Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mbappe i Neymar jaką beke kręcą z tych amatorów z Madrytu.
0
Oni podeszli do tego meczu jak do finału ligi mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kapitan hawk Remis brałbym w ciemno. Oczywiście że Zidane powinien zrobić sobie przerwę. Błędem był jego powrót. Dla Pereza zmiekła faja i udobruchał kibiców powrotem Francuza i jak widać nie przynosi to dobrych rezultatów. Guardiola wie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
0
@shaun A w pozostałych latach już ci nie przeszkadza? XD
0
@Kapitan hawk W drugiej połowie remontada wejdzie to kozaczyć będę. Nie no żartuje, żadnej remontady nie będzie tylko kolejne 2 brameczki w plecki.
2
@Kapitan hawk Lokal zamknięty dziś wieczorem niestety.
0
Jest jakiś dobry bramkarz do wyjęcia latem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurtuła jest dobry na szczały z dystansu bo ma 2 metry. Taaa
1
Kurtuła jak zwykle w formie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan hawk Jeszcze jak
3
@Witekk10 Nie pamiętam jak się ten odcinek nazywał, ale śmieszny był jak Karol myślał, że go Alina zdradza z Norkiem.
0
@Kapitan hawk Ma Pan dowód?
9
W Realu to już tylko brakuje żeby Perez doznał kontuzji.
1
@Ghotti serio? (15 znaków)
1
I gdzie ta wolność w tym kraju jak nasz polski lidl zamknięty...
2
@Socjopata Mane czarny, to go w cieniu Van Dijka nie widać.
0
Benzema jest krUlem
1
@Danny Gaucho To on jeszcze musi coś udowadniać?
45
Ukryty przekaz w kadrze meczowej Realu Madryt
https://zapodaj.net/d7eaae8065bf4.jpg.html
0
I 2:2 Słowenia wyrównała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wuja prowadź nas po zwycięstwo wodzu narodu!
5
@PatrychoO 2k19, a ludzie dalej przywiązują uwagę do overalli w fifie.
2
@FC1899Barca Ale ty wiesz, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko dysponuje naszą kasą. Jeśli teraz dają 500 zł to oni zabierają nam 700.
0
Zgadnij kto to
https://zapodaj.net/570dff6594e72.jpg.html
0
@adambądkowski93 Złoty trunek tylko dla elity :D
1
Za komuny było lepij synek
https://zapodaj.net/3f651d46138c6.jpg.html
0
@Socjopata On to mógłby grającego trenera grać. 4 lata w Schalke zrobiłby z niego potwora.