurencję w zespole".

0

Co tu dużo mówić był prze c... dalej go brakuje.

1

@POGROMCA Zgoda. Ale pytanie jest jakie zyski? Lepiej jest mieć firme w 51% z zyskiem miliard niż 100% z miliona. Zobaczymy co będzie nie ma się co źle nastawiać. A część i tak można odzyskać.

Może się to nie podobać ale B. do tego doprowadził tak jak tam powiedział były prezydent wydaliśmy miliard na głupie transfery i to są efekty.

1

"Żebyś mógł zadzwonić do pana Tebasa i powiedzieć mu, że rozwiązaliśmy temat i może o nas zapomnieć. Już z tego powodu warto to zrobić."
Pięknie zdanie dodał bym żeby się odp.....

0

Pytanie bym miał takie:
Czy odejście Dembele oznacza że automatycznie będzie można zarejestrować graczy w stosunku że tak powiem jeden do jeden ( on zarabia np milion to jak pójdzie ktoś może milion dostać)?

0

@mrboom Raczej nikt tego nie kwestionuje. Problem jest w tym że w kadrze nie ma chociaż drugiego takiego.

5

Nie rozumiem dlaczego my mamy płacić kary bo podpisaliśmy umowę z kimś kto ukradł patent. Czy wiedzieliśmy że kradzione? Może przyszli do prezydenta B. i powiedzieli słuchaj ukradliśmy to i to chcesz podpiszemy umowę no chyba jednak nie.... Z drugiej strony to Marca więc nic dziwnego że normalny człowiek nie rozumie.

0

@MesQueUnClub_87 Gdzie to oglądałeś / kupiłeś?

3

"700 milionów euro pozwoliłoby nam się zrelaksować". Mi też :).

5

@Kgorecki2500 Przecież wojna się skonczy i za chwilę będzie gadanie że trzeba przywrócić Rosję wszędzie i wznowić kontakty. Bo wiadomo biznes i kasa. Stawiam że pierwsi będą za tym szkopy.

2

@tomek8756 Jaką bronią łukiem czy kamieniami?

6

@Hosh Dwie kule kosztują parę złotych. Twój pomysł jest dobry ale ma taką wadę że trzeba ich utrzymywać. Bo co im zrobisz jak odmówią pracy? Nie dasz im jeść / pić? Za chwilę się zlecą obrońcy praw człowieka. To już lepiej ich zastrzelić albo powiesić.

3

"Jakie sprawy Barcelona powinna zamknąć do 30 czerwca?" Powinna zamknąć drzwi przed Dembele.

Za chwilę się zorientuję że nie ma kolejki chętnych i będzie stał pod drzwiami a my wtedy "akwizytorów nie przyjmujemy do widzenia" zostanie mu płacz i zgrzytanie zębów.

8

@Krystian1588 On jak się budzi to reporter od razu zadaje pytanie "jak się spało"?

4

@joloskyy Lepiej nie. Zostało 10 minut sezonu nie ma sensu go ryzykować w takim meczu.

Pojechał żeby pobyć z drużyną i wystarczy.

6

Niech że to się w końcu skończy. Bo już naprawdę wystarczy. Telenowela jak "Moda na sukces".

0

@Sehzade1899
W momencie przyjęcia euro myślisz że ile będzie minimalna w Polsce?

Ostatnio we Francji cena paliwa 95 2.03€ więc razy kurs to jest +/- to co w Polsce tyle że tam minimalna pozwala kupic powiedzmy 600 litrów. A w Polsce za minimalną kupisz jakieś 200 i tu jest problem.

My mamy ceny europejskie już a zarabiamy jak dziady tyle że nie wydaję mi się żeby przejście na euro miało coś w tym aspekcie zmienić.

0

@Arkon Dlaczego uważasz że przyjęcie euro było by dla nas korzystne ekonomicznie na poziomie państwowym? I tym bardziej dlaczego miałby być korzystne dla zwykłego Polaka (który pewnie zarabiał by 600 euro miesięcznie) a ceny były by jak w Europie?

0

@ElKamil To dobre niech grają po co dziennie bo koszą hajs albo lepiej dwa mecze na dzień....

A poważnie.
Oni zarabiają bo piłka jest popularna i są w niej pieniądze ale to nie znaczy że powinni grać non stop zwłaszcza po to żeby dziady z uefa czy fifa zarabiali jeszcze lepiej.

1

Typowy leszcz. Jak nikt się mu nie postawi to fika. Wystarczy że ktoś raz mu powiedział parę słów i już nie taki do przodu.

0

@ElKamil Z tej strony tak. Ale piłkarze po sezonie gdzie (normalni) i tak graja 50 kilka albo i więcej meczy też powinni odpoczywać.

Oni w lidze graja prawie 40 w pucharach minimum 6 puchar krajowy międzyczasie zgrupowania kadry i jeszcze do tego jakieś mecze w presezonie.

Czy ta liga narodów jest potrzebna? Kiedyś grało po 2 towarzyskie i tyle teraz 4 w 12 dni.

1

Mecz o nic w sumie nie wiadomo po co. A już totalnym nieporozumieniem jest granie 4 meczy w 11-13 dni. Tyle to nawet na mistrzostwach świata nie ma.

0

@MateuszDoniec Gavi Nico Pedri Fati muszą zostać. To powinien być kręgosłup drużyny na lata. Wiadomo że jeszcze są młodzi i może nie być sukcesów na już. Ale pora na zmianę pokoleniową i nic się nie poradzi.

0

@Barrsa8989 Z jednej strony tak. Ale czy to znaczy że my powinni go oddać za 60 milionów? Co by nam to dało?

Czy sprzedaż de Jonga za te 60 milionów pozwoli nam zarejestrować kogoś? Albo ogólne coś podziałać na rynku?
Czy raczej nasza sytuacja by się nie zmieniła?

Nie mówię żeby go nie sprzedać ale ja bym go nie sprzedał za jakieś zmienne.

Mimo wszystko w końcu SB skończy i ktoś będzie musiał za niego grać a FdJ był chyba po to ściągany.

0

Nie powinni się godzić na żadne zmienne. Albo kasa na stół albo do widzenia.

My jak chcemy kogoś to nikt nam nie ułatwia to dlaczego my mamy komuś ułatwić.

Przykład dobry to jest Leeds mają chłopa którego chcemy i żądają kwoty jaka IM odpowiada nie będzie kasy nie będzie transferu i tyle.

A ze zmiennymi to jest tak że mogą nie wejść w życie i nic nam nie pomoże że one są zapisane. 60 milionów pewne to raczej mało w czasach gdzie za każdego co zagra dwa razy prosto chcą nie wiadomo ile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?