0

@tristan87 amigosi v2

6

@MesQueUnClub96 Ania woli Hiszpanów od Arabów najwidoczniej

1

@GeneralXavi jedyny fajny kontent to zbrodnia Ikara, mafiapl, kosmiczne opowieści, daniel rakowiecki, ksiazulo i Wojtek kontent szamy i jakieś shoty

0

@wasacz super, a teraz mi udowodnij, że tak było :D a może to gierka Laporty narobić szumu i się wybielić? Też mogę sobie gdybać jak Ty i snuć teorie jak mundo deportivo albo as xD

2

@wasacz no tak, ale oprócz kasy na koncie jest coś takiego jak zaufanie i stabilizacja, niestety dużo osób jak Ty jest zaślepiona tym :D

0

@MesQueUnClub96 pójdziesz do pracy, to pewne rzeczy zrozumiesz. :D W 2021 Leo czekał do ostatnich dni na kontrakt i co odje*ał Laporta? xD

0

@Janas11224 przecież jakby oni mieli wnosić meble na 3-4 piętro to na parterze mieliby wysiadkę

3

@kubix05 Wciąż bardziej obcy

0

@sandra2608 specjalnie konto zakładałaś? xD

0

@masq i tak i nie
bez zapiętych pasów airbagi nie aktywują się prawidłowo. Strzał poduszki powietrznej następuje niezwykle szybko, dlatego w przypadku braku zapiętych pasów, może dojść do uszkodzeń ciała osób wewnątrz pojazdu.

0

Czy uważacie, że kask powinien być obowiązkowy podczas jazdy na rowerze?

1

@ToWinaSedziego to poszukaj używki na olx w swojej okolicy, bardziej się będzie opłacało skoro tylko niedzielny kierowca

10

@Emhyr za to coraz więcej osób pali iqos/elektryki

1

@MesQueUnClub_87 komornik

1

Konon po tej informacji mam nadzieje, że się ogarnie i pójdzie na porządne leczenie

15

Niestety, ale potwierdziło się.
Nie żyje Major Suchodolski. Miał 48 lat.

6

@Encore środek pomocy oreo

5

@Sulimo jak to mówią jesteś tym co jesz xD

4

@ranger3120 Nawóz z toi toja

7

nieźle to wykombinowali


0

0

@Aragorn33 to dziennikarze niech tez nie nakręcają tej całej spirali skoro wiedza w jakim położeniu jest klub, a nie ijo ijo ultima hora, prawie straciłem życie bo mnie śledzili

70

mało brakowało, a telewizor leciałby z 4 piętra


25

@Arkon masz w nosie konfe, a co drugi komentarz jest o konfie xd

23

@Arkon ja widzę, że bardziej Ci chodzi o wbijanie w szpilek w konfe niż o ten problem z gejami

15

@Arkon to jak z rasizmem, chcą dobrze, a po swoich paradowaniach w dziwnych strojach itp ludzie bardziej nastawiają się na nie

11

sto lat


1

@tristan87 tier 3

1

@RomanHoffer to idź na rower, ale zrób 40-50 km nie musisz od razu robić 100 km ważne, żeby się poruszać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?