1

@tomek8756 w Gdańsku prezydent jest wolontariuszem WOŚP co roku od samego początku grania orkiestry :)

40

Xavi brutalu. Ty zawsze never touch, a cztery żółte kartki masz

15

@tbas wszyscy z utęsknieniem wspominają Barce Guardioli, a oni tą Barce chyba znają tylko z kompilacji na yt....
Bo tam też nie było pełnej dominacji przez cały mecz, często traciliśmy frajerskie bramki po kontrach, a jak pierwsi straciliśmy bramkę to w ogóle były problemy z okopanym we własnym polu karnym przeciwnikiem.

Wczorajszy mecz był bardzo fajny i nawet przez moment nie drżałem o to kto awansuje dalej

0

To się nazywa dominacja

0

Brawo Barca.

Dembele wylosował świetnie, a
Raphinia jak zawsze

0

W tym momencie już gościa nie powinno być na boisku

1

@Roobo bez jaj... Koleś nawet w twarz nie dostał

0

Koleś nawet w twarz nie dostał

0

Alez te Gil jest wkur..... jący

5

Dzisiaj Dembele wylosował formę: Geniusz

5

@Khajio liczby u niego przyjdą. Ważne, że gra, rozwija się. Jestem przekonany że w następnym sezonie to będzie znacznie lepiej wyglądało

0

To już było za dużo dla Czarka Kuleszy

7

No i po tym śmiechu już się Pan nie podobasz Stanowskiemu :p

9

Przestańcie męczyć Kulesze pytaniami, przecież on nie umie dwóch zdań sklecić

0

@Emhyr prawidłowa mentalność

0

Santos Top,
Kulesza Flop :p

5

Póki co Santos bardzo pozytywnie. Trenerzy z Hiszpanii i Portugalii fajnie opowiadają o futbolu. Z punktu widać inną mentalność

4

Będzie mieszkał w Warszawie. Dobra informacja :)

0

@AllBundy wręcz przeciwnie. Bardzo profesjonalny :)

1

@Kessie budowę samochodu mieli przestudiowane mega dokładnie

0

@kuz a najbardziej Photoshop

6

A ludzie się tu czepiają, że Lewy w tłumie czasami piłkę zgubi....

Tymczasem Ansu Fati :p

0

@Kengo zespół skrojony pod takiego trenejro jak Czesiu

4

No więc Dani nakłonił ją żeby na nim usiadła, potem pobił, musiał zdjąć z niej i z siebie zdjąć bieliznę, spenetrował ją do wtrysku, następnie się ubrał, ona otrząsnęła się z szoku i ubrała i ponownie pojawili się w zasięgu kamer.... I to wszystko proszę państwa w 47sek....

Jak próbuje to sobie wyobrazić, to nie wiem czy w tym czasie ta laska by zdążyła założyć spowrotem gacie po tym co się stało, a tutaj całość miała tyle trwać. Śmierdzi na kilometr tą wersja zdarzeń

2

Proszę, walnijcie trzecią i zamknijcie ten mecz, bo jednak obawiam się tego Realu. W LM też potrafili kompletnie nic nie grać, a w ostatnich 15min robić cuda

0

@Cochise Lewy w pierwszej połowie wyglądał słabo, ale mam wrażenie że im dalej tym było z nim lepiej. Miejsce i pozycje potrafił sobie zrobić od początku. Mam wrażenie, że tam brakowało po prostu obycia z piłką, brak rytmu meczowego. Moim zdaniem zacznie regularnie grać to i wróci Lewy z początku sezonu

1

@koksik2700 moja żona właśnie czyta Anioł śmierci z Auschwitz o Mengele, a drugie to Wiedźma z Buchenwaldu. Codziennie mi opowiada jaka porypana była ta baba

1

Interesy z Atletico, co może pójść nie tak? Hmmm

1

@Janiama tutaj chłopaki na stronie chyba inne mecze oglądają :p

0

@Firestone zwykle pieprzenie i szukanie atencji u hejterów. Progres jest i to znaczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?