0

@clyde valhalla fajna byla

21

puig welcome to barcelona


0

oby tylko fax działał

1

@FC1899Barca mhm, a na dole pewnie siurek...

2

@SkilledHydra16 z Lewym na pewno za dużo sobie nie pogra przed MŚ

3

@mateusz1989VeB chyba spadającej gwiazdy

0

@MrShakira od 14 marca chłop bez gry jest

25

powodzenia szefie


4

@Lionel_Messi10 matko bosko co to sie staneło

3

Erling jest groźny łaaa


0

@hayek i to wszystko za kadencji PiSu? sorry, ale ja w to nie wierze :D

38

@Donowitz stary nie takie rzeczy świat widział, osioł w shreku wydupcyl smoczyce, a Ty w transfer nie wierzysz

5

@Pawel13sz mam nadzieje, że wkrótce zobaczymy go jako trenera bardzo dobrego klubu

4

@Hrzan ja wiedziałem, chociaż ciężko było założyć na głowę

1

@taris fifa od paru lat jest na poziomie minecrafta

1

@escarabajo @JackPtak a mi się wydaję, że to wina tuska

0

@Hrzan nawet nie wiedziałem, że je można prać

1

Folia aluminiowa w lidlu 8.99 xD jeszcze niedawno kupowałem za 4.99

0

@FC1899Barca oby był zdrowy, grzech byłoby stracić takiego dobrego polityka

1

@Rust_Cohle te nowe nie smakują tak samo? czy tylko powróciły keczupowe?

4

@Survier Indianie prowadzili koczowniczy tryb życia, pewnie dlatego nie spuszczali się nad jakimiś budowlami itp

3

Najpierw Laporta teraz Auba… czyżby terrorysta z Rosario??

0

Rip kupony na hattricka

0

Dobrze, że bez straty gola bo był tam faul na Lewym

1

Tego brakowało w Barcelonie, wykończenia

0

Lewy sztangę poucza

0

Lewy to najlepszy lis pola karnego na świecie

0

Pedri fantastycznie

1

Bo to trzeba technicznie, a nie jak z armaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?