1

14

ostre


1

@KibicBarcy123 na razie to wygląda dobrze, zobaczymy na koniec sezonu bo MŚ mogą odwrócić losy w niektórych ligach

0

Od kiedy będzie można oglądać House of the Dragon na HBOMAX? I czy będzie z lektorem?
Pozdrawiam życzę miłego wieczorku

1

@kuz jutro byczq

6

złoto


1

@bartekvisca kina są spoko, ale ludzie którzy zachowują się jak bydło już nie...

0

@MesQueUnClub96 to jakaś nowa wersja sapera?

0

@cules100pro Będzie z lektorem na hbo Max?

0

@mateusz1989VeB do kiedy muszą zapłacić?

1

@KrwawiaceoczyVEB no podsumował brudną grę swoim aktorzeniem xd

4

koguciki, ale fakt czerwa tu nie powinno być, bardziej prowokował Andersen


8

prawilnie przypominam


2

@Pawel13sz on ma kosę jakąś z MU?

3

@Janas11224 podziwiam jego psychikę

2

@VegetaPolska nieźle sobie to wymyśliła, po prostu nie chciała z Tobą gadać

0

@against_modern_football jakby był dobry to by walczył z Walkerem w repce

0

z jakiej firmy polecacie case i szkło do telefonu? JCPAL podobno dobra firma i 3mk też chwalą, a jakie są wasze opinie?

3

@FioletoweOczy pewnie tak, tak samo w dzika autem jak przywalisz to się skubany otrzepie i poleci dalej, a auto do kasacji...

15

@Encore pomylił z żoną

12

Gabriel Jesus!




5

@Kurkmen odpuść sobie, bo z czasem będzie jeszcze gorzej, a jak już zaczniecie być w związku to dopiero łeb Ci się popsuje

6

Koeman zapomniał nam maszyny naoliwić

0

Brawo Busi xD hahaha

0

97 minuta i Roberto z przewrotki

0

@Joe_Pesci 8 tez może być dzięki

0

Sędzia dolicz 10 minutek chociaż

2

ale lewy by piłeczki dostawał dziś
https://x.com/isahinn1907/status/1558555939380371458

3

Przeca karny tam był

22

Pedri co on ma za przegląd pola…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?