0

Kupował ktoś może w ostatnim czasie jakiegoś smartfona z przedziału 500-1000zl?
Szukam coś dla starszej osoby, jakiejś budżetowej wersji. Wymagań za dużych nie ma, dobra bateria, duży ekran (mile widziany dobry aparat) i w sumie tyle. Może ktoś coś takiego ma i chce się podzielić opinią. Będę wdzięczny :D
I drugie pytanie w kontekście applewatcha. Jeśli ktoś ma jakiś model i chce się podzielić wrażeniami to chętnie posłucham bo przymierzam się do zakupu tylko nie wiem jaki wybrać.

0

@AlexDark00 Ty może wróć do komentarzy o Lewandowskim zamiast głupoty pisać xD

0

@Kamiloza91 to i tak nic w porównaniu do tego co się u was wczoraj działo. Pilka pół dnia wisiała w powietrzu, a i tak się nikt ustawić nie umiał xd

0

@Visca_barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11995146#comment-11995146
jednym strzalem wyjasnia zwyciezce LM, a to wszystko w meczu towarzyskim

0

@Rewolucja123 miałem grać bts, ale myślałem, że po wtopie z Girona się będą chcieli odkuć i drużyna, która strzeliła 3 gole w 5 meczach zostanie zjedzona.

0

Ehh City win i bts siedzi po kursie 3.5
Porto bts siedzi
Atletico wygrywa
Tylko te placki nie potrafią z jakąś legia wygrać i kupon do kosza

0

@VegetaPolska normalny trener dałby pograć młodym, ale gruby wypuszcza w pierwszym składzie Bellinghama (caly mecz), Rodrygo (prawie caly mecz) i Fede Valverde. A druga zmiane wpuszcze Rudigera, który w tym sezonie pierwszy raz odpoczywa

0

Mecz o pietruszkę, grubas daje odpocząć tylko Rudigerowi i to go wpuszcza pod koniec xddd

0

@Allbi no właśnie wiem, że wolniej będzie ładować, ale zastanawiałem się czy coś się może popsuć. Co do sprzętu to niestety kupowałem w czwartek telefon i akurat nie mieli oryginalnej kostki tylko jakieś zamienniki, a w weekend miałem wyjazd. Przez to musiałem podładować starą ładowarka. Dzięki za odp! :D

0

Myślicie, że jak się ładuje iPhone 14 stara ładowarka (z siódemki) o mniejszej mocy to może się coś bateria popsuć? Bo różne opinie spotykam, zna się ktoś może na rzeczy?

1

@Luciano99 ja bym chciał poczytać o sytuacji na wulkanizacji, jakiś nowy odcinek serialu na Netflix pooglądać, czy zobaczyć lucekfightmma a nie ma nic :/

1

@daniel32778 no napisałem przecież, że "Zachowując odpowiednie proporcje". Wiadomo, że Gavi jest znacznie lepszy niż Wrzutquez, ale chodzi o to, że patrząc co ma do zaoferowania w porównaniu do kolegów na tej samej pozycji to wypada blado.

5

@norbi77 zdecydownaie w punkt, przy tak kozackim środku pola jak De Jong - Gundogan - Pedri to Gavi ma niewiele do zaoferowania poza walką. Zachowując odpowiednie proporcje to często w RM chwali się Łukasza Wrzutqueza za to, że biega, tylko no wlasnie, poza bieganiem nie ma on zbyt wiele do zaoferowania.

0

@TR3YWAY 324
324

7

@marcin62 w punkt, nic tak nie bawi jak to chwalenie zachodu przy jednoczesnym, ciągłym poniżaniu Polski xd

3

@P33ck i jak zwykle obejdzie się bez bana

4

@MichuZ44 chyba włoska, pizza i makarony - mniam

1

Girona puchnie?

5

@FCB_dimiC jeszcze dobre jest jak się na koniec wszyscy razem oznaczają XD

1

@zodiak_10 kto to?

0

@Sysia11 jakby Bellingham grał z Messim to zapewne tez by MS wygrali.
Druga cześć wypowiedzi chyba nie do mnie, bo to autor ich porównał. Aczkolwiek mierząc wpływ na grę to wolałbym mieć Bellinghama i kogoś za Enzo niż Enzo i kogoś za Anglika.
Poza tym nie napisałem, ze Argentyńczyk to jakiś placek, tylko póki co (moim zdaniem) do wielkiego topu się nie zalicza, ale młody jest to się może jeszcze mocno rozwinąć.

2

@ludnek cytując klasyka, zes porównał „Ferrari do twingo i rolexa do Casio” XD
Myślisz o najlepszej jedenastce na świecie obecnie i zaczynasz skład od Belinghama. W najlepszej jedenastce enzo nawet na ławce nie ma

10

@Luciano99 Lucek, a umiesz coś po argentyńsku? Bo jak nie to nie masz szans

1

@escarabajo osoba, która oznaczyłeś jest na banicji xD

0

@escarabajo lepiej usun komentarz, bo zaraz tez na wakacje Cie wysla xD

1

@NeroTFP1 ja to lubię taką polską "pitce" z ketchupem, sosem "czostkowym" i dużą ilością sera, a nie takiego włoskiego placka, z jednym plasterkiem szynki i oliwą.

1

@P33ck Moim zdaniem Xabi, chociaż sensowne wydają się obawy, że sobie może nie poradzić rzucony na głęboką wodę. Ja osobiście nie przepadam za Ancelottim, bo co chwile zajeżdza piłkarzy i pomimo dobrych wyników teraz, na wiosne pewnie będzie zjazd. Dodatkowo (mimo wyników) gra nie powala. Natomiast inna opcja odpada, bo nie widzę na ten moment żadnej sensownej opcji na rynku. Chyba, że Flick

2

@Sysia11 nigdzie sie nie podziewalem, nawet pogratulowalem wygranej Twojemu narodowi wygranej

4

@Danny Gaucho sysi juz psycha siada

0

Wie ktoś o co moze chodzić?
Na wifi nie działa YouTube (zarówno na telefonie jak i na kompie) i sklep play, a na transferze działa to i to płynnie. Facebook czy inne strony chodzą płynnie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?