- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
34
Mi na prawde zapiera dech w piersiach jak widze takie kretynskie komentarze typu "Lewy moze Suarezowi buty czyscic" itp.
Kuwa mamy wspanialego pilkarza-rodaka. Caly swiat go niesamowicie szanuje i widzi, ze nie ma z kim grac w reprze, ze to nie typ samograja ale jest jednym z najlepszych graczy obecnie. Tylko k... Polacy oczywiscie, pierd... malkontenci. Gosciowi poza kilkoma glupimi wywiadami nie mozna nic zarzucic. Gra fair play, nie nurkuje, nie macha lapami, jest 100 % ciezko pracujacym profesjonalista a do tego wspanialym graczem i strzela pierdyliard goli.
Przeciez jakby Argentynczycy, Brazylijczycy albo Anglicy mieli po takiej posusze, zawodnika kalibru Lewego to by mu koscioly budowali (a Anglicy puby).
Amen
0
@El dominatore Prawda. A odnośnie porównania, Suarez lepszy miał prime, ale Lewy jest ogólnie lepszy, o wiele dłużej na topie.
1
@El dominatore biedny Lewandowski nie ma z kim grać
3
@El dominatore Również nie rozumiem skąd to malkontenctwo zamiast świętowania, że mamy tak genialnego piłkarza. Przecież on dopiero co pobił legendarny rekord Mullera i załadował 3 gole na ME.
To widocznie za mało żeby docenić, a może najzwyczajniej w tych małych twitterowych łebkach nie za wiele się mieści.
0
@FafitFCB Nie no Zielinski gra koncert za koncertem w reprze. Skrzydla najlepsze w Europie no i Ci boczni obroncy przypominajacy Cafu i Roberto Carlosa...
Pomijam Szczesnego i obrone jak marzenie.
0
@El dominatore Bońkowi jako piłkarzowi nie zbudowali :)
0
@El dominatore to ja zarzucę: jest zbyt grzeczny: brakuje mu pazura
0
@El dominatoredominatore
Nie macha łapami? Czy na pewno piszesz o Lewandowskim? Sorry, ale z tym akurat się nie zgodzę, co mecz gestykuluje czy do kolegów czy do sędziego.