9

Bardzo fajnie dzisiaj Ansu wyglądał. Jakby miał do wyboru zdrowy Ansu i Dembele na przyszły sezon to mógłbym nawet przeboleć brak transferow

0

@Uukasz_93 nigdy nie zrozumiem czemu nie jest jeszcse topka pomocników. Potencjał ma kosmiczny

0

@michal26 co do błędów to tez końcówka sezonu i chłopcy za bardzo rozluźnieni już. Według mnie środek obrony wyglada dobrze, najgorsze są boki obrony. Araujo i Garcia daja radę

0

@Uukasz_93 zagrał fajnie, to prawda ale tez mieliśmy mecz totalnie pod kontrola a rywale grali jednego mniej przez prawie polowe meczu

15

@Pilka_jest_okragla co jak co ale jego nie da się nie lubić. Duze umiejętności i klasa

2

Dawaj xavi Orellane za torresa

3

@Tollusiek No jak mu alves hektary miejsca zostawia

0

Mam nadzieje, ze Orellana dostanie dzisiaj trochę czasu

3

Garcia szef jak narazie

1

Galan bardzo fajnie wyglada

0

@Kamiloza91 wtedy to nie mamy totalnie szans jeśli mocno się nie wzmocnimy a wiadomo, ze tak nie będzie

0

@Messibestplayerintheworld Where is Kamara

1

A nie uważacie, ze ta akcja mogła zostać przeprowadzona przez ruskich? W sensie dla nich taka prowokacja byłaby na rękę, ten ambasador tez nie wyglądał na strasznie zdziwionego i złego.

1

@Vincent__Vega casemiro najlepszy hahaha

0

@Encore Nikoloz Bashilashvili tez zwabiony przez real

3

@Pawel13sz proszę tylko o tego pięknego Portugalczyka z piękna broda

1

@adi7adi8 piękny jest

0

I Lech gol niezle

0

@The_Man 3 mega ciężkie mecze maja, ale myśle, ze jednak Burnley spadnie

0

@FCMichalo ciężko grać dobrze jak twoja drużyna z połowy nie wychodzi

0

@Dosq No czerwona tak, ale widać, ze mega mu zależy na tym utrzymaniu

0

@takisobiektos gdyby był Polakiem byłby większy

0

Co za idiota z leeds XD

9

@BaroPodertos z 10 golami i 3 asystami w tak słabej drużynie jako skrzydłowy to świetny wynik. 25 mln to kosztuje teraz byle zawodnik wiec to grosze za niego

0

Everton już za leeds

0

@Pogba Pytanie czy mamy pewność, ze chce przejść do nas. Gdy będzie możliwość wykupienia go za 25 mln to większość czołowych drużyn się zglosi

0

To sie leeds popisało

0

Alcaraz. Jak ja go kocham

1

@ZwyklyKibicBarcy04 skończyłem czytać na takim piłkarzem jest FDJ

1

@Zawsze_Wierny barca musiałaby z 50 mln pewnie doplacic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?