Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdybyście byli na miejscu Bońka, to kogo zatrudnilibyście w zamian Brzęcącego. Ktoś z krajowego podwórka czy jednak ktoś z zagranicy?
2
Mam nadzieję, że ten mecz uświadomi Brzęczka o tym, że Pazdan nie powinien grać.
15
Śmieszki śmieszkami, ale kiedyś jeszcze zatęsknicie za Szpakowskim.
27
Outstanding move
https://zapodaj.net/bbaa5b83b4dbb.jpg.html
0
@Messibestplayerintheworld Za te pierwsze to nie dziękuję :)
1
@n0MED puki co to ta baba z polaka się na mnie uwzieła nie wiem czemu. Cięrzar.
3
Dziś pije wasze zdrowie w swoje urodziny! (nie wiedziałem, że Piccolo takie mocne)
52
To będzie wesoły sezon XD
14
Swoją drogą Modric odkąd dostał Złotą Piłkę, to gość nie istnieje.
1
@Madridista798 2 strzały wyplute pod nogi przeciwnika.
1
Serio za rok Real powinien poszukać nowego bramkarza.Mam nadzieję też, że Militao wygryzie Varane'a ze składu.
0
Jovicia zdjął....
0
Co w Realu robi Vasquez i na dodatek gra w pierwszym składzie.Masakra
1
Kurtuła na mundialu najlepszy bramkarz, a w Realu gra taką padakę, że głowa mała.
0
Czemu tam był VAR?
0
@Coutinho007 Gdyby to nie był Cristiano to też bym tak myślał.
0
@rademenes Juventus to raczej ostatni klub europejski Ronaldo. Myślę że za trzy lata odejdzie do MLS lub do Chin.
0
@Encore Bardzo odważna teza.
0
@Aerox Hiroszima, Nagasaki
0
@Encore Dopóki gra Messi to żaden top 1
0
@Drzakubs No nie każdego musi śmieszyć czarny humor.
2
@Transu96 Przykład obywatelskiej postawy.
26
Nie każdy bohater nosi pelerynę
https://zapodaj.net/462ecedaeadfc.jpg.html
1
@student97r Jeśli Zizou dalej będzie w klubie, a raczej tak będzie, to zostanie sprzedany.
5
@student97r Dla mnie to nie pojęte. Wydać 50 baniek na Mendy'ego, mając nie gorszego Reguilona. Zamiast spożytkować ten hajs na jakiegoś pomocnika.
1
@IronSanHybrid Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie.
3
@SeeleyBooth Takie powietrze czyste. Jak po deszczu :D
45
Polskie radio 24h
https://zapodaj.net/b3d99bf345750.png.html
1
Za PO było chłodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
I cyk Isco kontuzja.Ktoś wie jaki jest rekord ilości kontuzji w sezonie ?