JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
W końcu jakiś tekst Challengera :) i to w dodatku taki, który jeszcze bardziej napawa mnie optymizmem co to przydatności Umtitiego w zespole, już nie mogę się doczekać aż zobaczę go w akcji w koszulce Barcelony.
0
Znowu jakiś zamach?
1
Daj znać jak kupisz czy Ci dobrze pasuje ;)
0
A co to za mecz?
3
Coś dla Dona:
Trwa towarzyski mecz Sportingu Lizbona z PSV - zespół z Eindhoven prowadzi 3:0 a jedną z bramek strzelił... niejaki Hendrix ;)
1
Ja mam L stadionową i jest mi dobra (mam 188 cm), wychodzi więc nieco większa niż normalna L. W Twoim przypadku zastanowiłbym się nad M mimo wszystko.
0
Niech idzie do klubu, w którym będzie grał jak najwięcej, musi się rozwijać.
0
No proszę, nie wiedziałem tego.
0
Ja śledzę szczególnie poczynania Rabiota, chłopak zapowiada się na klasowego pomocnika.
1
Szaranowicz to chyba od dziecka ma tę łysinę.
36
Liverpool
0
Sam nie wiem kogo bym za nich wstawił, to nie był dobry turniej dla środkowych napastników.
0
No zagrał lepiej, ale to wciąż nie jest poziom na najlepszą 11 Euro.
4
A co takiego Lewy zagrał na Euro żeby znaleźć się w najlepszej 11 (nie żeby Muller coś zagrał, bo jego też nie powinno tam być).
3
Llorente najlepsze lata ma już za sobą, a bramek strzela jak na lekarstwo.
1
Nie chodzi mi tu twitter, ale zobaczę później, dzięki.
0
Wrzucisz link?
2
Możesz spróbować Tajemnice Manhattanu - niezła rola Adriana Brody'ego znanego z tytułowej roli Władysława Szpillmana w "Pianiście", oprócz tego Dzien Bastylii (nie wiem czy jeszcze grają). Jest też kilka horrorów, ale szczegółów nie znam, bo nie przepadam za horrorami.
1
Kto sporządził tę listę?
2
A ja myślę, że na Top 5 mają realne szanse :)
7
W zeszłym sezonie też nikt im nie dawał szans na mistrzostwo.
7
Odnosząc się do wydarzeń w Turcji, natknąłem się na komentarz dobrze pokazujący sytuację w tym kraju:
"Erdogan sprzeniewierza się dziedzictwu wielkiego przywódcy Ataturka, który zeświecczył Turcję, zeuropeizował ją, ucywilizował a na nawet wprowadził alfabet łaciński.
Erdogan idzię w przeciwną stronę i wyraźnie islamizuje kraj. To Turcja Erdogana utrzymuje przy życiu ISIS kupując od nich ropę, to ... rozwiń całośćTurcja Erdogana zwalcza Kurdów przeciwników państwa islamskiego.
Nie wiemy czym się kierowali przywódcy puczu ale być może gdyby zamach stanu się udał udaremniono by coś gorszego, czyli stworzenie w Turcji kalifatu.
Trzeba szybko rozgromić ISIS aby nie przejęli wpływów w jakimś państwie posiadającym silną armię, na przykład w Turcji ale posiadających broń jądrową w Pakistanie.
Widząc motłoch cieszący się na ulicach Stambułu czy Ankary, z tego że uratowali swojego przywódcę, bylem zniesmaczony bo skojarzyło mi się to ze zwycięstwem wielkiej rewolucji irańskiej gdy tak samo tłumy witały ajatollaha Chomeiniego gdy ten wracał z emigracji.
Jeszcze bardziej byłem z niesmaczony gdy na ulicach Turcji wśród wiwatującego tłumu widziałem coraz więcej kobiet w hustach , których noszenie zabronił Ataturk a na nowo wprowadził Erdogan. Wszędzie było widać młodych ludzi łasych krwi. To nie jest zjawisko czysto tureckie. Nacjonalizm wraca na całym świecie. Obence młode pokolenie nie zdaje sobie sprawy z okrucieństw wojny i traktuje ją jako przygodę tak jak trktowali ją ich pradziadowie gdy szli na wojnę w 1916
Zachód nie zdaje sobie sprawy jak wielkim niebezpieczeństwem jest Erdogan.
Jest to tyran, który zniszczy demokrację i wprowadzi islam."
0
Masz rację, źle to ująłem.
10
Mamy zapewnione prawo pierwokupu Gabigola po niższej cenie z tego co mi wiadomo.
0
Chyba trochę za wcześnie nie przewidywanie składów.
0
Buffon - Alves, Maldini, Puyol, Roberto Carlos - Busquets, Pirlo, Iniesta - Ronaldinho, Henry, Messi
0
Van Bommel akurat u nas grał zupełnie poprawnie, a już wstawianie Riquelme, który po prostu nie potrafił się dogadać z trenerem to gruba pomyłka. Prędzej dałbym tu Songa, a w obronie brakuje mi Oleguera.
3
Różnica jest taka, że Figo przeszedł z Barcelony do Realu, a LE z Realu do Barcelony.
0
Przeczytałeś to co zedytowałem? ;)
0
Szukam gola Messiego z Getafe z 2007r. na youtube? Ma ktoś link?
Z polskim komentarzem