Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk myske, że może być dokładnie odwrotnie
1
@macio_944 największą sympatię mam do Chorwacji. Jeśli nie Chorwacja to Argentyna :)
0
@MarioVeB! Ewidetnie jest u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Milego dnia
0
@Prorokk ok, czyli Messi po 20 latach chce coś udowodnić Van Gaalowi, a potem robią się z tego cyrki na boisku typu strzelanie w ławkę rezerwowych. W takim razie to jeszcze gorzej świadczy o Messim, bo niepotrzebnie dał pretekst do awantury na boisku
0
@MarioVeB! Doskonale znam historie Riquelme, bo oglądałem wtedy mecze Barcelony, więc nie kumam z czym miałbym się doedukować. Lepiej Ty mi wyjaśnij po jaką cholere Messi ten gest wykonywał w kierunku Van Gaala? Stanął w obronie kolegi po 20 latach?
0
@Joe_Pesci właśnie o tym mówię... Czy miał powody czy nie, to piłkarz tej klasy powinien sobie takie gesty darować. Na tym polega dojrzałość i odpowiedzialność. Gdyby to zrobił jakiś gówniarz na początku kariery to można znaleźć usprawiedliwienie, a jeżeli robi coś takiego 35 letni facet, który ma pewne doświadczenia to zwyczajnie niepotrzebnie ten konflikt wyniósł na wyższy level
1
@Joe_Pesci uważam wręcz przeciwnie. Messi swoją cieszynką skierowaną do ławki rezerwowych Holandii dolał benzyny do ogniska, a potem już szło....
1
@esem91 ciężko inaczej nazwać gościa, który opuszcza treningi, obraża swojego selekcjonera, próbuje zabrać koledze z zespołu gola, olewa kibiców po widowiskowo wygranym meczu.... A odniosłem się tylko do MŚ
5
@Joe_Pesci a co było najpierw?
Najpierw była cieszynka Messiego, dopiero potem gole Holandii i na końcu rzuty karne. Średni argument ;)
0
@Joe_Barbaro dokładnie tak samo :)
26
Na tej stronie zostanę za to zjedzony, ale akurat zachowanie Messiego wobec Van Gaala uważam za słabe. Jestem też przekonany, że gdyby w miejsce Messiego podstawić Ronaldo to narracja tutaj byłaby kompletnie odwrotna.
Ronaldo jest pajacem co pokazuje szczególnie w ostatnich miesiącach jak mu nie idzie, ale jednak od Messiego spodziewałem się trochę więcej klasy. Po prostu.
2
@P33ck dla mnie to słabe zachowanie wobec trenera
1
@Deathwing112 Mateu Lahoz
0
@Ying odważna teza
3
Gratki dla Argentyny. Mam nadzieję, że w polfinale są gotowi na dogrywke...
0
@IronSanHybrid i niektórzy twierdzą, że to nie jest czerwona...
0
@MAGNETO Argentyna też, więc zero problemu
0
@pride98 zapisane w internetach :)
0
@takisobiektos dobre pytanie...
Bo on tak drukuje trochę w jedną, a trochę w drugą, czyli wyciągając średnią to jest sprawiedliwy :p
0
@FanBarcy22 potrafię sobie przypomnieć znacznie gorsze jego mecze po których już nie powinien sędziować
5
Po fajnej końcówce obie drużyny wróciły do tego co prezentowały przez cały mecz.... Czyli zanudzanie
0
@Cziken26 prawda jest taka, że o Argentyna nie czarowała i wszystko co dobre opierało się na geniuszu Leo
0
@bixmix policz sobie te wszystkie afery i leżenia argentynczykow
0
@AlexDark00 ale przestań... To Paredes tam powinien czerwoną wyrobić
9
2-0 to niebezpieczny wynik - Czesław Michniewicz
0
@maroon nie widziałem wcześniej takich wpisów i moje pytanie jest całkiem poważnie. Bez drugiego dna i podtekstów
1
Ciekawi mnie jedna rzecz. Mówi się, że to mundial dla bogaczy, często podawali jakieś przykładowy ceny hoteli, kawy, pizzy itp i mroziło to krew w żyłach. Argentyńczycy są raczej ubogim krajem, a w samej Argentynie od jakiś 20 lat nie dzieje się dobrze i ponownie balansują na granicy bankructwa. Tymczasem Argentynczycy zdominowali ten mundial, na każdym meczu pełno kibiców, ulice Doha podobno wypełnione Argentyńczykami.
Interesuje się ktoś bardziej tym temat i zechciałby lekko rozjaśnić ten fenomen?
4
Na najbliższe 2h stolica La Rambla prawdopodobnie będzie w Buenos Aires, a ja sobie po cichutku będę spoglądał w stronę Amsterdamu.
Dobrego meczu cule!!
0
Po tylu latach oglądania Atletico Cholo Simeone chyba będę miał pewien dysonans poznawczy jak zobaczę ich ofensywnie grających z Lucho
14
@DonMatteo901 brak czerwonej kartki dka Krychowiaka w pierwszym meczu i narracja o tym turnieju byłaby dzisiaj zupełnie inna.
Na tym Euro graliśmy najlepiej jako drużyna, ale popełnialiśmy najbardziej kuriozalne błędy indywidualne... A to Krycha czerwona, a to Wojtek bez formy i to co w bramkę to gol, a to Jóźwiak w piłkę nie trafił....
Ale tam było na czym budować, bo trzeba było po kolei eliminować te niuanse.
Teraz nie widzę, żeby na tej taktyce cokolwiek budować