JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dlaczego jak podaje się prawdziwa statystkę, ze Xavi wyprowadził drużynę z 9 na 2 miejsce to mówicie Factos, a jak Koeman podał Factos dotyczące różnicy punktowe to „xDDD”?
1
@Ying Ta, a w tym sezonie to Juventus rozwalil lige i tryplet zdobyl. Nie osmieszaj sie xD
1
@Ying No nie zakwalifikuje się bo ma 5 razy słabsza drużynę i 10 razy lepsza ligę XD. Nie gra w weekendy z jakimiś strażakami i fryzjerami co stanowią pół ligi francuskiej.
A oceny WhoScored są tyle warte co statystyka xG czyli nic.
0
@Dzemix111 Ronaldo bo swoimi kluczowymi bramkami zapewnił awans do 1/8 LM i gra w cięższej lidze. Messi oprócz meczu z Lipskiem nie wygrał „sam” żadnego meczu
7
@Emhyr No Ancelotti tez osiągnął wynik zdecydowanie ponad stan. Półfinał LM i gładkie mistrzostwo to zdecydowanie więcej niż pozwala obecna kadra RM
0
@PatrychoO O widzę, ze mityczna pozycja Messiego-pomocnika wjeżdża. Ronaldo gra na skrzydle w takim razie, a Benzema na 10
0
@shaun Bo jest to w jakiś dziwny sposób naliczane. Jak sam napisałeś nie liczą słupków. No przecież słupek/poprzeczka to najbliższa okazja do gola. Oprócz tego tak jak pisal ktoś tutaj, w boksie możesz dostawać więcej ciosow, ale ważniejsze kto będzie wyprowadzał mocniejsze. I na koniec moja subiektywna opinia, zwykle jak oglądam spotkanie to moje xG jest zupełnie inne niż te wyliczone.
0
@PabloVEB Fajny bait z potencjałem na zielone jak swego czasu bait od @BarcaInfo
3
@shaun kolejny dowód, ze ta śmieszna statystyka jest nic nie warta
23
@Emhyr Ty naprawdę nie rozumiesz różnicy między meczem po którym jest rewanż i takim, który jest decydujący? @Comentateiro juz wytłumaczył
1
@tbas Od wczoraj w kółko ludzie piszą, że City powinno strzelic 7-8 goli, a Ty jakies farmazony zapodajesz, ze tylko Real chwala xD
1
@Janas11224 Laporte zagrał jak junior, tak samo jak Alaba, Militao i Carvajal
7
@DLFCB Co to w ogóle za post? Ten Gajdek to czasami tweety jak jakiś dzieciak pisze. Owszem, Barcelona w tym sezonie przechodzi kryzys i rozczarowuje, ale przez 10 lat? xD
Zaryzykuje stwierdzeniem, że ostatnie 10lat Barcelony>>> ostatnie 10lat Pepa. Poza liga Angielska wygrana z MC trzy razy, Pep nie osiągnąl żadnych spektakularnych sukcesów, a Barcelona za Luisa potrójna korona.
0
@Emhyr wylewa się często, ale w żadnym meczu nie było AŻ takich wylewów jak wczoraj.
3
@Emhyr No Real drugi raz tak w obronie tez chyba nie zagra. Bo aż tak tragicznie się nie da.
5
@MessiTheBesst Oj to kolega chyba od 2017 ogląda piłkę nożna. Ronaldo w Lm 2016/2017 5 goli w 1/4 z Bayernem (w tym gole na remis lub wygrana) hat trick z Atleti w 1/2 i 2 gole z Juve na remis i prowadzenie w finale.
3
@Rewolucja123 o moja ulubiona, gowno warta, statystyka
0
@FCBMati10 No bez szans, dlatego napisałem, jakby się „jakoś” jakimś cudem XD
0
@KarwanLaMasia ja dziś gol Benza z główki kurs 15
1
@adi7adi8 No bez sprawdzenia byłem prawie o tym przekonany :D
1
@escarabajo Haha ale to by było piękne. Jakby dwaj giganci zagrali razem. Podanie Messiego i wykończenie Ronaldo to musiałoby chodzić. Jeszcze jakby jakoś wygrali LM dla PSG to już wgl jaja, bo każdy pisze, jak to się skończyli a tu takie coś.
17
@Cule1234 no Jenia Grebennikov to tak średnio mi na Francuza pasuje xD
1
@kryhaa Warto pierwsze trzy sezony. Czwarty i piaty lipa
7
Heh ktoś tu pisał, ze Porto idzie po ligę bez porażki. No więc mysle sobie, na pewno się im uda. I w ten oto sposob, bukmacher na mnie zarobił, a passa Porto przerwana.
0
@ViscaBarca123 Świetny deal zrobiliście. Szkoda, że nie wybrał Realu ;[
0
@konrad1661 a racja :D
2
@mrboom Ja nie wiem jaka mam, śle frytkownica to zdecydowanie top top. 20-30 min (nagrzanie oleju + smażenie) i masz 100x lepsze frytki niż w mc/kfc i gdziekolwiek indziej.
1
@AlexDark00 tylko pudliszki
0
Ale ostatnio kanarow dużo. W ciągu 2 tyg częściej ich widziałem niż od października do kwietnia. Chyba najwyższa pora kupować bilety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@aleksandrowielki a dobra wybacz, pierwotnie mi się pokazał screen i nie widziałem kopniecia i myslalem, że pytasz o czerwo za pociągnięcie. Mimo wszystko chyba zólta, chociaz w tej minucie i tak raczej bez roznicy.