Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 w Gdańsku prezydent jest wolontariuszem WOŚP co roku od samego początku grania orkiestry :)
40
Xavi brutalu. Ty zawsze never touch, a cztery żółte kartki masz
15
@tbas wszyscy z utęsknieniem wspominają Barce Guardioli, a oni tą Barce chyba znają tylko z kompilacji na yt....
Bo tam też nie było pełnej dominacji przez cały mecz, często traciliśmy frajerskie bramki po kontrach, a jak pierwsi straciliśmy bramkę to w ogóle były problemy z okopanym we własnym polu karnym przeciwnikiem.
Wczorajszy mecz był bardzo fajny i nawet przez moment nie drżałem o to kto awansuje dalej
0
To się nazywa dominacja
0
Brawo Barca.
Dembele wylosował świetnie, a
Raphinia jak zawsze
0
W tym momencie już gościa nie powinno być na boisku
1
@Roobo bez jaj... Koleś nawet w twarz nie dostał
0
Koleś nawet w twarz nie dostał
0
Alez te Gil jest wkur..... jący
5
Dzisiaj Dembele wylosował formę: Geniusz
5
@Khajio liczby u niego przyjdą. Ważne, że gra, rozwija się. Jestem przekonany że w następnym sezonie to będzie znacznie lepiej wyglądało
0
To już było za dużo dla Czarka Kuleszy
7
No i po tym śmiechu już się Pan nie podobasz Stanowskiemu :p
9
Przestańcie męczyć Kulesze pytaniami, przecież on nie umie dwóch zdań sklecić
0
@Emhyr prawidłowa mentalność
0
Santos Top,
Kulesza Flop :p
5
Póki co Santos bardzo pozytywnie. Trenerzy z Hiszpanii i Portugalii fajnie opowiadają o futbolu. Z punktu widać inną mentalność
4
Będzie mieszkał w Warszawie. Dobra informacja :)
0
@AllBundy wręcz przeciwnie. Bardzo profesjonalny :)
1
@Kessie budowę samochodu mieli przestudiowane mega dokładnie
0
@kuz a najbardziej Photoshop
6
A ludzie się tu czepiają, że Lewy w tłumie czasami piłkę zgubi....
Tymczasem Ansu Fati :p
0
@Kengo zespół skrojony pod takiego trenejro jak Czesiu
4
No więc Dani nakłonił ją żeby na nim usiadła, potem pobił, musiał zdjąć z niej i z siebie zdjąć bieliznę, spenetrował ją do wtrysku, następnie się ubrał, ona otrząsnęła się z szoku i ubrała i ponownie pojawili się w zasięgu kamer.... I to wszystko proszę państwa w 47sek....
Jak próbuje to sobie wyobrazić, to nie wiem czy w tym czasie ta laska by zdążyła założyć spowrotem gacie po tym co się stało, a tutaj całość miała tyle trwać. Śmierdzi na kilometr tą wersja zdarzeń
2
Proszę, walnijcie trzecią i zamknijcie ten mecz, bo jednak obawiam się tego Realu. W LM też potrafili kompletnie nic nie grać, a w ostatnich 15min robić cuda
0
@Cochise Lewy w pierwszej połowie wyglądał słabo, ale mam wrażenie że im dalej tym było z nim lepiej. Miejsce i pozycje potrafił sobie zrobić od początku. Mam wrażenie, że tam brakowało po prostu obycia z piłką, brak rytmu meczowego. Moim zdaniem zacznie regularnie grać to i wróci Lewy z początku sezonu
1
@koksik2700 moja żona właśnie czyta Anioł śmierci z Auschwitz o Mengele, a drugie to Wiedźma z Buchenwaldu. Codziennie mi opowiada jaka porypana była ta baba
1
Interesy z Atletico, co może pójść nie tak? Hmmm
1
@Janiama tutaj chłopaki na stronie chyba inne mecze oglądają :p
0
@Firestone zwykle pieprzenie i szukanie atencji u hejterów. Progres jest i to znaczny