0

@Emhyr Dlaczego jak podaje się prawdziwa statystkę, ze Xavi wyprowadził drużynę z 9 na 2 miejsce to mówicie Factos, a jak Koeman podał Factos dotyczące różnicy punktowe to „xDDD”?

1

@Ying Ta, a w tym sezonie to Juventus rozwalil lige i tryplet zdobyl. Nie osmieszaj sie xD

1

@Ying No nie zakwalifikuje się bo ma 5 razy słabsza drużynę i 10 razy lepsza ligę XD. Nie gra w weekendy z jakimiś strażakami i fryzjerami co stanowią pół ligi francuskiej.
A oceny WhoScored są tyle warte co statystyka xG czyli nic.

0

@Dzemix111 Ronaldo bo swoimi kluczowymi bramkami zapewnił awans do 1/8 LM i gra w cięższej lidze. Messi oprócz meczu z Lipskiem nie wygrał „sam” żadnego meczu

7

@Emhyr No Ancelotti tez osiągnął wynik zdecydowanie ponad stan. Półfinał LM i gładkie mistrzostwo to zdecydowanie więcej niż pozwala obecna kadra RM

0

@PatrychoO O widzę, ze mityczna pozycja Messiego-pomocnika wjeżdża. Ronaldo gra na skrzydle w takim razie, a Benzema na 10

0

@shaun Bo jest to w jakiś dziwny sposób naliczane. Jak sam napisałeś nie liczą słupków. No przecież słupek/poprzeczka to najbliższa okazja do gola. Oprócz tego tak jak pisal ktoś tutaj, w boksie możesz dostawać więcej ciosow, ale ważniejsze kto będzie wyprowadzał mocniejsze. I na koniec moja subiektywna opinia, zwykle jak oglądam spotkanie to moje xG jest zupełnie inne niż te wyliczone.

0

@PabloVEB Fajny bait z potencjałem na zielone jak swego czasu bait od @BarcaInfo

3

@shaun kolejny dowód, ze ta śmieszna statystyka jest nic nie warta

23

@Emhyr Ty naprawdę nie rozumiesz różnicy między meczem po którym jest rewanż i takim, który jest decydujący? @Comentateiro juz wytłumaczył

1

@tbas Od wczoraj w kółko ludzie piszą, że City powinno strzelic 7-8 goli, a Ty jakies farmazony zapodajesz, ze tylko Real chwala xD

1

@Janas11224 Laporte zagrał jak junior, tak samo jak Alaba, Militao i Carvajal

7

@DLFCB Co to w ogóle za post? Ten Gajdek to czasami tweety jak jakiś dzieciak pisze. Owszem, Barcelona w tym sezonie przechodzi kryzys i rozczarowuje, ale przez 10 lat? xD
Zaryzykuje stwierdzeniem, że ostatnie 10lat Barcelony>>> ostatnie 10lat Pepa. Poza liga Angielska wygrana z MC trzy razy, Pep nie osiągnąl żadnych spektakularnych sukcesów, a Barcelona za Luisa potrójna korona.

0

@Emhyr wylewa się często, ale w żadnym meczu nie było AŻ takich wylewów jak wczoraj.

3

@Emhyr No Real drugi raz tak w obronie tez chyba nie zagra. Bo aż tak tragicznie się nie da.

5

@MessiTheBesst Oj to kolega chyba od 2017 ogląda piłkę nożna. Ronaldo w Lm 2016/2017 5 goli w 1/4 z Bayernem (w tym gole na remis lub wygrana) hat trick z Atleti w 1/2 i 2 gole z Juve na remis i prowadzenie w finale.

3

@Rewolucja123 o moja ulubiona, gowno warta, statystyka

0

@FCBMati10 No bez szans, dlatego napisałem, jakby się „jakoś” jakimś cudem XD

0

@KarwanLaMasia ja dziś gol Benza z główki kurs 15

1

@adi7adi8 No bez sprawdzenia byłem prawie o tym przekonany :D

1

@escarabajo Haha ale to by było piękne. Jakby dwaj giganci zagrali razem. Podanie Messiego i wykończenie Ronaldo to musiałoby chodzić. Jeszcze jakby jakoś wygrali LM dla PSG to już wgl jaja, bo każdy pisze, jak to się skończyli a tu takie coś.

17

@Cule1234 no Jenia Grebennikov to tak średnio mi na Francuza pasuje xD

1

@kryhaa Warto pierwsze trzy sezony. Czwarty i piaty lipa

7

Heh ktoś tu pisał, ze Porto idzie po ligę bez porażki. No więc mysle sobie, na pewno się im uda. I w ten oto sposob, bukmacher na mnie zarobił, a passa Porto przerwana.

0

@ViscaBarca123 Świetny deal zrobiliście. Szkoda, że nie wybrał Realu ;[

0

@konrad1661 a racja :D

2

@mrboom Ja nie wiem jaka mam, śle frytkownica to zdecydowanie top top. 20-30 min (nagrzanie oleju + smażenie) i masz 100x lepsze frytki niż w mc/kfc i gdziekolwiek indziej.

1

@AlexDark00 tylko pudliszki

0

Ale ostatnio kanarow dużo. W ciągu 2 tyg częściej ich widziałem niż od października do kwietnia. Chyba najwyższa pora kupować bilety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@aleksandrowielki a dobra wybacz, pierwotnie mi się pokazał screen i nie widziałem kopniecia i myslalem, że pytasz o czerwo za pociągnięcie. Mimo wszystko chyba zólta, chociaz w tej minucie i tak raczej bez roznicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?