JanneAhonen
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Jest to idiotyczne ale nie do końca. Stworzenie takiego przepisu było motywowane tym że padały bramki po niesłusznie przyznanych rożnych - var nie mógł interweniować ponieważ była to już inna akcja. Możliwość anulowania rożnego przez var rozwiązuje ten problem.
3
@Marcelinho132 Mam wrażenie że na każdych mistrzostwach jest z nimi problem.
0
@Andi18 Na pewno nikt nie mówił że ma być Grimaldo czy ma być Cucurella. O Silvie faktycznie parę takich informacji było ale były też takie że w klubie nie ma przekonania co do słuszności tego ruchu więc nie dziwne że nikt się z Realem o niego nie licytował, słusznie zresztą.
Ja ogólnie nie widzę żeby w klubie gadali. Gadają media, gadają kibice ale nie widzę żeby ktoś z klubu wychodził i gadał że kupimy tego czy tamtego. A jak ktoś nie radzi sobie z tym całym transferowym cyrkiem w mediach to jednak bym polecał po prostu tego nie śledzić albo robić to w minimalnych ilościach. Tym bardziej gdy trwa mundial który jest o wiele ciekawszy od okna transferowego.
3
@FabianekMrozek Ale w której rundzie to będzie? Bo w grupach są różnych.
1
@tribo W latach 1974-2002 w meczach otwarcia grał obrońca tytułu.
1
@Eklerek Masz rację. Kacper już w lutym sobie to zapewnił.
1
@piJohn Nie jest to pierwszy taki przypadek. Najbardziej absurdalny wynik zrobił kiedyś AEK Ateny który nie przegrał meczu, ale też nie wygrał i po 6 remisach nie wyszedł z grupy.
1
@Xaviball w latach 90 przez bodajże sezon były 3 drużyny z Poznania - Lech, Warta i Olimpia.
2
@escarabajo Skąd taki humor dzisiaj u kolegi?
2
@Jakchcesz Fati chyba, ale go nie doceniliśmy
0
@esem91 Pewnie też brali informację z flashscora. Na stronie TVP nie ma ani słowa o transmisji.
3
@Wossi61FCB Tylko Disney obecnie pokazuje kobiecą LM w Polsce i finał także tylko u nich. A Flashscore niestety czasem podaje błędne informacje co do transmisji.
0
@buglikos Mbappe był w formie, a my nie za bardzo.
1
@FcPortoFan1999 Ishak ma 16 goli
0
@LeoMessiiBarcaPepa Finał LE wcześniej bo zapewne bardziej się to opłaci. Zanim powstała LK to UEFA testowała finał LE trzy dni przed finałem LM i widać wyszło im że lepiej zrobić finał LE wcześniej.
1
@Ignareks Dziś gramy na wyjeździe.
0
@BialyKolorDoDupy Jak zdrowy jak Chory?
1
@tomek8756 Chyba oboje pili
0
@Dankho94isback Jakby odszedł wcześniej z Bayernu to być może by dziś nie miał zdobytej LM.
2
@Jakchcesz Oszukałeś system
0
@VegetaPolska Najpoważniejsze trofeum Mourinho w ostatnich 10 latach to Liga Europy. Nie wiem czy to wasza półka jeśli chodzi o ambicje.
6
@PatrykBarca Początek sezonu mieli przecież całkiem niezły, wygrali El Clasico, mieli kilka punktów przewagi. A potem Vinicius zaczął robić dym bo go Xabi zdjął z boiska i wtedy się posypało.
0
@AmigoBlancos Może po prostu nie rozumie co to słowo oznacza?
0
@CurryTheGoat30 Właśnie lepiej żeby dziś wygrał i wtedy zapewniamy sobie tytuł po meczu z nimi.
2
@NeroTFP1 Jednak w Portugalii połowa roboty była już zrobiona jak przyszedł więc matura trudniejsza.
1
@addept Chyba niepotrzebnie tak wcześnie Aitanę wpuszczał. Po tak długiej przerwie to powinna najwyżej kilka minut dziś dostać.
4
@derus Może po prostu oglądający ten mecz piszą wtedy gdy mają coś sensownego do napisania w przeciwieństwie do niektórych...
1
@Dankho94isback Nie każdy jest Yamalem, nie można tak porównywać. Trzeba dać chłopakowi czas.
0
@wyrek Mamy 85 na 99 możliwych do zdobycia punktów. Naprawdę ciężko żeby było lepiej ;)
1
@APTAPT Będzie rewanż na CN. Nie ma żadnych przeszkód bo męska drużyna i tak ma wyjazd za tydzień.