Karol_VeB
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny ale ty człowieku jesteś daremny. Ile meczów w 8 zagrali razem? Podasz liczbę? Żadnego nie rozwinął? A Balde, Fermin, Yamal, Gavi to kto? Kończę dyskusję bo nie ma z kim rozmawiać. Nie pozdrawiam fanboya
0
@mate92 Nie widziałem, że można kupić doświadczenie u 16,18,19,20 latków. To jest normalne, że grają w kratkę... Możesz w ten sposób krytykować ukształtowanych piłkarzy, a nie Xaviego, czy też perełki z La Massi, które pół świata by chciała, a tylko Wam nie pasują... No ja jebie... Zastanówcie się czasem. Jaki wpływ Xavi ma na to, że Gavi czy Gundo tracą piłki w 10 sekundzie i pada bramka? Jak ma się do takich błędów indywidualnych plan na mecz, schematy itd skoro 20 sekundkach ląduje to wszystko w koszu....? A krytyka jest właśnie w większości za te mecze, gdzie juniorzy nie wytrzymują mentalnie. Celowo piszę juniorzy bo juniorem jest się do U21... Możesz walić w Gundo za ten błąd, OK śmiało. Można walić w Lewego za brak skuteczności. Ale zadaj sobie pytanie co do tego ma Xavi...
0
@Ziemny dopóki zespół będzie oparty na młodych zawodnikach. Taki jest koszt wprowadzenia ich do pierwszej drużyny, gdy nie ma kasy na sensowne transfery. Xavi zrobił praktycznie cud z tego co miał. Nie rozumieją tego tylko osoby nie znające się na piłce. Przepraszam ;)
0
@kpiarz Mourinho wewnątrz grupy ponoć jest fantastyczny. Na zewnątrz klubu to już każdy wie ;)
0
@GucioH a ja powiem tak. Kluczem do sukcesu jest Araujo - jego siła i szybkość w 1 na 1. Mistrz gaszenia pożarów. Drugi kluczowy piłkarz to De Jong. Bardzo niedoceniany, podobnie jak Busquets. Taki lisek złodziejek piłeczek. Niewidoczny czasami, a jakże kluczowy dla płynności w grze. Xavi ma rację mówiąc, że widzieliśmy dobrą Barcę. Nie jest w stanie odpowiadać za indywidualne błędy np. Gaviego. Takie sytuacje się zdarzają, a w piłce na najwyższym poziomie decydują o wyniku. Wbrew pozorom to był dobry mecz Barcy. Obecnie mam wrażenie, że decydują detale. Przeciwnicy pod Barcę obecnie ustawiają się odważniej jak nie ma dużej siły rażenia z przodu. Felix wyłączą i nie ma na kim gry zawiesić. Ferran to nie półka Lewego. Sorry. W pierwszej połowie była jedna taka wrzutka do Ferrana i pierwsza myśl moja była taka: Lewy by tam łeb wsadził i brama. Trzeba czekać ze spokojnem, aż szpital się zakończy. Pedri jak wróci do dołoży aspekt nieprzewywalności i piękna do gry. Wspomnisz me słowa ;) Pozdro
0
Całe szczęście. Już myślałem, że poszło więzadło. Uff
1
@GucioH w końcu ktoś pisze tutaj coś z sensem. Oparte na doświadczeniu z boiska?
0
@Mando, to prawda. Ale spokojnie. Wróci Frenkie upłynni i zabezpieczy tył, wróci Rapha i na zminę z Yamalem będą szarpać prawą stroną. Z całym szacunkiem ale 16 latkiem można grać max 60 min w meczu. A tutaj obecnie już nie ma zmienników... Szpital panie niestety
0
@Patry10 ale co trener ma do tego? Brak stabilizacji wynika z wahań formy młodych piłkarzy, co jest zresztą sytuacji jak najbardziej normalną w tym wieku (16,19,20 lat)
2
@Ramek lecz się człowieku
0
@ACRAB95 mnie najbardziej razi jego egoizm obecnie i to że jest calem obcym w tym zespole
1
@arasz1819 a gnojenie Xaviego przez otoczenie Fatiego jest OK? Największym problemem Fatiego jest jego toksyczne otoczenie, a nie Xavi…
1
@Maynard666 lepsze 27 niż nic rok wcześniej
0
@prodigy chłopie weź najpierw naucz się robić biznes, potem otwórz swój, a następnie dopiero pierz taki bełkot
0
@prodigy 10 baniek € w rok to zły zarobek? Bądźcie poważni i weźcie kalkulator w dłoń
0
@prodigy a ile za niego zapłacili?
2
Serio ktoś ma wątpliwości? Masakra…
1
Dzisiaj każdy powinien dostać ocenę 10/10, No może Fati 9/10 ;) 10/10 za funkcjonowanie jako zespół. Brawo, brawo, brawo. Xavi musi być prawdziwym generałem, że przekonał chłopaków do takiego grania.
1
@Manypijany dla hajsu.. biorą za free i sprzedają za kilka baniek. 5 takich transferów i powiedzmy jest 30 baniek na jednego konkretnego gościa.
3
@4Fabregas4 Real zagrał tak jak Barca pozwoliła. Kropka.
0
@Herbert nie dostał bo był kontakt
0
Takie dziwne decyzje sędziowskie będą miały miejsce, dopóki sędziowie będą jedynie nauczeni przepisów z książki, a nie będą mieli jakiegokolwiek doświadczenia z gry w piłkę na boiskach piłkarskich. Jak dla mnie ruch i ten naskok był jak najbardziej naturalny przy szybkiej zmianie kierunku biegu i nie było w tym nurkowania. Najwyraźniej w ostatnich meczach dostajemy po dupie za superligę.
0
Najgorzej, pierwszego meczu z Bayernem nie obejrzę, akurat będę na wakacjach. Zajebiste losowanie.
0
W końcu Dyrekcja Sportowa Barcelony przestała być pośmiewiskiem w Europie. Brawo Laporta, brawo Alemany.
0
@Arasz chyba nie
0
@Comentateiro ty to jednak nieźle masz porobione w główce
0
@gaucho104 a jeśli Fati nie będzie na 100% gotowy to poświęcisz jego karierę bo nie będzie kim grać? Jest Lewy, jest Benzema i później cała reszta napastników, klasycznych 9. Trzeba to przyznać szczerze. Haaland to nie ten poziom, Mbappe dla mnie nie jest klasyczną 9, Nunez bez ogrania jeszcze na topowym poziomie itd... itp...
0
@gaucho104 problemem jest to, że nie ma aktualnie za bardzo dobrej alternatywy (młodszej) za podobne, rozsądne pieniądze. Moim zdaniem jest to bardzo dobry ruch pod kątem jakościowym dla zespołu oraz marketingowym dla dwóch stron.
0
Dawać go bo chłop ogarnia :)
0
@budzik jak idzie to tak, ale jak wpadasz w dołek to ma to znaczenie.