JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Przyznam szczerze, że nie słuchałem singli, ale jutro sobie sprawdzę nową płytę :)
0
@KrychaFCB Czy powiedzial to w ekskluzywnym wywiadzie dla Transferow Pilkarskich?
1
@Medium Czyli wszystko zgodnie z planem.
0
@Colon Tym razem to nie bylem ja jakby co.
0
@Colon Chyba niestety musza trzymac sie zasad.
0
Komentarz usunięty
0
@Colon Wieczorem odslucham.
0
@Tomo1989 Pewnie Austro-Niemcy ich przygarna.
0
@Gaz Rowniez gwarancja zjazdow formy i kontuzji.
Nie wzialbym zadnego z nich.
0
@panczo Bo on tez w aptece pracuje :)
0
@panczo @masq to Ty?
0
@KamQiX Ocena jakosci defensywy przez pryzmat bramek straconych w lidze jest malo obiektywna patrzac na to jaki zjazd ostatnio zrobila la Liga.
4
@Kessie Wyrafinowany sposob na samobojstwo trzeba przyznac.
0
@betonito To rewanży już nie ma?
2
@tomek8756 Znam pewnego prawdziwego faceta, ktory sprosta temu wyzwaniu...
1
@Don Lucas No to tym bardziej skoro sie zasiedzial w tym Crystal i nikt go do tej pory nie wzial to nie widze sensu sie pakowac w taki transfer.
5
@Don Lucas Juz mamy jednego skrzydlowego, ktory nie schodzil ponizej pewnego poziomu w angielskim sredniaku...
2
@Kondziubarca Spokojnie, wszystkich zglaszam.
1
@IronSanHybrid Xavi wrzucilby go na skrzydlo.
0
@FCBparasiempre Jesli chodzi o penetracje to najlepszy jest @VegetaPolska
1
@Kidd Jak juz jestesmy przy Olimpie to za mna od dluzszego czasu chodzi ouzo...
5
@DonCarletto On taki nie jest.
2
@SirBobby Jezeli jego wymagania finansowe nie bylyby zbyt wygorowane moglby sie przydac na zmiennika.
13
@GucioH Grealish od dobrych kilku tygodni jest w top formie.
3
@Roobo Akurat Silva w lidze nie jest pierwszym wyborem, bo czesciej gra chociazby Mahrez.
Postawilbym na Grealisha w obecnej formie.
1
@Kidd Bardziej taki Stańczyk.
3
@Firestone Jeszcze bardziej zalosne jest to, ze nie mamy nikogo lepszego w druzynie w jego miejsce...
0
@brains Tylko szmacianka pozszywana z kawalkow skory i granie na boso. Potem to juz byla komercha.
1
@Chucky Owszem, ale mimo wszystko preferuje wyzej wymienionych za mnogosc wspanialych kompozycji :)
0
@Kessie Ja juz przestalem traktowac te raporty technicznie jako cokolwiek wiarygodnego.