Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium przecież wiadomo, że to bait
0
Auba by już skończył z hattrickiem, a munsien byłby myślami w meczu z fortuna Düsseldorf czy innym paźiem
1
Jakim cudem Lewyy…
6
Takie sytuacje musza być wykorzystane…
0
@pikass14 Ci co maja wiedzieć to wiedza :D
0
Wtorek wieczór, ultra hd śmiga, humor gituwa, a wy dalej płaćcie za te viaplay i polsatboxy
1
@PatrychoO 28/10 premiera Call of Duty: Modern Warfare II także wolałbym dopłacić i poczekać, a Vanguarda ograć jak będzie po 50 zł
9
@insp1re hiszpańska dominacja genetyczna
1
@FC1899Barca to ja mam na odwrót jak miałem coś zrobić na androidzie u rodziców to mnie coś strzelało :D obecnie mam 13 pro no i jest to maszyna :D
1
@FC1899Barca nie no bez przesady :D sam system iOS zjada motorole
0
@kamilop przecież napisałem, że powinna być doliczana odpowiednia kaucja do butelki czy puszki
0
@T^L dlatego dawno już takie rzeczy powinny być wprowadzone w Polsce, do każdego opakowania powinna być doliczana kaucja, która później będzie zwracana, a problem z sortowaniem byłby w większości rozwiązany
12
Polska 15 lat za zachodem... 5 groszy za butelkę xD tutaj nigdy nie będzie dobrze
Kaucja za plastikowe butelki i puszki w Niemczech wynosi 25 centów
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@_RL9 Iga jak na dobrego sportowca przystało pewnie jakiś raj podatkowy ma wybrany :D
1
Jeżeli Polka pokona Tunezyjkę, jej premia wzrośnie do 2,6 mln dolarów (12,34 mln złotych)
wow dobra sumka w grze
0
@Encore chwile później wyrzucił przez okno
6
@Barca1992 https://x.com/MZientalski/status/1568256510169608193
28
szok
https://x.com/SK10_Football/status/1568264656229388288
21
jak tam chłopie? wstałeś już?
19
prowadź nas wodzu
0
@clyde mój kolega ostatnio nie mógł ciuchów dla żony przynieść do szpitala i jej osobiście wręczyć bo nie miał wykonanego testu na C19
0
@RomanHoffer kangur matematyczny albo inaczej zwane zadanie z gwiazdka
5
Znalezione na fb, co o tym sądzicie?
Codziennie giną tysiące dzeciaków ze względu na brak środków do życia, brak dostępu do profesjonalnej opieki medycznej, ze względu na toczące się konfilkty zbrojne. Z całym szacunkiem do rodziny i najbliższych, ale tymi śmierciami powinien zajmować i interesować się świat. Gdy ktoś po 90-tce umiera to raczej rzecz naturalna i oczywista...
1
@q1 milik wykopie vlaho z juve zobaczycie
46
TOP
33
Dawać te munsien
0
@Transu96 z messim z 2k16
0
@Zoker żeby życie miało smaczek
1
Lewy usiądź mi na mordzie