Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 amigosi v2
6
@MesQueUnClub96 Ania woli Hiszpanów od Arabów najwidoczniej
1
@GeneralXavi jedyny fajny kontent to zbrodnia Ikara, mafiapl, kosmiczne opowieści, daniel rakowiecki, ksiazulo i Wojtek kontent szamy i jakieś shoty
0
@wasacz super, a teraz mi udowodnij, że tak było :D a może to gierka Laporty narobić szumu i się wybielić? Też mogę sobie gdybać jak Ty i snuć teorie jak mundo deportivo albo as xD
2
@wasacz no tak, ale oprócz kasy na koncie jest coś takiego jak zaufanie i stabilizacja, niestety dużo osób jak Ty jest zaślepiona tym :D
0
@MesQueUnClub96 pójdziesz do pracy, to pewne rzeczy zrozumiesz. :D W 2021 Leo czekał do ostatnich dni na kontrakt i co odje*ał Laporta? xD
0
@Janas11224 przecież jakby oni mieli wnosić meble na 3-4 piętro to na parterze mieliby wysiadkę
3
@kubix05 Wciąż bardziej obcy
0
@sandra2608 specjalnie konto zakładałaś? xD
0
@masq i tak i nie
bez zapiętych pasów airbagi nie aktywują się prawidłowo. Strzał poduszki powietrznej następuje niezwykle szybko, dlatego w przypadku braku zapiętych pasów, może dojść do uszkodzeń ciała osób wewnątrz pojazdu.
0
Czy uważacie, że kask powinien być obowiązkowy podczas jazdy na rowerze?
1
@ToWinaSedziego to poszukaj używki na olx w swojej okolicy, bardziej się będzie opłacało skoro tylko niedzielny kierowca
10
@Emhyr za to coraz więcej osób pali iqos/elektryki
1
@MesQueUnClub_87 komornik
1
Konon po tej informacji mam nadzieje, że się ogarnie i pójdzie na porządne leczenie
15
Niestety, ale potwierdziło się.
Nie żyje Major Suchodolski. Miał 48 lat.
6
@Encore środek pomocy oreo
5
@Sulimo jak to mówią jesteś tym co jesz xD
4
@ranger3120 Nawóz z toi toja
7
nieźle to wykombinowali
0
@Danny Gaucho @MesQueUnClub96 gdzie lewus
0
@Aragorn33 to dziennikarze niech tez nie nakręcają tej całej spirali skoro wiedza w jakim położeniu jest klub, a nie ijo ijo ultima hora, prawie straciłem życie bo mnie śledzili
2
@tristan87 no ciekawe...
https://x.com/Gonzo2580/status/1670471471888515073
70
mało brakowało, a telewizor leciałby z 4 piętra
25
@Arkon masz w nosie konfe, a co drugi komentarz jest o konfie xd
23
@Arkon ja widzę, że bardziej Ci chodzi o wbijanie w szpilek w konfe niż o ten problem z gejami
15
@Arkon to jak z rasizmem, chcą dobrze, a po swoich paradowaniach w dziwnych strojach itp ludzie bardziej nastawiają się na nie
11
sto lat
1
@tristan87 tier 3
1
@RomanHoffer to idź na rower, ale zrób 40-50 km nie musisz od razu robić 100 km ważne, żeby się poruszać