0

@SirChuck Spoko, odnosiłem się tylko do tego, że akurat Emerson to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny gość z wymienionych (u nas zagrał kilka meczów w pierwszym składzie, do tego wciąż gra dość często w Tottenhamie, w tym sezonie 21 meczów), dlatego zdziwiło mnie, że wymieniłeś innych, a jego nie :) Sam też nie kojarzę tego Gomesa czy Vitinho.

0

@michalgajdek Przecież ten film był opublikowany wczoraj, można go było obejrzeć bez informacji z tej strony. A jeśli jako "zajawkę" wklejasz akurat taki na siłę sensacyjny fragment o zarobkach to nie dziw się takim oskarżeniom.

8

Wypowiedź z pierwszego akapitu strasznie bzdurna. Jeśli spotkamy Roberta na ulicy to jest tam raczej w swoim czasie wolnym, a nie w czasie pracy, więc jego czas nic nie kosztuje. Na siłę próba robienia sensacji z wysokich zarobków innego człowieka.

3

@SirChuck Nie kojarzysz Emersona, którego współdzieliliśmy z Betisem, a później sprzedaliśmy do Tottenhamu?

0

@SirChuck Sporo racji, choć z drugiej strony sam piszesz, że VV popełnił sporo błędów, ale jednak mu zaufano i w wielu momentach to się spłaciło. Może warto to samo zrobić z Peną, a nie skreślać go po kilkunastu meczach?

1

@slayer Bez problemu takich znajdziesz. Lepiej siedzieć na ławce na stare lata w Barcelonie niż grać w jakimś średniaku.

0

@michal1899 To, że Garcia zagrał z nami na prawej obronie, nie oznacza, że "Większość czasu w Gironie spędza na boku obrony" ;) W tym sezonie ma 26 meczów na środku i tylko 4 na boku.
Sugestia, że za Erica czy Kounde można uzyskać podobną kwotę jak za Araujo też zupełnie odklejona od rzeczywistości.

0

@dawidbudzik Co to jest "kad" gdzie ma iść Felix?

3

Przecież ostatnie zdanie dobitnie wyjaśnia temat:
"Warto też zaznaczyć, że do agencji Stellar należy Ander Astralaga, który negocjuje właśnie z Barceloną nowy kontrakt."
Po prostu dyskutują o kontrakcie Astralagi, ale pseudodziennikarzyny będą szukać na siłę sensacji. Baena, Grealish czy może Krychowiak xD

0

@MaFCB Gość z Championship ma być naszym zbawicielem? 27-latek, który nigdy nie wyszedł ponad poziom Leicester?

1

@4Fabregas4 Co Ty w ogóle za bzdury wypisujesz to głowa mała. W obu meczach jakie Roque dostał w pierwszym składzie, czyli przeciwko Cadizowi i Celcie wyglądał jak piłkarz drugoligowy i był zdecydowanie najsłabszy w Barcelonie. Wypominasz Lewemu marnowanie sytuacji, podczas gdy to Brazylijczyk jest w tym mistrzem. Wg SofaScore ma xG na poziomie 2.47 przy dwóch strzelonych golach (Lewy ma 17.27 przy 17 golach).
Nie mówię, że Vitor nie powinien dostawać więcej szans, bo oczywiście, że powinien. Ale robienie z Brazylijczyka jakiegoś zbawcy i jednoczesne umniejszanie Robertowi jest śmieszne. Roque przyszedł wcześniej żeby się uczyć od Polaka, więc niech to robi, a być może w przyszłym sezonie dostanie więcej szans, a docelowo wywalczy sobie miejsce w składzie.

0

Chyba ani jednego ciekawego zdania, czyli typowy wywiad Lewandowskiego :D

0

@OldMc84 Bzdura, jeśli był spalony to minimalny. Kąt kamery często potrafi zmylić w takich sytuacjach, więc wolałbym gdyby ktoś to ładnie rozrysował, żeby się upewnić.

0

@Mroziu No to dla mnie ani tu, ani tu nie ma karnego. W obu przypadkach gracz atakujący chce wymusić "jedenastkę" i szuka kontaktu.

0

@Elvisek No ale o anulowanie jakich bramek Ci chodzi?

@pasquda jasne, ale kolega chyba odnosi się do innej sytuacji, czyli goli bezpośrednio z rzutów rożnych gdy dochodzi do przepychanek z bramkarzem. Chociaż przyznam, że ciężko zrozumieć do końca co ma na myśli.

0

@Terroriser Myślę, że z moim czytaniem ze zrozumieniem wszystko w porządku, Ty po prostu masz problem z dobraniem dobrego porównania :) Cała kwestia tyczy się graczy będących na pozycji spalonej, tylko wtedy ich absorbowanie bramkarza jest nielegalne. Więc porównanie tego do przepychanek z bramkarzem podczas rzutów rożnych (kiedy nie można być na pozycji spalonej) jest absurdalne, o czym nie omieszkałem napisać.

0

@Elvisek Co wy macie z tymi rzutami rożnymi? Serio tak trudno zrozumieć tak proste rzeczy? Przecież nie chodzi o samo absorbowanie uwagi bramkarza (co jak najbardziej można robić), tylko że robi to zawodnik na pozycji spalonej (a co za tym idzie uczestniczy w grze, co jest zabronione). A przy rzutach rożnych nie może być spalonego bo jego linię wyznacza piłka stojąca na wysokości linii końcowej.

0

Szkoda, że Archivo VAR nie wyrysowało linii spalonego tutaj, oni akurat świetnie to potrafią robić. Niestety skupili się tylko na pozycji Fermina i tym czy absorbuje bramkarza, co jest moim zdaniem oczywiste. Jedyne więc co ratowałoby tu sędziego i usprawiedliwiało decyzję jest fakt, że Fermin jednak nie był na pozycji spalonej. Ale nie widzieliśmy linii w przekazie telewizyjnym, nie widzimy też teraz przy analizach.
Tyle dobrze, że ten błąd nie wpłynął na wynik meczu dzięki bramce Lewego z wolnego.

2

@Terroriser Przy rzutach rożnych nie ma spalonego (bo wyznacza go piłka, która stoi na linii końcowej), więc porównanie kompletnie z czapy.

0

@Emerald jest
@korn234 nie
Przespaliście ostatnie kilka lat? xD

0

@Mroziu tam prawie nie było kontaktu, nasza zawodniczka chciała się od początku przewrócić. Gdyby to był Vinicius pomiędzy Araujo i Cubarsim to byś go szkalował wszędzie gdzie się da za padolino :P

4

@Transu96 Zdziwisz się ile potrafią zrobić $$

1

@Rupert_Haubica LM pewnie nie, ale gdyby wchodził na podmęczonego rywala to śmiem twierdzić, że wciąż robiłby różnicę. Albo w meczach gdy przeciwnik broni się całą drużyną w polu karnym.
Ale oczywiście do tego musiałby chcieć zarabiać tyle ile normalny piłkarz. Nie chciał, więc gra sobie na emeryturce w USA i niech się bawi.

0

@Darek_Maruszczak Na tej samej zasadzie nikt (?) nie twierdzi, że na pewno się połamie, ale "jest ku temu bardzo duże prawdopodobieństwo" i przykłady z przeszłości to potwierdzają. Także z tej najnowszej. Szczególnie jeśli wiemy, że Xavi zostanie.
Dziwne, że odrzucasz jedno (połamanie się Yamala), a za pewnik przyjmujesz drugie (źle wydane pieniądze), mimo, że prawda jest taka, że obie opcje są tak samo prawdopodobne. Dość naciągany tekst w mojej opinii.
@Maysterme Która historia? Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Suarez, Neymar, Villa, Alves, Fabregas, wymieniać dalej? To że pamiętasz tylko ostatnie lata (w tym głównie transfery Bartomeu) to nie znaczy, że Barca zawsze kupowała nieudanie.

1

@Mroziu Akurat karny to typowe padolino.

1

@mightyanaldevastator Oglądałem tylko pierwszą połowę. Gra trochę podwórkowa, tak jak się spodziewałem. Ile ci przeciwnicy zostawiali miejsca w środku i w obronie to głowa mała :D Co do komentarza to miałem przyciszone, nie lubię takiego "darcia ryja" praktycznie przez cały czas.

0

"zwłaszcza że NA PEWNO w końcu się połamie (poproszę autorów takich rozważań o numery następnego losowania lotto)"
Jednocześnie autor twierdzi, że Barca NA PEWNO źle wyda potencjalne pieniądze z transferu Yamala. Poproszę o te numery ;)

1

@mightyanaldevastator Guiu strzelił jedną bramkę, a nie dwie ;)

0

@mightyanaldevastator Da się to gdzieś obejrzeć?

1

@mightyanaldevastator Ok, dzięki za info. Zatrzymałem się na tym momencie gdy zupełnie nie grał. No to może coś z niego będzie jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?