4

@mekston Myślę że to najwyższy czas na rozłam i utworzenie Formuły Bearman. Wtedy będziemy mieli sprawiedliwe wyścigi.

1

Akurat ta prośba o mecze wyjazdowe na starcie sezonu to standard przy remontach stadionów w La Lidze. Real z tego korzystał, Atletico gdy przenosili się na Metropolitano i inne kluby też. Zdziwiłbym się jakbyśmy z tego nie skorzystali.

Jak we wrześniu dalej stadion nie będzie dostępny to dopiero można mówić o kolejnym opóźnieniu.

1

@Kapitan hawk Jeżeli triumfator LM wejdzie do kolejnej edycji przez rozgrywki ligowe - a zazwyczaj tak jest i będzie też tak w tym sezonie - to do LM wchodzi zespół ze ścieżki mistrzowskiej kwalifikacji z najwyższym współczynnikiem. Teoretycznie mógłby więc na tym skorzystać mistrz Polski choć oczywiście niestety nie w najbliższym sezonie.

2

@Kapitan hawk Nie awansuje, skąd taki pomysł?

4

@Kapitan hawk a Pellegrini w dodatku był rok temu w Polsce w trakcie urlopu.

0

@Pawlak1992 A to że może po prostu ktoś kibicuje naszej legendzie? Tak samo jak wiele osób kibicuje Guardioli w City.

2

@Safrani Skoro w Paryżu go dali radę naprawić to i u nas by teraz śmigał cały sezon jak Pedri.

2

@GeneralXavi Ja myślę że to kwestia tego że trafił w ręce ogarniętego trenera i sztabu. Gdyby Flick trafił do nas wcześniej to pewnie i u nas grałby dużo lepiej.

0

@esem91 Nie wiem skąd wziąłeś tą statystykę bo nawet w ćwierćfinale z Bayernem u siebie mieli remis.

0

@FcPortoFan1999 I to jest wartościowa opinia

2

@Astad Za tydzień w środę i czwartek.

4

@MesQueUnClub96 Wiadomo. Po poprzednich latach tym razem już byś się nie dał tak nabrać.

1

@FCBparasiempre Zdaje się że kilka dni temu ten mecz leciał w cyklu "Retro" na TVP Sport. Pewnie można go znaleźć na ich stronie.

1

@tbas To nie jest dziwne. Zdobycie najważniejszego krajowego pucharu musi być odpowiednio nagrodzone. Kiedyś przecież było tak że mistrz grał w Pucharze Europy, zdobywca pucharu w PZP, a dopiero kolejne zespoły trafiały do Pucharu UEFA.

0

@APTAPT Kartkę złapać łatwo niezależnie od jakości rywala, a już zwłaszcza w Hiszpanii. Nikt z zagrożonych nie powinien zagrać ani minuty w sobotę moim zdaniem.

1

@APTAPT Ja się bardziej łapię za głowę jak widzę w twoim składzie trzech graczy zagrożonych zawieszeniem za kartki.

1

@Kuchar Waga swojego stadionu zależy też mocno od rywala. Myślę że gdybyśmy grali z którymś z pozostałych półfinalistów to remis u siebie byłby bardziej bolesny. Z Interem jednak i tak należy zakładać że ten mecz będzie wyglądał podobnie byle tym razem strzelić więcej goli od rywala.

2

@mekston na gali Globe Soccer to on akurat zawsze coś wygrywa

2

@Astad Mistrz w debiucie to już spory wyczyn. A zrobić z tego jeszcze rekordową serię to w ogóle.

@Danny Gaucho Ale że właśnie w takich egzotycznych ligach jak Vanuatu nikt nie zrobił więcej niż 15 z rzędu to się w sumie trochę teraz zdziwiłem.

2

@Astad Ten klub to w ogóle statystyczny fenomen bo zdobywali mistrzostwo w każdym sezonie swojej gry w najwyższej lidze.

2

@kacpernau Bo on nie ma być w pełni gotowy w tym roku. Jedynie ma być udostępniony do gry, ale prace nad stadionem wciąż będą kontynuowane.

1

@masa11 Przepisy w Hiszpanii to naprawdę ciekawy temat. Jak sędzia nie zapisze w protokole to nie mogą gracza ukarać. Ale jak zapisał to nagle nie jest to już istotne i szukają dowodów.

2

@MessiForeverTheBest Jego praca w kadrze jest często rozliczana przez nieudany mundial, ale ogólnie wykonał świetną pracę.

2

@MessiForeverTheBest I też w tym półfinale jako jedyni na tamtym Euro potrafili stłamsić świetnych wtedy Włochów.

2

@blakkudium Przy kobiecej LM puszczali jedynie jakiś spot przy włączaniu transmisji. No i potem normalne bloki reklamowe w przerwie meczu jak w TV.

@Astad Aplikacja na TV jest, jakość raczej w porządku była jak oglądałem. Pytanie jak będzie w czasie KMŚ bo to jednak będzie większa oglądalność.

2

@Astad Jedynie DAZN najprawdopodobniej. Choć jest dostępny pakiet dla TV otwartej to TVP chyba nie będzie zainteresowana. Natomiast w DAZN z tego co wiem ma być to dostępne za darmo po zalogowaniu, podobnie jak to jest w przypadku kobiecej LM.

1

@blakkudium W tym sezonie jednak u nas nie jest aż tak źle. Raków i Lech mają średnią 2 pkt na mecz lub wyższą, czyli całkiem ok.

4

@tbas Może lepiej nie bo znowu piłkarze będą musieli uciekać jak dwa lata temu.

0

@FcPortoFan1999 Fakt, zawsze to jedno miejsce wyżej

0

@Filipem W obu przypadkach jeszcze kilka kroków do tego trzeba wykonać, ale może to być naprawdę wyjątkowy sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?