La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

70

W przerwie meczu zapraszam Was wszystkich na kawę...


do Cafe Bernabeu ;)

konto usunięte

5

@Kapitan hawk trzeba się spieszyc bo po dziesiątej zamykają

2

@Kapitan hawk Lokal zamknięty dziś wieczorem niestety.

1

@Kapitan hawk Oj słodzić tam nie będą ;)

1

@Jacu327 Nie będę się dzisiaj znęcał nad wami, ale muszę zapytać...
Siedzisz na La Rambli, gdy Real przegrywa 0:2? Masochista :D

0

@Kapitan hawk W drugiej połowie remontada wejdzie to kozaczyć będę. Nie no żartuje, żadnej remontady nie będzie tylko kolejne 2 brameczki w plecki.

0

@Jacu327 Ej, ja myślę, że tu będzie remis. Sero. I nie dlatego, że postawiłem dom na remis ;) Po prostu niemożliwa mi się wydaje porażka Realu w tak kiepskim stylu. I jescze jedno pytanie. Myślisz, że Zidane powinien odpuścić na jakiś czas trenerkę? Śmierć brata z pewnością zostawiła ślad. Pytanie, czy prowadzenie Realu jest "terapią"?

1

@Kapitan hawk My powinnismy być tam adminami ahhaa

1

@Kapitan hawk Remis brałbym w ciemno. Oczywiście że Zidane powinien zrobić sobie przerwę. Błędem był jego powrót. Dla Pereza zmiekła faja i udobruchał kibiców powrotem Francuza i jak widać nie przynosi to dobrych rezultatów. Guardiola wie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?