Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzę o remisie Realu wtedy gdyby wygrali następne mecze do Grań Derby podeszliby z 2 pkt przewaga i wszystko zależało by od naszych :))) o ile Barca nie straci pkt do GD
0
Ile goli ma Bale w tym sezonie ?
0
Dzięki :)
0
Jak sie skończył mecz Atletico ?
1
Wiem ze chodzi o rezerwowy skład. Zeby sie nie zdziwili jak wyjdzie podstawowy
0
Widzieliście jak nazwali artykuł na głównej realmadrid.pl ? Villareal B widzę ze juz są bardzo pewni zwycięstwa
0
Miał duży ślad kopnięcia
5
A mamy wygrać napewno bo ? Z Malaga tez miała byc Manita. Pokory troche
1
Słaby troll.
0
Jak dla mnie Modric na równi z Masche Kross lepszy Carvajal lepszy Isco lepszy reszta po naszej stronie
0
Hahahahha komedia
0
Dzięki chłopaki :)
0
Ktos wie jak to było z ta akcja ze Suarez niby ugryzł w meczu z City ? To prawda ?
3
HAHAHAHA co ???
0
Messi poprostu karnych nie strzela :D
4
Hahahahha Messi jak sie zaczaił za plecami
0
Alves bulerws.
0
No to teraz panowie wziac sie do roboty zeby nie było jak kilka lat temu z Arsenalem
0
To jest flaga Włoch ? Zielone na gorze
0
Ter Stegen tak łapie spokojnie te piłki
5
Messi wkręca w ziemie obroncow
1
Legenda na trybunach :)
0
Co zrobił Rakitic widzieliście :o
0
Ja w to nie wierze
0
Liczę ze jutro zagrają piłkarze grający dobrze a nie święte krowy. Liczę na Inieste na lawce
1
Zawsze jak oglądam to ciarki przechodzą. Gdyby taki doping był na Camp Nou
0
Alves wygwizdany. Należało mu sie
0
Alba nawet wrzutki nie potrafi zrobic
1
Mamy jeszcze 45 min spokojnie panowie :) tak to jest jak sie popada w huraoptymizm
0
Hahahah mam taki śmiech z twoich komentarzy