0

Widzieliscie juz nowe Ferrari?

1

@Kgorecki2500 Wiesz moze kiedy bedzie nastepny odcinek przygod sejmowych?

7

@michal26 Czekaj, czy oni oglosili przetarg na przeprowadzenie audytu, czy prace przygotowywawcze przed budowa sa dobrze realizowane? W takim tempie to ten projekt (jesli w ogole) zostanie ukonczony w 2050 roku...

4

@Kengo Parafrazujac Pilsudskiego: Gory wspaniale tylko ludzie k

0

@mientusek1407 W tym roku stracilismy wiecej bramek niz w calym poprzednim sezonie, moze to jest jednym z powodow do krytyki?

1

@bari_94 Sama oficjalnie... Szkoda tylko, ze rekami ZSRR...

0

Komentarz usunięty

0

@Colon No byl kozak, te loby z bh poezja.

0

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY Brakowalo tylko salwy honorowej z tygrysa.

5

@Rastafarnianin O Panie, łezka poszła.

1

@MesQueUnClub_87 Racja! Dzięki za korektę :)

3

@NeKenI Jak tam Twój psiak?

1

@MesQueUnClub_87 Ja właśnie ten film jeszcze głębiej odebrałem, bo dzięki niemu potrafiłem lepiej zdać sobie sprawę jak się czuł mój nieżyjący już dziadek i dzięki temu filmowi mogłem lepiej spędzić czas z dziadkiem w ostatnich tygodniach życia.

2

@Ambasador Mogę, ale nie chcę.

1

@P33ck Tak, tak, tak!

2

@MesQueUnClub_87 Ja byłem pod niesamowitym wrażeniem po obejrzeniu "Tato" - zagrał tak realistycznie i wiarygodnie, że były momenty, kiedy się zastawiałem, czy może faktycznie on już nie ma jakichś starczych problemów.

27

@Arden O tej porze to się ma promile, a nie argumenty.

2

@MesQueUnClub_87 Pytanie, czy on w ogóle grał ;)

0

@sevs Nie wiem... Ja cierpię na Syndrom Sztokholmski i będę się katował zawsze.

2

@sevs Niestety tak.

1

@osa91 Jasna sprawa :) Podobieństwo jest, ale bramka Henry'ego to był absolutny top.

1

@BorzyKrzys Ten gol De Ketelaere przypomniał mi to trafienie Titiego:


0

@Emhyr Ewentualnie Arteta, ale raczej jest to mało prawdopodobna opcja.

0

@Emhyr Co mu się stało w twarz?

3

@NeroTFP1 trzymam kciuki za powrót do zdrowia i polecam Cię w modlitwie.

6

@VegetaPolska To chyba nikt Ci Basni braci Grimm nie czytal :)

1

@VegetaPolska "to nie jest bajka. To anime."

A to nie jest chinska bajka?

0

@TR3YWAY Tez Araujo i Pedriego.

1

@Saviola88 Pamietam jak nigdy nie bylem zwolennikiem Bojana, a teraz wzialbym takiego gracza z pocalowaniem reki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?