0

@Kapitan hawk myske, że może być dokładnie odwrotnie

1

@macio_944 największą sympatię mam do Chorwacji. Jeśli nie Chorwacja to Argentyna :)

0

@MarioVeB! Ewidetnie jest u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Milego dnia

0

@Prorokk ok, czyli Messi po 20 latach chce coś udowodnić Van Gaalowi, a potem robią się z tego cyrki na boisku typu strzelanie w ławkę rezerwowych. W takim razie to jeszcze gorzej świadczy o Messim, bo niepotrzebnie dał pretekst do awantury na boisku

0

@MarioVeB! Doskonale znam historie Riquelme, bo oglądałem wtedy mecze Barcelony, więc nie kumam z czym miałbym się doedukować. Lepiej Ty mi wyjaśnij po jaką cholere Messi ten gest wykonywał w kierunku Van Gaala? Stanął w obronie kolegi po 20 latach?

0

@Joe_Pesci właśnie o tym mówię... Czy miał powody czy nie, to piłkarz tej klasy powinien sobie takie gesty darować. Na tym polega dojrzałość i odpowiedzialność. Gdyby to zrobił jakiś gówniarz na początku kariery to można znaleźć usprawiedliwienie, a jeżeli robi coś takiego 35 letni facet, który ma pewne doświadczenia to zwyczajnie niepotrzebnie ten konflikt wyniósł na wyższy level

1

@Joe_Pesci uważam wręcz przeciwnie. Messi swoją cieszynką skierowaną do ławki rezerwowych Holandii dolał benzyny do ogniska, a potem już szło....

1

@esem91 ciężko inaczej nazwać gościa, który opuszcza treningi, obraża swojego selekcjonera, próbuje zabrać koledze z zespołu gola, olewa kibiców po widowiskowo wygranym meczu.... A odniosłem się tylko do MŚ

5

@Joe_Pesci a co było najpierw?
Najpierw była cieszynka Messiego, dopiero potem gole Holandii i na końcu rzuty karne. Średni argument ;)

0

@Joe_Barbaro dokładnie tak samo :)

26

Na tej stronie zostanę za to zjedzony, ale akurat zachowanie Messiego wobec Van Gaala uważam za słabe. Jestem też przekonany, że gdyby w miejsce Messiego podstawić Ronaldo to narracja tutaj byłaby kompletnie odwrotna.
Ronaldo jest pajacem co pokazuje szczególnie w ostatnich miesiącach jak mu nie idzie, ale jednak od Messiego spodziewałem się trochę więcej klasy. Po prostu.

2

@P33ck dla mnie to słabe zachowanie wobec trenera

1

@Deathwing112 Mateu Lahoz

0

@Ying odważna teza

3

Gratki dla Argentyny. Mam nadzieję, że w polfinale są gotowi na dogrywke...

0

@IronSanHybrid i niektórzy twierdzą, że to nie jest czerwona...

0

@MAGNETO Argentyna też, więc zero problemu

0

@pride98 zapisane w internetach :)

0

@takisobiektos dobre pytanie...
Bo on tak drukuje trochę w jedną, a trochę w drugą, czyli wyciągając średnią to jest sprawiedliwy :p

0

@FanBarcy22 potrafię sobie przypomnieć znacznie gorsze jego mecze po których już nie powinien sędziować

5

Po fajnej końcówce obie drużyny wróciły do tego co prezentowały przez cały mecz.... Czyli zanudzanie

0

@Cziken26 prawda jest taka, że o Argentyna nie czarowała i wszystko co dobre opierało się na geniuszu Leo

0

@bixmix policz sobie te wszystkie afery i leżenia argentynczykow

0

@AlexDark00 ale przestań... To Paredes tam powinien czerwoną wyrobić

9

2-0 to niebezpieczny wynik - Czesław Michniewicz

0

@maroon nie widziałem wcześniej takich wpisów i moje pytanie jest całkiem poważnie. Bez drugiego dna i podtekstów

1

Ciekawi mnie jedna rzecz. Mówi się, że to mundial dla bogaczy, często podawali jakieś przykładowy ceny hoteli, kawy, pizzy itp i mroziło to krew w żyłach. Argentyńczycy są raczej ubogim krajem, a w samej Argentynie od jakiś 20 lat nie dzieje się dobrze i ponownie balansują na granicy bankructwa. Tymczasem Argentynczycy zdominowali ten mundial, na każdym meczu pełno kibiców, ulice Doha podobno wypełnione Argentyńczykami.
Interesuje się ktoś bardziej tym temat i zechciałby lekko rozjaśnić ten fenomen?

4

Na najbliższe 2h stolica La Rambla prawdopodobnie będzie w Buenos Aires, a ja sobie po cichutku będę spoglądał w stronę Amsterdamu.

Dobrego meczu cule!!

0

Po tylu latach oglądania Atletico Cholo Simeone chyba będę miał pewien dysonans poznawczy jak zobaczę ich ofensywnie grających z Lucho

14

@DonMatteo901 brak czerwonej kartki dka Krychowiaka w pierwszym meczu i narracja o tym turnieju byłaby dzisiaj zupełnie inna.
Na tym Euro graliśmy najlepiej jako drużyna, ale popełnialiśmy najbardziej kuriozalne błędy indywidualne... A to Krycha czerwona, a to Wojtek bez formy i to co w bramkę to gol, a to Jóźwiak w piłkę nie trafił....
Ale tam było na czym budować, bo trzeba było po kolei eliminować te niuanse.

Teraz nie widzę, żeby na tej taktyce cokolwiek budować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?