1

@Medium przecież wiadomo, że to bait

0

Auba by już skończył z hattrickiem, a munsien byłby myślami w meczu z fortuna Düsseldorf czy innym paźiem

1

Jakim cudem Lewyy…

6

Takie sytuacje musza być wykorzystane…

0

@pikass14 Ci co maja wiedzieć to wiedza :D

0

Wtorek wieczór, ultra hd śmiga, humor gituwa, a wy dalej płaćcie za te viaplay i polsatboxy

1

@PatrychoO 28/10 premiera Call of Duty: Modern Warfare II także wolałbym dopłacić i poczekać, a Vanguarda ograć jak będzie po 50 zł

9

@insp1re hiszpańska dominacja genetyczna

1

@FC1899Barca to ja mam na odwrót jak miałem coś zrobić na androidzie u rodziców to mnie coś strzelało :D obecnie mam 13 pro no i jest to maszyna :D

1

@FC1899Barca nie no bez przesady :D sam system iOS zjada motorole

0

@kamilop przecież napisałem, że powinna być doliczana odpowiednia kaucja do butelki czy puszki

0

@T^L dlatego dawno już takie rzeczy powinny być wprowadzone w Polsce, do każdego opakowania powinna być doliczana kaucja, która później będzie zwracana, a problem z sortowaniem byłby w większości rozwiązany

12

Polska 15 lat za zachodem... 5 groszy za butelkę xD tutaj nigdy nie będzie dobrze
Kaucja za plastikowe butelki i puszki w Niemczech wynosi 25 centów


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@_RL9 Iga jak na dobrego sportowca przystało pewnie jakiś raj podatkowy ma wybrany :D

1

Jeżeli Polka pokona Tunezyjkę, jej premia wzrośnie do 2,6 mln dolarów (12,34 mln złotych)

wow dobra sumka w grze

0

@Encore chwile później wyrzucił przez okno

21

jak tam chłopie? wstałeś już?

19

prowadź nas wodzu


0

@clyde mój kolega ostatnio nie mógł ciuchów dla żony przynieść do szpitala i jej osobiście wręczyć bo nie miał wykonanego testu na C19

0

@RomanHoffer kangur matematyczny albo inaczej zwane zadanie z gwiazdka

5

Znalezione na fb, co o tym sądzicie?

Codziennie giną tysiące dzeciaków ze względu na brak środków do życia, brak dostępu do profesjonalnej opieki medycznej, ze względu na toczące się konfilkty zbrojne. Z całym szacunkiem do rodziny i najbliższych, ale tymi śmierciami powinien zajmować i interesować się świat. Gdy ktoś po 90-tce umiera to raczej rzecz naturalna i oczywista...

1

@q1 milik wykopie vlaho z juve zobaczycie

46

TOP


33

Dawać te munsien


0

@Transu96 z messim z 2k16

0

@Zoker żeby życie miało smaczek

1

Lewy usiądź mi na mordzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?