KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Bardzo fajnie dzisiaj Ansu wyglądał. Jakby miał do wyboru zdrowy Ansu i Dembele na przyszły sezon to mógłbym nawet przeboleć brak transferow
0
@Uukasz_93 nigdy nie zrozumiem czemu nie jest jeszcse topka pomocników. Potencjał ma kosmiczny
0
@michal26 co do błędów to tez końcówka sezonu i chłopcy za bardzo rozluźnieni już. Według mnie środek obrony wyglada dobrze, najgorsze są boki obrony. Araujo i Garcia daja radę
0
@Uukasz_93 zagrał fajnie, to prawda ale tez mieliśmy mecz totalnie pod kontrola a rywale grali jednego mniej przez prawie polowe meczu
15
@Pilka_jest_okragla co jak co ale jego nie da się nie lubić. Duze umiejętności i klasa
2
Dawaj xavi Orellane za torresa
3
@Tollusiek No jak mu alves hektary miejsca zostawia
0
Mam nadzieje, ze Orellana dostanie dzisiaj trochę czasu
3
Garcia szef jak narazie
1
Galan bardzo fajnie wyglada
0
@Kamiloza91 wtedy to nie mamy totalnie szans jeśli mocno się nie wzmocnimy a wiadomo, ze tak nie będzie
0
@Messibestplayerintheworld Where is Kamara
1
A nie uważacie, ze ta akcja mogła zostać przeprowadzona przez ruskich? W sensie dla nich taka prowokacja byłaby na rękę, ten ambasador tez nie wyglądał na strasznie zdziwionego i złego.
1
@Vincent__Vega casemiro najlepszy hahaha
0
@Encore Nikoloz Bashilashvili tez zwabiony przez real
3
@Pawel13sz proszę tylko o tego pięknego Portugalczyka z piękna broda
1
@adi7adi8 piękny jest
0
I Lech gol niezle
0
@The_Man 3 mega ciężkie mecze maja, ale myśle, ze jednak Burnley spadnie
0
@FCMichalo ciężko grać dobrze jak twoja drużyna z połowy nie wychodzi
0
@Dosq No czerwona tak, ale widać, ze mega mu zależy na tym utrzymaniu
0
@takisobiektos gdyby był Polakiem byłby większy
0
Co za idiota z leeds XD
9
@BaroPodertos z 10 golami i 3 asystami w tak słabej drużynie jako skrzydłowy to świetny wynik. 25 mln to kosztuje teraz byle zawodnik wiec to grosze za niego
0
Everton już za leeds
0
@Pogba Pytanie czy mamy pewność, ze chce przejść do nas. Gdy będzie możliwość wykupienia go za 25 mln to większość czołowych drużyn się zglosi
0
To sie leeds popisało
0
Alcaraz. Jak ja go kocham
1
@ZwyklyKibicBarcy04 skończyłem czytać na takim piłkarzem jest FDJ
1
@Zawsze_Wierny barca musiałaby z 50 mln pewnie doplacic