@IronSanHybrid Bydlaczku, po znaku zapytania w nowym zdaniu piszemy pierwszą literę, nawet takie "i", z wielkiej. Chyba też jednak trochę wstyd, co nie? Rada na przyszłość z mojej strony, jak zwracasz komuś uwagę, to pisz chociaż sam perfekcyjnie - przynajmniej w wątku, w którym kogoś pouczasz jak pisać...
@xvcWinterSoldier Tak, TVP Sport online - cena? Twoje podatki - emocje? Gwarantowane - Komentarz? Boras i Szpaku - a za resztę zapłacisz kartą Mastercard.
Od pewnego czasu nie mogę pozbyć się pewnego powiedzenia z głowy, człowieku, który tutaj raz napisałeś: "Wilk syty i Manchester City" - dziękuję, bo dalej mnie to bawi.
Wszedłem po raz drugi w życiu na Cafe Bernabeu. Wiem, że czasem na stronie fcbarca.com zdarzają się odklejeńcy, ale tam byłem po prostu przerażony.
Nie chce generalizować, ale uważam, że to nie jest przypadek - większość ludzi, których znam i kibicują Realowi to są ludzie, którzy wieloma wartościami całkowicie są ze mną rozbieżni.
@macio_944 Możliwe, ale też ważne na czym się gra, dla mnie, jeśli chodzi o grę, którą przeszedłem na PS4 to jedyna odpowiedź po dziś dzień to: God of War...
@chavez no tak, mi nie musisz tego mówić, ale też nie powiesz mi, że od ~60 minuty zdecydowanie zaangażowanie nie siadło. Dembele totalnie sobie odpuścił (nic "złego", cała drużyna praktycznie to zrobiła, ale po nim było widać najbardziej).
Tak sobie rozmyślam... Do 60 minuty to było chyba najbardziej zdominowane El Clasico od wielu, wielu lat, jak nie najbardziej zdominowane El Clasico jakie w życiu widziałem (5:0 też było dobre, ale jednak w niedzielę...) - mam aż teorię, że chłopaki się bardziej nie angażowali ze względu na 400 meczów Alvesa XD - 4:0, 400 meczów XD - inaczej tam był nie tyle co potencjał, ale raczej pewnik, że 5, 6, 7 to najniższy wymiar kary. Nie piszę tego, bo hurr durr, Barca ładno zagrała, tylko naprawdę, to był kompletny mecz w wykonaniu Barcelony.
0
@kondzix2115 trzeba dorosnąć - tak mój ojciec mówił i... I miał rację.
PS: Flaki? Fuj! Dzisiaj? Uwielbiam.
0
@Janas11224 ze tak powiem, śmiechłem w opór XD
1
@IronSanHybrid Bydlaczku, po znaku zapytania w nowym zdaniu piszemy pierwszą literę, nawet takie "i", z wielkiej. Chyba też jednak trochę wstyd, co nie? Rada na przyszłość z mojej strony, jak zwracasz komuś uwagę, to pisz chociaż sam perfekcyjnie - przynajmniej w wątku, w którym kogoś pouczasz jak pisać...
6
@xvcWinterSoldier Tak, TVP Sport online - cena? Twoje podatki - emocje? Gwarantowane - Komentarz? Boras i Szpaku - a za resztę zapłacisz kartą Mastercard.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mateusz1989VeB Naturalnie przyjacielu, pozdrawiam - mam nadzieję, że pomogłem.
5
Od pewnego czasu nie mogę pozbyć się pewnego powiedzenia z głowy, człowieku, który tutaj raz napisałeś: "Wilk syty i Manchester City" - dziękuję, bo dalej mnie to bawi.
0
@Kengo KFC? Rozkminiam o jakie trio chodzi, znalazłem sprzed lat fotę, ale w teraźniejszości no nie wymyślę :D
1
Dalej nie mogę uwierzyć, że Lewy jest u nas XD
1
Widzieliście ostatnia rolke na Insta Barcy? "We've been expecting you"?
15
Wszedłem po raz drugi w życiu na Cafe Bernabeu. Wiem, że czasem na stronie fcbarca.com zdarzają się odklejeńcy, ale tam byłem po prostu przerażony.
Nie chce generalizować, ale uważam, że to nie jest przypadek - większość ludzi, których znam i kibicują Realowi to są ludzie, którzy wieloma wartościami całkowicie są ze mną rozbieżni.
5
Dalej w to nie mogę uwierzyć XD kupuje 3 koszulki - domowa, wyjazdową i alternatywna jak tylko będzie dostępna w sklepach
0
@macio_944 Możliwe, ale też ważne na czym się gra, dla mnie, jeśli chodzi o grę, którą przeszedłem na PS4 to jedyna odpowiedź po dziś dzień to: God of War...
0
@LioMessi10 30tka skończona w lutym - śmiechłem mocno bardzo XD
0
tak z ciekawości, a jakie są jego obowiązki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Messi w reklamie Lays'ów oglądający LM - iks de trochę w sumie
0
ale się nie mogę odczekać dzisiejszego meczu
2
kocham Cię Ronaldinho, wiem, że czytasz i rozumiesz po polsku.
0
@derlysy1979 z ręką na sercu, nawet nie wiem co to jest :D
1
@chavez no tak, mi nie musisz tego mówić, ale też nie powiesz mi, że od ~60 minuty zdecydowanie zaangażowanie nie siadło. Dembele totalnie sobie odpuścił (nic "złego", cała drużyna praktycznie to zrobiła, ale po nim było widać najbardziej).
2
Tak sobie rozmyślam... Do 60 minuty to było chyba najbardziej zdominowane El Clasico od wielu, wielu lat, jak nie najbardziej zdominowane El Clasico jakie w życiu widziałem (5:0 też było dobre, ale jednak w niedzielę...) - mam aż teorię, że chłopaki się bardziej nie angażowali ze względu na 400 meczów Alvesa XD - 4:0, 400 meczów XD - inaczej tam był nie tyle co potencjał, ale raczej pewnik, że 5, 6, 7 to najniższy wymiar kary. Nie piszę tego, bo hurr durr, Barca ładno zagrała, tylko naprawdę, to był kompletny mecz w wykonaniu Barcelony.
1
Niby 0:4, ale mam niedosyt w opór
0
Dla mnie Busquets zawodnik meczu na ten moment
5
Dembele do zmiany, już mu się nie chce
0
Kij z manita! Po 7!
0
Mam dosyć już tego gościa, sorry
0
Ci co oceniają na stronie, tylko przez to, że jest 1:1 nie zapominajcie, że Alves to najbardziej kluczowy gracz dzisiaj
7
Alves to jakieś totalne nieporozumienie - 39 lat, a gość jakby 25 lat, ten facet mentalnie to jest jakiś kosmos!!!
1
Byłoby więcej, ale na szczęścia Luuk De Jong gra u nas, bo jest lepszy od Neymara.