1

@mekston Alcaraz ma tu konto? Kurna nie wiedziałem @Encore, ze jesteś tym pięknym Hiszpanem

0

Śmieszne, ze gra Polka a pokazują jakiegoś Korde

2

Giga szef Carlitos

1

@Encore trochę się obudził teraaz. Powinien to wziąć mimo wszystko 3:2

0

@Medium ciul z tym ramosem. Carlos król

1

@adi7adi8 on to lubi wracać zawsze

0

Co zagrał król. szczena przy podłodze

2

@adi7adi8 Gasquet weźmie z korda

0

Do miłośników tenisa. Nie bójcie się przyszły top 1 ATP wyklepie jeszcze

0

@Sau_Ron Real bez problemu

0

@mekston niestety

1

@Medium Przereklamowany tenisista. Baez na luzie

5

Orellana bardzo podoba się Xaviemu xdd

0

@Tasde świetne podsumowanie

0

@daniel32778 No ja tez wiadomo na pierwszym miejscu Hubi ale nie oszkujmy się nie ma szans na wygranie

0

To czemu nie dał mu szansy XD

0

@mekston No dokładnie, czegoś mu jeszcze brakuje do bycia topem. Moim zdaniem to właśnie Forhand do poprawy

0

@mekston ja to zawsze podchodzę z przymróżeniem oka do meczów w których topowi tenisiści przegrywają 2:0, bo i tak się kończy finalnie 3:2

2

@mekston nie No Stefan już tego nie wypuści. Tak jak pisałem po 2 secie 3:2 Grek

0

@mekston ruud i rublev jakoś średnio ostatnio. Garin to idiota i z nim nigdy nie wiadomo

2

@mekston No on ma mega duży potencjał + gra bardzo widowiskowy tenis. Powinien się skupić na forhandzie bo odstaje ten element od reszty

1

@Medium i tak zrobi 3:2

0

@mekston gdyby on miał taki forhand jak backhand to już by w top 10 był

0

@taris pino ale nie stać nas na niego. Od biedy Raphinia lub Antony ale nie uważam ich za top skrzydłowych w przyszłości

0

@daniel32778 rok temu. Teraz to co innego, mam nadzieje, ze wygra Nadal lub Alcaraz

0

@MesQueUnClub96 chciałbyś, gładko połknie Serba

0

@kondzix2115 Federer

0

@messi564 pino za drogi, Oyarzabal poważna kontuzja i nie warty swojej ceny, Diaby to nie skrzydłowy na wielki klub, raphinia to mam spore wątpliwości i jakoś mnie nie przekonywuje a Antony to mimo wszystko liga holenderska

0

@Encore Luuuk!!!

0

@Nefir No ja wiem ale Ferran mimo wszystko dał więcej niż Adama a Alves bardzo dobrze wyglądał, nikt nie oczekiwał po nim niewiadomo czego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?