JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tarins Nie ogladalem meczu, Pedri znowu kontuzja?
0
@Colon Jedna z moich ulubionych scen w kinematografii, wszyscy to tak dobrze zagrali.
2
@NeroTFP1 Tesciu bardzo lubi te serie, ja w sumie tez, ale dawno juz nie ogladalem, czas sobie odswiezyc :)
1
@ranger3120 Ja mam naturalnie krecone wiec nie musialem nigdy, ale z tego co slyszalem to dosc negatywnie wplywa na kondycje wlosa.
2
@Culer9002 Pewnie on je prowadzi.
7
@macio_944 Ale yebaniutki ma miesnie, ze sie utrzymal w takiej pozycji!
1
@Zoker Z poczatku wszystko szlo dobrze, ale potem zaczal sie wyscig.
4
@JordiAlbion Piekny duet to byl.
0
@esem91 Szacunek za poprawne napisanie "a propos" - rzadko sie zdarza, a tutaj to juz w ogole.
3
@analitykTaktyki Pytanie jaka premia za podpis.
4
@TR3YWAY Jakby co ja jestem jak ta druzyna z Boliwii:
https://en.wikipedia.org/wiki/Club_Always_Ready
2
@MesQueUnClub_87 Ja wlasnie musze sobie odswiezyc niektore z tych pozycji, bo np Dawno temu w Ameryce, czy Prawo Bronxu juz daaawno nie widzialem.
1
@Comentateiro Jak ktos lubi sie wiazac to moze byc i z Ukrainka, byle nie za ciasno zeby krew doplywala.
3
@macio_944 Pewnie gdyby go krecili teraz to wyszloby znacznie lepiej z AI wlasnie. Niby tylko 5 lat roznicy, ale przy obecnym rozwoju AI to przepasc technologiczna.
2
@macio_944 Ja odnioslem wrazenie, ze nie tyle zawiodla technologia odmladzania twarzy, co aktorom trudno bylo zagrac znacznie mlodszych niz w rzeczywistosci sa.
2
@MesQueUnClub_87 I jednak po obsadzie tez bylo widac uplyw czasu niestety.
7
@MesQueUnClub_87 Oj ciezko by mi bylo, ale wiem na pewno ze w piatce nie byloby Irlandczyka - dla mnie byl strasznie przeciagniety.
46
@Emhyr On zawsze jest ofiara.
0
@Messi1992 To w takim razie Ty tez lap herbik.
7
@lntrowertyk Gavi - za zaangazowanie jakie prezentuje.
11
@DLFCB Po prostu umarl smiercia naturalna.
20
@macio_944 Ciekawe, czy wypluloby filmik przedstawiajacy Pajacjusza Juniora dostajacego czerwona kartke za protesty od Gila Manzano.
8
@Forsyth To akurat byl opozycjonista wiec nie ma zbytnio sie z czego cieszyc.
8
@Compadre Po co mieliby wyjsc? Opozycja w Rosji jest praktycznie sladowa.
0
@Pawlusek Sposrod tych zawodnikow ktorych wymieniles zaden nie jest defensywnym pomocnikiem, no nie widze tego, a juz na pewno nie Rabiota z chorymi żądaniami finansowymi jego mamuśki.
2
@Kidd Ja juz je kiedys spelnilem we Francji, ale chcialbym jeszcze :)
Swoja droga te mozliwosci AI sa niesamowite.
0
@Pawlusek Aaa, to zmienia postac rzeczy.
2
@Kidd Ale bym sobie zrobil takiego freeride'a...
1
@bartekvisca Wspanialy srodek obrony: Araujo, Eric, Riad i Faye - Europo drżyj!
1
@Popitek12 Myslalem, ze na turniejach skrzatow sie nie fauluje.