0

@Tarins Nie ogladalem meczu, Pedri znowu kontuzja?

0

@Colon Jedna z moich ulubionych scen w kinematografii, wszyscy to tak dobrze zagrali.

2

@NeroTFP1 Tesciu bardzo lubi te serie, ja w sumie tez, ale dawno juz nie ogladalem, czas sobie odswiezyc :)

1

@ranger3120 Ja mam naturalnie krecone wiec nie musialem nigdy, ale z tego co slyszalem to dosc negatywnie wplywa na kondycje wlosa.

2

@Culer9002 Pewnie on je prowadzi.

7

@macio_944 Ale yebaniutki ma miesnie, ze sie utrzymal w takiej pozycji!

1

@Zoker Z poczatku wszystko szlo dobrze, ale potem zaczal sie wyscig.

4

@JordiAlbion Piekny duet to byl.

0

@esem91 Szacunek za poprawne napisanie "a propos" - rzadko sie zdarza, a tutaj to juz w ogole.

3

@analitykTaktyki Pytanie jaka premia za podpis.

4

@TR3YWAY Jakby co ja jestem jak ta druzyna z Boliwii:

https://en.wikipedia.org/wiki/Club_Always_Ready

2

@MesQueUnClub_87 Ja wlasnie musze sobie odswiezyc niektore z tych pozycji, bo np Dawno temu w Ameryce, czy Prawo Bronxu juz daaawno nie widzialem.

1

@Comentateiro Jak ktos lubi sie wiazac to moze byc i z Ukrainka, byle nie za ciasno zeby krew doplywala.

3

@macio_944 Pewnie gdyby go krecili teraz to wyszloby znacznie lepiej z AI wlasnie. Niby tylko 5 lat roznicy, ale przy obecnym rozwoju AI to przepasc technologiczna.

2

@macio_944 Ja odnioslem wrazenie, ze nie tyle zawiodla technologia odmladzania twarzy, co aktorom trudno bylo zagrac znacznie mlodszych niz w rzeczywistosci sa.

2

@MesQueUnClub_87 I jednak po obsadzie tez bylo widac uplyw czasu niestety.

7

@MesQueUnClub_87 Oj ciezko by mi bylo, ale wiem na pewno ze w piatce nie byloby Irlandczyka - dla mnie byl strasznie przeciagniety.

46

@Emhyr On zawsze jest ofiara.

0

@Messi1992 To w takim razie Ty tez lap herbik.

7

@lntrowertyk Gavi - za zaangazowanie jakie prezentuje.

11

@DLFCB Po prostu umarl smiercia naturalna.

20

@macio_944 Ciekawe, czy wypluloby filmik przedstawiajacy Pajacjusza Juniora dostajacego czerwona kartke za protesty od Gila Manzano.

8

@Forsyth To akurat byl opozycjonista wiec nie ma zbytnio sie z czego cieszyc.

8

@Compadre Po co mieliby wyjsc? Opozycja w Rosji jest praktycznie sladowa.

0

@Pawlusek Sposrod tych zawodnikow ktorych wymieniles zaden nie jest defensywnym pomocnikiem, no nie widze tego, a juz na pewno nie Rabiota z chorymi żądaniami finansowymi jego mamuśki.

2

@Kidd Ja juz je kiedys spelnilem we Francji, ale chcialbym jeszcze :)

Swoja droga te mozliwosci AI sa niesamowite.

0

@Pawlusek Aaa, to zmienia postac rzeczy.

2

@Kidd Ale bym sobie zrobil takiego freeride'a...

1

@bartekvisca Wspanialy srodek obrony: Araujo, Eric, Riad i Faye - Europo drżyj!

1

@Popitek12 Myslalem, ze na turniejach skrzatow sie nie fauluje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?