KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Image dodajmy, ze ten świetny rudiger w 4 obroncow jest katastrofa. Militao to najśmieszniejszy obrońca jakiego widziałem w realu a cały środek realu odbiera się tak super bo Courtois zagrał sezon życia i ratował Real wiele razy przy czym u nas mats co w bramkę to gol
3
@taris kto jest tym lepszym? Pan wielkie czoło co z piłka wyglada jakby pierwszy raz w nią grał? Czy Alaba który zły nie jest ale tez niewiadomo jakim topem nie jest
1
Kounde warto ściągnąć także z tego powodu, ze jest obrońca bardzo uniwersalnym. Obskoczy środek, bok obrony i będzie pasował w systemie z 3 obrońców
0
@Encore czemu Hurkacz spadł?
1
Piękne sędziowanie w jedna stronę
0
@PatrychoO trafna wypowiedz
0
@Sysia11 to zes dowalil teraz ciekawostkę
0
Kyrgios 3:2 weźmie coś czuje
13
Adrian Bialkowski: Pedri na żywo jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażamy. Normalny dzieciak. Zbiliśmy piątkę, życzyłem mu zdrowia i przekazałem wsparcie od kibiców z Polski na co odpowiedział krótko "Lewandowski?" Nie potwierdził transferu ale wie, gdzie leży nasz kraj. Najpiękniejszy!
[@9CAMPNOU]
0
@mekston @Popitek12 @Medium @hayek oczywiście mówiłem o rafie i Rogerze. Jak mogliście pomyśleć inaczej
2
@mekston nadal i Halep
0
Wie ktoś czemu taki kurs ogromny na tiraspol? Co tam się stało?
1
Sam przegrał tego gema rafa
1
Nadal jest niemożliwy. Prawdziwe przynajmniej top 2 w historii tego sportu
0
Szkoda nadala niestety
2
@Kgorecki2500 ja zadowolony:
Polski podstawa 67
Matma podstawa 67
Angielski podstawa 91
Biologia rozszerzona 35
Angielski rozszerzony 70
Polski rozszerzony 73
0
@mekston zgadza się lecz miał bardzo łatwa drabinkę do tej pory. Nadal 3:0 czuje
0
@taris jak najbezpieczniej wypuszczać powietrze pod woda?
Nosem czy ustami
0
Jest ktoś kto bardzo dobrze pływa? Lub może jest trenerem pływania? Mam pytanie jedno
0
@barcelonaLM fritz bez podjazdu do rafy
0
Do osób potrafiących dobrze pływać. Jak lepiej wydychac powietrze podczas kraula pod woda. Nosem? Ustami? Czy nosem i ustami
0
@soulmate o malley na punkty według mnie
1
@Bocheno1 szkoda, ze uwali mi kupon
0
@Edoss tez bym chciał ale starałem się patrzeć realnie a na to może pieniążków zabraknac
0
@Suzu zapomniałem, ich tez trzeba się pozbyc
1
Transfery do klubu:
Lewy
Raphinia lub Dembele
Soler
Kounde
Transfery z klubu:
Umtiti
Lenglet
Puig
De jong
I będę zadowolony
3
@ZwyklyKibicBarcy04 a ile jego meczów obejrzałeś? Bo jak widzę, ze chciałbyś od niego brazylijskiej magii to chyba nie dużo
1
To na bank przez ten zakład z asami
1
@AlexDark00 nie No po mimo wszystko jest więcej.
James, Cancelo, Hakimi, Walker, Arnold
0
@MrShakira po Reece James, Lo Theo. MARZENIE