7

@AlwaysBlaugrana szkoda, ze bierzemy slabiutkiego Christensena a Real weźmie pewnie Rudigera

3

Dzisiaj mocno trzymane kciuki za everton

3

@bartas97 a czerwona Vidala za widmo faul?

1

@AmigoBlancos No w dobie waru to raczej kilka LM byłoby mniej. To jakie błędy na wasza korzyść były w tych meczach to aż niesamowite było

0

Jest ogromna szansa na spadek leeds. Everton 2 mecze jeszvze do rozegrania więcej. Leeds tez mega ciężki terminarz

0

@Malboro39 w obronie Pique>Ramos. Ramos strzelał ważne bramki i dlatego był tak bardzo przez wszystkich wystawiany na piedestał. To ile on baboli robił ile głupich czerwonych kartek dostawał.

0

@Kengo my z mendesem mamy dobre kontakty

0

@MichalZZZ 30mln + Rashford z pocałowaniem ręki

0

Mam pytanie odnośnie cs jeśli ktoś śledzi. Ancient to bardziej mapa pod Ence czy CPH?

1

@MesQueUnClub96 No wrócił po bardzo długiej przerwie do gry w tenisa i widać, ze reszta mu sporo odjechała

2

Iga światek w kasku Realu Madryt :((

0

Granie na przeciwników Thiema to łatwe pieniądze. Te kursy śmieszne bo buki tylko na nazwisko patrzą

1

@DaPidejpi Siedlce, biało niebieskie

0

@FCB24 myśle, ze zaksa out dzisiaj. W Zawierciu gra się najciężej w całej lidze

0

@JimMorrisonFCB ciekawe co w przypadku gdy opady w Monachium utrzymywały się przez kilka dni

1

@JimMorrisonFCB no właśnie ja bym szedł w harrisa, nie wiem czemu taki kurs jest na niego. Tabernera nie ruszam meczów z nim bo to zagadka. A co do underdogow to warto grać typy z nimi związane bo nie są to jakieś mega ważne turnieje i mogą być niespodzianki

0

@PatrykBarca dziecinne…

0

@JimMorrisonFCB pytanie tylko co tam się dzieje

1

@JimMorrisonFCB iwaszke czysto, wydaje mi się, ze będzie szukał formy przed najważniejszymi turniejami bo grać na mączce potrafi, a McDonald typowo twarda nawierzchnia. Panowie 2 razy grali ze sobą na ziemii i 2 razy wygrał Białorusin.
Dałem jeszcze czysto Botica, Ramosa Vinolasa, Korde i Tung-Lin WU

0

@JimMorrisonFCB właśnie czekam na Iwaszke z McDonaldem i się doczekać nie mogę

1

De Bruyne odda przynajmniej jeden celny strzał w meczu z realem. Jak Mysliscie wejdzie?

22

Dembele to na rugby powinien się przerzucić z tymi swoimi strzałami w niebo. Już stary Vinicius był lepszy w tym elemencie

0

Co ten djokovic zrobił XD

0

@gumaz łatwo nie będzie, Sabalenka w formie

3

@patrykzmc2000 dla mnie spoko, po sezonie przychodzi Torre i Kessie

0

@Worny czuje, ze gość będzie wielki

1

Mega dziwny ten turniej w Barcelonie. Co chwile pada deszcz

1

@fart miami pięknie zakończyło mój kupon

2

Miami śmiech na sali

0

Panowie co Mysliscie, bucks bez middletona da radę z Bullsami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?