JanneAhonen
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sevs Nie mogę się zgodzić. To nie był nigdy jakiś gigantyczny talent. Lepiej zostać legendą w Athletiku niż jakby miał pełnić gdzieś rolę podobną jak Ferran u nas.
0
@Astad Jakiś uraz.
0
@AlphaNumeric Bo nie ma nikogo lepszego
1
@emeu German Cano
1
@Popitek12 Grzegorz Rasiak
3
@okiemtypera_lucaxx95 Może dlatego, że Yamal rozegrał fenomenalne Euro, wygrywając je i ciągnąc swój zespół w półfinale czy finale, a do tego od dłuższego czasu jest gwarantem bramek i asyst.
To nie jest jakieś gadanie głupot, po prostu Yamal jest mimo młodego wieku jednym z najlepszych graczy na świecie w tym momencie.
1
@shinthps Mów za siebie, Laporcie ciągle smakuje.
0
@Azazel_Pazuzu Nie wiem jak Mendy, ale Mbappe nie pojedzie ze względu na tą kontuzję po której dopiero wraca na boisko. Klub nie ma na szczęście możliwości, żeby piłkarzy na reprezentację nie puszczać, gdy oni chcą tam jechać.
11
@KamQiX Napisz odwołanie, może skrócą do 15 lat.
2
@tbas Nie, najlepiej to trzymajmy piłkarzy w piwnicy.
Zaczął świetnie sezon to normalne, że selekcjoner chce dać mu szansę w reprezentacji. Zwłaszcza że Rodri wypadł na dłuższą chwilę, więc musi szukać opcji w pomocy.
25
@RoberDzik Oczywiście, że się opłaciła. Zarobiliśmy przynajmniej trochę na nim, a przy okazji Yamal dostał jeszcze więcej możliwości na grę i szybko stał się takim zawodnikiem jakim Dembele nigdy nie będzie.
0
W poprzednim meczu dziewczyny wygrały zaskakująco skromnym rezultatem więc dzisiaj postanowiły to sobie odrobić.
1
@Kgorecki2500 Teraz po 500 ma brać
2
@kanver_ Gaviemu to odpoczynek by raczej nie pomógł, chyba że w tym konkretnym meczu, w którym doznał kontuzji. Ale tego nie przewidzisz.
1
@Sekstet2009 UEFA miała jeszcze ważne umowy ze sponsorami i telewizjami na ten sezon jeśli chodzi o kobiecą LM, więc tam nowy format wejdzie dopiero od kolejnego sezonu.
0
@Herato Kontuzje ostatnio go omijają, ale forma jak była nierówna tak jest. Na przykład z Gironą robił co mógł, żeby PSG nie wygrało tamtego meczu.
1
@escarabajo To trochę tych karnych zmarnował...
1
@FCBparasiempre Dokładnie tak.
2
@FCBparasiempre Zespoły, które reprezentują/reprezentowały Polskę w europejskich pucharach w tym sezonie rozpoczynają Puchar Polski od drugiej rundy.
1
@mordini123 Być może po prostu musieli zgłosić jeden stadion na całą fazę ligową, a Lublin nie był im w stanie zapewnić takiej możliwości.
0
@mordini123 W Lublinie dzisiaj Motor grał zaległy mecz ligowy.
0
@Bunk420 Jakby w zeszłym sezonie się spisał to by pewnie całkiem inaczej to wyglądało teraz.
3
@NeroTFP1 Löwandoski*
0
@Smixu Ale że Neymara na bramkę?
0
@Pnog37 Ale my nie możemy teraz patrzeć w ten sposób. Potrzebujemy kogoś na szybko kto zastąpi ter Stegena. Gdyby Szczęsny dał się przekonać to byłby najlepszą opcją.
1
@KamQiX Trzeba być odważnym w takich sytuacjach, jest to ruch warty przemyślenia.
22
@KamQiX Jan Tomaszewski chyba jest bez klubu
0
@kuz La Rambla po prostu musi znaleźć sobie wroga w zespole. A że odszedł Roberto to zwolniło się miejsce na tym stanowisku.
0
@AlphaNumeric Nie liczy się gdzie się zaczął, a gdzie skończył.
9
@RoberDzik Może Tebas tego nie powiedział, ale na pewno tak pomyślał!