KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AlwaysBlaugrana szkoda, ze bierzemy slabiutkiego Christensena a Real weźmie pewnie Rudigera
3
Dzisiaj mocno trzymane kciuki za everton
3
@bartas97 a czerwona Vidala za widmo faul?
1
@AmigoBlancos No w dobie waru to raczej kilka LM byłoby mniej. To jakie błędy na wasza korzyść były w tych meczach to aż niesamowite było
0
Jest ogromna szansa na spadek leeds. Everton 2 mecze jeszvze do rozegrania więcej. Leeds tez mega ciężki terminarz
0
@Malboro39 w obronie Pique>Ramos. Ramos strzelał ważne bramki i dlatego był tak bardzo przez wszystkich wystawiany na piedestał. To ile on baboli robił ile głupich czerwonych kartek dostawał.
0
@Kengo my z mendesem mamy dobre kontakty
0
@MichalZZZ 30mln + Rashford z pocałowaniem ręki
0
Mam pytanie odnośnie cs jeśli ktoś śledzi. Ancient to bardziej mapa pod Ence czy CPH?
1
@MesQueUnClub96 No wrócił po bardzo długiej przerwie do gry w tenisa i widać, ze reszta mu sporo odjechała
2
Iga światek w kasku Realu Madryt :((
0
Granie na przeciwników Thiema to łatwe pieniądze. Te kursy śmieszne bo buki tylko na nazwisko patrzą
1
@DaPidejpi Siedlce, biało niebieskie
0
@FCB24 myśle, ze zaksa out dzisiaj. W Zawierciu gra się najciężej w całej lidze
0
@JimMorrisonFCB ciekawe co w przypadku gdy opady w Monachium utrzymywały się przez kilka dni
1
@JimMorrisonFCB no właśnie ja bym szedł w harrisa, nie wiem czemu taki kurs jest na niego. Tabernera nie ruszam meczów z nim bo to zagadka. A co do underdogow to warto grać typy z nimi związane bo nie są to jakieś mega ważne turnieje i mogą być niespodzianki
0
@PatrykBarca dziecinne…
0
@JimMorrisonFCB pytanie tylko co tam się dzieje
1
@JimMorrisonFCB iwaszke czysto, wydaje mi się, ze będzie szukał formy przed najważniejszymi turniejami bo grać na mączce potrafi, a McDonald typowo twarda nawierzchnia. Panowie 2 razy grali ze sobą na ziemii i 2 razy wygrał Białorusin.
Dałem jeszcze czysto Botica, Ramosa Vinolasa, Korde i Tung-Lin WU
0
@JimMorrisonFCB właśnie czekam na Iwaszke z McDonaldem i się doczekać nie mogę
1
De Bruyne odda przynajmniej jeden celny strzał w meczu z realem. Jak Mysliscie wejdzie?
22
Dembele to na rugby powinien się przerzucić z tymi swoimi strzałami w niebo. Już stary Vinicius był lepszy w tym elemencie
0
Co ten djokovic zrobił XD
0
@gumaz łatwo nie będzie, Sabalenka w formie
3
@patrykzmc2000 dla mnie spoko, po sezonie przychodzi Torre i Kessie
0
@Worny czuje, ze gość będzie wielki
1
Mega dziwny ten turniej w Barcelonie. Co chwile pada deszcz
1
@fart miami pięknie zakończyło mój kupon
2
Miami śmiech na sali
0
Panowie co Mysliscie, bucks bez middletona da radę z Bullsami?