KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 trent i po z topu XD
Jak już kogoś ściągać to tylko Jamesa z Chelsea
1
@MesQueUnClub96 do oglądania czy grania?
Do grania:
1)maczka
2)Hard
3)trawa
do oglądania to samo
0
@ObiektywnyKibic121 Bo ciagle piszesz o dryblingu i przebojowości. Wywaliłeś lewego i dałeś Fatiego jakby w piłce tylko ruchliwość się liczyła
2
@PatrychoO Nie wiem bardzo dobre wrażenie robi na mnie Christensen
5
Dziwnie się to pisze ale Pjanic dzisiaj top
0
@ObiektywnyKibic121 i co w pomocy abde, Depay i Collado?
0
@Lordzi Raphinia
7
@Peciak lewy auba tez na minus, bądźmy obiektywni
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Culer_1906 ja to bym sprzedał desta i zainwestował w boki obrony. Ten typ nie nadaje się do barcy b a co dopiero do 1 drużyny
1
@Lionel_Messi10 ja taki:
Pena-Kounde-Araujo-Christensen-Alba
Busquets-Pedri-Gavi-Dembele-Lewus-Raphinia
4
@Batys dla mnie Dembele/raphinia to powinny być skrzydła
1
@Tomek_TF dest to z Barcelony co najwyżej może wypalić
3
Kessie co sedziego po plerach sieknal
1
Ceballos zachowanie na wzór swojej drużyny
23
Generalnie to podoba mi się ten nowy środek obrony realu. Militao i rudiger to dwie tykajace bomby. Rzadko używające mózgu do tego piłka im bardzo przeszkadza przy nodze
0
Posiada ktoś konto Polsatbox go i chciałby się podzielić? Albo kupić na pół
0
Posiada ktoś może konto na polsatbox go i byłby w stanie się podzielić tylko na jutrzejszy mecz?
0
USA dzisiaj klepnie Brazoli w siateczkę? Co Mysliscie
0
Czemu nie leci powtórka naszego meczu na eleven wie ktoś?
0
Nie ma drugiej połowy powtórki?
0
@ObiektywnyKibic121 No dobrze, skoro tak nie działa to w Barcelonie potrzeba zawodników na już i najwidoczniej Xaviemu Balde średnio odpowiada
0
@ObiektywnyKibic121 nie przesadzaj. Balde jest trochę zbyt surowy technicznie, popełniał sporo głupich błędów w defensywie a i wyżej często brak mu pomysłu co ma zrobić w danym momencie
3
Czemu zawodnicy w tych meczach przedsezonowych grają bez nazwisk wie ktoś? Pytam poważnie a nie, ze literek zabrakło
8
Ale bujda na resorach
0
Skoro Nasi wylatują około 14 dzisiaj do USA to Robert poleci z nimi?
1
@Lionel_Messi10 Gdzie niby tak powiedział? XD
1
@Barca1922 całkiem dobrze
0
@VegetaPolska Na tym samym poziomie, mam nadzieje, ze uda wam się ten transfer
0
Na player da się obejrzec?