JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj daleko, daleko ;) Mecz z Włochami to będzie męczarnia. Nie zdziwię się jeśli będziemy świadkami rzutów karnych.
1
Ja na początku kibicowałem Francji, ale po tym jak zobaczyłem w jakiej formie jest Iniesta to jednak nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Hiszpania utrzymała monopol na wygrywanie Mistrzostw Europy ;)
0
Mocno Cię poniosło kolego.
0
A komu kibicujesz?
18
Teraz dopiero zaczyna się Euro, a kończy się kunktatorstwo. Zobaczymy realną siłę poszczególnych reprezentacji, chociaż patrząc na to jak prezentuje się drabinka, to (nie)stety będziemy świadkami przedwczesnych finałów i kilka czołowych reprezentacji może się pożegnać z turniejem już we wczesnej fazie pucharowej.
4
No to Ronaldo odpowiedział krytykom. Ciekawe, co pokaże w meczu z Chorwacją, która nie będzie grała w obronie tak beztrosko jak Węgry.
0
Ale za to gra dobrze.
10
A Dybala chętnie usiądzie na ławce kosztem Denisa, to ma sens.
0
Portugalia zagra z Chorwacją?
2
A nie jest? Nie jest ani ślepo zakochanym w Barcelonie graczem, który przeszedł z innego klubu, ani jej wychowankiem.
1
Juve nie sprzeda swojego najbardziej perspektywicznego napastnika po tym jak Real odkupił Moratę. Trzeba by go przepłacić dwukrotnie żeby Juve go puściło, chyba że ma jakąś klauzulę.
1
Żurek - zupa grzechu warta. Mógłbym ją jeść o każdej porze dnia i nocy.
2
Przesadzasz :)
2
Jak nie - komentarze nt. zarzutów wobec Messiego i Neymara można było liczyć w setkach.
7
Co raz mniej ciekawa ta La Rambla się robi, 99% komentarzy na temat Ronaldo, Realu itp. Nuda.
2
Stadionowa, na meczową jednak szkoda było dawać te 600 złotych.
1
W końcu doszła zamówiona przeze mnie nowa koszulka Barcy :) Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, rewelacja.
1
Golarka elektryczna (czasem nożyczki) do modelowania brody i wąsów, jednorazówki Gilette do golenia reszty (twarzy).
0
Ukraina - Polska Handicap 0:1 Polska ? 1.22
Irlandia Północna - Niemcy 1X2 Niemcy ? 1.30
Chorwacja - Hiszpania Handicap 0:1 Hiszpania ? 1.18
Islandia - Austria Handicap 3:0 Islandia ? 1.05
Węgry - Portugalia Handicap 3:0 Węgry ? 1.22
Szwecja - Belgia Handicap 0:1 Belgia ? 1.17
Bezpieczniejszy kupon.
0
Możesz jeszcze spróbować Argentynę z USA (kurs ok. 1,45 na Argentynę)
0
ja dałem większość meczów z handicapem na faworytów żeby dodatkowo się zabezpieczyć, przez co kurs jest trochę niższy, ale wkładam większą kwotę. Ostatnio już dwa razy z rzędu tak się udało.
0
Moim zdaniem Hiszpanie wygrają, ale zobaczymy.
0
Źródło?
0
Przyjdzie nowy trener to może cos się zmieni w tej kwestii.
0
Najpierw musiałby znaleźć się w kadrze.
0
No kolego, ale takie nazwiska wypada pisać poprawnie - BATISTUTA
0
Nie widzę nic kontrowersyjnego w tym co napisał. Wystarczy spojrzeć na doświadczenia z ostatnich lat, kiedy większość polskich zespołów odpadała w przedbiegach. Inna sprawa, że forma w jakiej to podał nie jest zbyt wyszukana, no ale taki jest Kowal.
3
Ale ten czas leci...
1
Strzel sobie piwko albo dwa ;)
0
Bo tam kupuje się zawodników nie ze względu na przydatność w zespole, a ze względu na nazwisko. Zobacz ilu tam jest dobrych środkowych pomocników, a jeszcze chcą Pogbę upchnąć. Czy to jest normalne?