JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FutureFCBarcelona Skoro Nato nie warto wierzyc to moze zamiast wojsk natowskich zaprosimy do nas wojska rosyjskie? Co Ty na to?
0
@Arkon Tak, dwie newralgiczne pozycje mamy obsadzone na co najmniej 3 lata.
5
@Arden Pewnie ich sprowokowala swoim strojem.
2
@NeroTFP1 Wow, piekne!
4
@Popitek12 Dopoki jej razem nie zdradzacie ze soba to tak.
0
@Joki_ Ucieka od tematu jak moze.
0
@Pedri16Future Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie
10
@P33ck Jak na @Borneo ten tekst to prawie jak spod piora Mickiewicza.
4
@NeroTFP1 Ja najbardziej lubie z konfitura rozana i takich jutro bede wypatrywal w piekarni :)
3
@NeroTFP1 z jakim nadzieniem najbardziej lubisz?
1
@Emhyr Troche go kontuzje trapily, no i Brighton az tak nie blyszczy jak w zeszlym sezonie.
Choc wciaz bylby to ciekawy transfer z perspektywy pozyskania zainteresowania na rynku azjatyckim.
2
@agaFCB Jest, jest, ja tez lubie, ale juz daaawno nie jadlem.
11
@Arden To powinien byc narodowy sport Francuzow.
3
@agaFCB Swojskie flaki robione przez dziadka, wspaniale.
2
@macio_944 Przydalaby sie taka gdzies w poblizu Bernabeu.
0
@DonCarletto Za chamskie faule w barwach realu i za to ze gral w realu.
1
@pluszek Tez nie rozumiem jak mozna napisac "nie spodziewanych"
2
@Arden Tak jak rudobrodego nie cierpie, tak robi kapitalna robote jako trener.
7
@MESSIah16
Nie takie dziwne, bo nad Kijowem roztoczona jest najlepiej zorganizowana OPL.
Rosja juz przejela inicjatywe kilka tygodni temu, obecnie to Ukraincy sa w defensywie i nie zanosi sie zeby mieli odwrocic ta sytuacje.
Jedyne pocieszenie jest takie, ze wieksze straty ponosi zawsze atakujacy.
16
@Croocers Liverpool predzej wezmie Alonso, zakladajac ze Bayer w ogole go pusci.
8
@Kuba_1 Skromny gosc z niego, nie zazyczyl sobie prywatnej rezydencji, ani odrzutowca.
5
@pt9 Przegladajac to forum odnosze wrazenie, ze sporo wybraloby dom nr 1.
1
@Emhyr Kapitalna inicjatywa, bedzie ogladane!
5
@bartas97 A to pech.
5
@bartas97 Po co wam obrona?
1
@escarabajo a Ty gdzie siedzisz, ze masz godzine do przodu? ;)
0
@wojopancer
1. Sergi Roberto
2. Ter Stegen
3. Frenkie de Jong
4. Araujo
5. Pedri
1
@colossus Ze powinnismy caly czas wspierac nasza siostre Ukraine i ze Ukraincy powinni dostac kazda mozliwa pomoc od Nato zeby sie bronic.
0
Jahira ostro odleciala teraz, ale to nic nowego.
2
@Comentateiro Zebysmy tylko nie pozegnali go gazrurką.