Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
11 graczy i jeden w sensie kinice
0
Masakara jakas jestes zjarany i mam ciary wszedzie
1
Pamietam jakby to było dzis. Umówiłem sie z kumplami do baru(wszyscy za Realem) aby jak to mówili ośmieszyć moja drużyne . Po meczu płakałem ze szczęścia i ze śmiechu :D najlepszy mecz jaki w życiu widziałem nigdy go nie zapomnę
17
Oprócz samego meczu czekam bardzo na mozaikę na Camp Nou . W tym sezonie jeszcze jej nie było a jest to najwspanialsza rzecz na świecie !!
0
Jeśli uważasz ze nasza pomoc jest sprawna w 100% i nie wymaga poprawy to chyba widziałeś tylko mecz z City
2
Wejdź na Onet tam w informacjach sportowych jest o losowaniu i tam jest video
0
Dzięki wielkie :) wiesz moze jeszcze podczas jakiego meczu gramy
0
Jak to wyglada w półfinałach ? We wtorek i srode po jednym meczu i następny tydzień tak samo czy jak ?
0
Po tym co napisałeś nie mam pytań :) skończmy ta rozmowę zanim skończy sie banem
0
Lewy za Neymara Hahaha wygrałeś konkurs na najgłupszy komentarz
3
Za ten mecz kupił bym najwieksza pizzę Messiemu
0
Leverkusen wczoraj odpadło :)
0
Komentarz usunięty
8
O czym ty wogle mówisz chłopie ?
1
Chciałabym w 1/4 Monaco albo Real . Przy okazji pozbyć sie z LM Bayernu i PSG i finał z Porto :D
0
Nie wyczułem wybacz :D
0
Mecz był genialny ciekawy i nie wiem co jeszcze nieskuteczność boli ale i tak jest super . Mam tylko jedno pytanie . Gdzie chciał iść Ter Stegen gdy wybiegł wtedy z bramki xd
0
Hahahahhahahahhahaa
89
Spokojnie w niedziele to Casillas bedzie na bramce XDDD
0
Nie da sie pokonać . Dobranoc
0
HAHAHHA biedny Messi
0
Ja pier...... Neymar zejdź nie moge na ciebie patrzeć
0
Stegen !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
HahahahhahaahahhaahhahhahahahahahhHbH karny i nerwowka
0
Ja poprostu nie wierze .... Po tym meczu bede miał taki niedosyt
4
Toure pięknie pożegnamy
1
Spalony .....
0
Hahaha Alba i Toure swietnie to wygladalo
0
Ale co złego w tej chwili zrobił Neymar ? Wyjdź
1
Hahahah nie wierze