@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!
@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.
@Kettger a daj Pan spokój, Nike sobie z nas dosłownie żartuje, mam nadzieję, że za Laporty nie będzie już takich kwiatków, jakie nam się szykują chociażby w przyszłym sezonie
jak chłopak gra, to jest jedynym pomocnikiem na boisku, który patrzy i idzie w stronę bramki przeciwnika. Riki Puć to zawodnik petarda, widzę w nim bardziej ofensywnego Inieste (tak, da się). Andres dopiero po 24 roku został w ogóle zauważony, wierzę w Pucia.
Mnie osobiście piłka mniej zaczęła interesować z w sumie dwóch powodów. Po pierwsze mniej czasu... #obowiazki, po drugie po tym co się działo podczas wygranych 3 LM Realu z rzędu mnie po prostu obrzydziło (tak, bo real oraz fakt, że po dwóch pewnych dwumeczach powinni mieć 2 trofea mniej).
0
Jak można grać na Messiego, kiedy nie masz Messiego?
0
@mika_barca niestety P$G
0
Najs. .
0
@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!
12
@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.
0
@BartqRKO Gdyby ZP była wybierana tylko na podstawie tego, jak zawodnik gra przez cały sezon :) niestety tak nie jest...
0
@BartqRKO niby racja, jednak Sterling już ma na turnieju 3 bramki, mistrzostwo Anglii i finał LM - bardzo mocne argumenty
0
Znając plebiscyt Złotej Piłki, kto zostaje w grze? Sterling i KDB?
0
@El dominatore to ja zarzucę: jest zbyt grzeczny: brakuje mu pazura
0
@El dominatore Bońkowi jako piłkarzowi nie zbudowali :)
2
@dawidd766 kur*iu napisałem spinamy,a nie spinacie, więc chyba wiadomo jo?
0
@Kettger a daj Pan spokój, Nike sobie z nas dosłownie żartuje, mam nadzieję, że za Laporty nie będzie już takich kwiatków, jakie nam się szykują chociażby w przyszłym sezonie
1
@FCMichalo liczę na to samo na pride hetero month, bo ostatnio mam wrażenie, że wszyscy są homo wokół mnie :)
1
Najzabawniejsze jest to, że my się tu spinamy itd. a gość sobie siedzi i gra w majnkrafta czy inne ścierwo z milionami na koncie :)
1
Ledwo doczytałem do końca... Bardzo smutne.
2
@JohnnyBarca Ramos i Ronaldo / Haaland i de Bruyne. A tak nie żartując to dobrze byłoby zobaczyć nowego pomocnika oraz takiego Gosensa na przykład.
0
@Encore w jakim osłabieniu? Że Kyrie? nyka pls....
0
@Colon podbijam, gdzie można oglądać?
2
jak chłopak gra, to jest jedynym pomocnikiem na boisku, który patrzy i idzie w stronę bramki przeciwnika. Riki Puć to zawodnik petarda, widzę w nim bardziej ofensywnego Inieste (tak, da się). Andres dopiero po 24 roku został w ogóle zauważony, wierzę w Pucia.
1
Przede wszystkim czekam, aż Johan znowu będzie honorowym prezydentem tego pięknego klubu, nawet pośmiertnie.
0
@Majkel34 no problem, gratki, do teraz Twoje zdrowie popijciam
0
@DonMatteo901 jestem mocno zdziwiony, że Rosja na czerwono
0
Ta koszulka jest meeeega
1
@Pustelnik czym są groźne ataki w kwestii statystycznej?
17
Petarda z tymi dźwiękami i "opisami" użytkowników
7
Mnie osobiście piłka mniej zaczęła interesować z w sumie dwóch powodów. Po pierwsze mniej czasu... #obowiazki, po drugie po tym co się działo podczas wygranych 3 LM Realu z rzędu mnie po prostu obrzydziło (tak, bo real oraz fakt, że po dwóch pewnych dwumeczach powinni mieć 2 trofea mniej).
0
Festiwal lizania jajeczek przepiórczych widzę trwa w najlepsze
26
Lapi wróć
.
0
Setien pozwał Barce, ktoś wie coś wincyj na temat i użyczy artykułem/wiedzą?
16
@Yoshi94 Taktyka 1000 I jednej wrzutki