Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde valhalla fajna byla
21
puig welcome to barcelona
0
oby tylko fax działał
1
@FC1899Barca mhm, a na dole pewnie siurek...
2
@SkilledHydra16 z Lewym na pewno za dużo sobie nie pogra przed MŚ
3
@mateusz1989VeB chyba spadającej gwiazdy
0
@MrShakira od 14 marca chłop bez gry jest
25
powodzenia szefie
4
@Lionel_Messi10 matko bosko co to sie staneło
3
Erling jest groźny łaaa
0
@hayek i to wszystko za kadencji PiSu? sorry, ale ja w to nie wierze :D
38
@Donowitz stary nie takie rzeczy świat widział, osioł w shreku wydupcyl smoczyce, a Ty w transfer nie wierzysz
5
@Pawel13sz mam nadzieje, że wkrótce zobaczymy go jako trenera bardzo dobrego klubu
4
@Hrzan ja wiedziałem, chociaż ciężko było założyć na głowę
1
@taris fifa od paru lat jest na poziomie minecrafta
1
@escarabajo @JackPtak a mi się wydaję, że to wina tuska
0
@Hrzan nawet nie wiedziałem, że je można prać
1
Folia aluminiowa w lidlu 8.99 xD jeszcze niedawno kupowałem za 4.99
0
@FC1899Barca oby był zdrowy, grzech byłoby stracić takiego dobrego polityka
1
@Rust_Cohle te nowe nie smakują tak samo? czy tylko powróciły keczupowe?
4
@bartas97 a ja za tym https://ddob.com/uploads/VectonCreative/ccecccb60e1e4fd305616df6949baedc.jpg
4
@Survier Indianie prowadzili koczowniczy tryb życia, pewnie dlatego nie spuszczali się nad jakimiś budowlami itp
3
Najpierw Laporta teraz Auba… czyżby terrorysta z Rosario??
0
Rip kupony na hattricka
0
Dobrze, że bez straty gola bo był tam faul na Lewym
1
Tego brakowało w Barcelonie, wykończenia
0
Lewy sztangę poucza
0
Lewy to najlepszy lis pola karnego na świecie
0
Pedri fantastycznie
1
Bo to trzeba technicznie, a nie jak z armaty