0

@konrad1661 trent i po z topu XD
Jak już kogoś ściągać to tylko Jamesa z Chelsea

1

@MesQueUnClub96 do oglądania czy grania?
Do grania:
1)maczka
2)Hard
3)trawa
do oglądania to samo

0

@ObiektywnyKibic121 Bo ciagle piszesz o dryblingu i przebojowości. Wywaliłeś lewego i dałeś Fatiego jakby w piłce tylko ruchliwość się liczyła

2

@PatrychoO Nie wiem bardzo dobre wrażenie robi na mnie Christensen

5

Dziwnie się to pisze ale Pjanic dzisiaj top

0

@ObiektywnyKibic121 i co w pomocy abde, Depay i Collado?

0

@Lordzi Raphinia

7

@Peciak lewy auba tez na minus, bądźmy obiektywni

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@Culer_1906 ja to bym sprzedał desta i zainwestował w boki obrony. Ten typ nie nadaje się do barcy b a co dopiero do 1 drużyny

1

@Lionel_Messi10 ja taki:
Pena-Kounde-Araujo-Christensen-Alba
Busquets-Pedri-Gavi-Dembele-Lewus-Raphinia

4

@Batys dla mnie Dembele/raphinia to powinny być skrzydła

1

@Tomek_TF dest to z Barcelony co najwyżej może wypalić

3

Kessie co sedziego po plerach sieknal

1

Ceballos zachowanie na wzór swojej drużyny

23

Generalnie to podoba mi się ten nowy środek obrony realu. Militao i rudiger to dwie tykajace bomby. Rzadko używające mózgu do tego piłka im bardzo przeszkadza przy nodze

0

Posiada ktoś konto Polsatbox go i chciałby się podzielić? Albo kupić na pół

0

Posiada ktoś może konto na polsatbox go i byłby w stanie się podzielić tylko na jutrzejszy mecz?

0

USA dzisiaj klepnie Brazoli w siateczkę? Co Mysliscie

0

Czemu nie leci powtórka naszego meczu na eleven wie ktoś?

0

Nie ma drugiej połowy powtórki?

0

@ObiektywnyKibic121 No dobrze, skoro tak nie działa to w Barcelonie potrzeba zawodników na już i najwidoczniej Xaviemu Balde średnio odpowiada

0

@ObiektywnyKibic121 nie przesadzaj. Balde jest trochę zbyt surowy technicznie, popełniał sporo głupich błędów w defensywie a i wyżej często brak mu pomysłu co ma zrobić w danym momencie

3

Czemu zawodnicy w tych meczach przedsezonowych grają bez nazwisk wie ktoś? Pytam poważnie a nie, ze literek zabrakło

8

Ale bujda na resorach

0

Skoro Nasi wylatują około 14 dzisiaj do USA to Robert poleci z nimi?

1

@Lionel_Messi10 Gdzie niby tak powiedział? XD

1

@Barca1922 całkiem dobrze

0

@VegetaPolska Na tym samym poziomie, mam nadzieje, ze uda wam się ten transfer

0

Na player da się obejrzec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?