0

Jak można grać na Messiego, kiedy nie masz Messiego?

0

@mika_barca niestety P$G

0

Najs. .

0

@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!

12

@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.

0

@BartqRKO Gdyby ZP była wybierana tylko na podstawie tego, jak zawodnik gra przez cały sezon :) niestety tak nie jest...

0

@BartqRKO niby racja, jednak Sterling już ma na turnieju 3 bramki, mistrzostwo Anglii i finał LM - bardzo mocne argumenty

0

Znając plebiscyt Złotej Piłki, kto zostaje w grze? Sterling i KDB?

0

@El dominatore to ja zarzucę: jest zbyt grzeczny: brakuje mu pazura

0

@El dominatore Bońkowi jako piłkarzowi nie zbudowali :)

2

@dawidd766 kur*iu napisałem spinamy,a nie spinacie, więc chyba wiadomo jo?

0

@Kettger a daj Pan spokój, Nike sobie z nas dosłownie żartuje, mam nadzieję, że za Laporty nie będzie już takich kwiatków, jakie nam się szykują chociażby w przyszłym sezonie

1

@FCMichalo liczę na to samo na pride hetero month, bo ostatnio mam wrażenie, że wszyscy są homo wokół mnie :)

1

Najzabawniejsze jest to, że my się tu spinamy itd. a gość sobie siedzi i gra w majnkrafta czy inne ścierwo z milionami na koncie :)

1

Ledwo doczytałem do końca... Bardzo smutne.

2

@JohnnyBarca Ramos i Ronaldo / Haaland i de Bruyne. A tak nie żartując to dobrze byłoby zobaczyć nowego pomocnika oraz takiego Gosensa na przykład.

0

@Encore w jakim osłabieniu? Że Kyrie? nyka pls....

0

@Colon podbijam, gdzie można oglądać?

2

jak chłopak gra, to jest jedynym pomocnikiem na boisku, który patrzy i idzie w stronę bramki przeciwnika. Riki Puć to zawodnik petarda, widzę w nim bardziej ofensywnego Inieste (tak, da się). Andres dopiero po 24 roku został w ogóle zauważony, wierzę w Pucia.

1

Przede wszystkim czekam, aż Johan znowu będzie honorowym prezydentem tego pięknego klubu, nawet pośmiertnie.

0

@Majkel34 no problem, gratki, do teraz Twoje zdrowie popijciam

0

@DonMatteo901 jestem mocno zdziwiony, że Rosja na czerwono

0

Ta koszulka jest meeeega

1

@Pustelnik czym są groźne ataki w kwestii statystycznej?

17

Petarda z tymi dźwiękami i "opisami" użytkowników

7

Mnie osobiście piłka mniej zaczęła interesować z w sumie dwóch powodów. Po pierwsze mniej czasu... #obowiazki, po drugie po tym co się działo podczas wygranych 3 LM Realu z rzędu mnie po prostu obrzydziło (tak, bo real oraz fakt, że po dwóch pewnych dwumeczach powinni mieć 2 trofea mniej).

0

Festiwal lizania jajeczek przepiórczych widzę trwa w najlepsze

26

Lapi wróć


.

0

Setien pozwał Barce, ktoś wie coś wincyj na temat i użyczy artykułem/wiedzą?

16

@Yoshi94 Taktyka 1000 I jednej wrzutki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?