1

@Janas11224 ja akurat lubię Audi, ale w moim odczuciu coś tam się bardzo źle dzieje ostatnimi czasy.
A8 D5, A6 C8 i ogólnie ta generacja aut w ogóle do mnie trafia... Poszło to w złym kierunku (a trochę się na tym znam) ;)

1

@Amigo_Blanco bo jak ktoś ogarnia prowadzenie działalności i chociaż w małym stopniu makroekonomie, to wie że ich program gospodarczy to utopia, albo jak przyznal Mentzen, żart

0

@Dankho94isback raczej policja musi mieć dość wiarygodne informacje, że nadal jest w tych lasach, bo ogromne siły są w to zaangażowane. Trójmiejsji park krajobrazowy to naprawdę przeogromny teren i jeżeli facet naprawdę jest taki dobry w survivalu to trochę się go naszukaja

0

@Kidd żona jechała o 6:30, zjeżdżała na Witominie i sprawdzali kto siedzi w aucie, łącznie z bagażnikiem

1

@gumaz chyba wciąż szukają. Moja żona pracuje w Gdyni i dzisiaj rano przy zjazdach z obwodnicy przeszukiwali wszystkie auta

1

@Waniliowy mam nadzieję że szybko gnoja znajdziecie. Trzymam kciuki

3

@Pazuzu na samym początku PO wybuchł wielki kryzys światowy i czym mało kto pamięta. To dzięki dość sprytnym ruchom uwczesnej władzy nikt w Polsce tego w ogóle nie odczuł

1

@Kinginiesta dlatego prezesem powinien być Marek Koźmiński

0

@kaamil1910 przypominam, że KO nie wygrala tych wyborów, tylko formalnie wygrał je PiS. Jestem przekonany, że jak przejdziemy tą całą szopkę z próbą tworzenia rządu przez PiS, to Tusk faktycznie szybko odblokuje te środki

3

@bartekvisca to tylko dowodzi tego, że średnia wieku na tej stronie to jest 13 lat ;)

0

@michal26 jest trzeci pod względem liczby głosów

0

@Amigo_Blanco w Gdańsku od rana leje deszcz niestety :(

1

@bartas97 zgadza się... Oraz podobną bramkę zaliczyli Realowi w meczu z Getafe na wagę 3pkt. Jest tu niekonsekwencja sędziow po prostu

0

I to było przyjęcie na 3m :)

0

@ludnek pokaz mi dokładnie ten moment kiedy wrabal mu się w nogi. Tam nawet nie było kontaktu z nogami. Kounde złapał go za koszulkę, a tamten podwinął nogi i upadł

0

@michal26 cała trasa marszu miała 4,2km. Tam są po trzy pasy ruchu w każdą stronę po środku jeszcze pas zieleni, i po bokach szerokie chodniki. Wszystko było szczelnie zapełnione. Godzina 13:49 to jest mniej więcej jak czoło marszu doszło do mety. Szczyt ciężko określić, bo po przemówieniach na starcie sporo osób wyszło tylnymi ulicami, z kolei na trasie sporo ludzi dołączało (ciężko określić czy to ci sami ludzie i po prostu obeszli innymi ulicami)

0

@hayek a ja byłem na tym marszu i najwidoczniej to kamery tvp musiały tak na niektórych działać, bo ja osobiście widziałem pełno serdecznych sobie ludzi i co najważniejsze nie było żadnego hejtu i namawiania do nienawiści ze sceny...
A to, że w dużej grupie znajdą się odklejone jednostki to bedzie zawsze

1

@gumaz dobrze odklejony. Ludzi było pełno

0

Chyba było na praktykach w TVP.
Czyżby Rachon i te drugi pajac dostali staż w Real Madrid TV?

9

@FCB_dimiC zestawienie Barcelony z PiS jest co najmniej nietaktowne ;)

0

Właśnie po to potrzebni są doświadczeni gracze... Żeby dźwigać drużynę w ciężkich momentach i dawać ten słynny mental

0

Michu ewidentnie czuję się niedowartościowany

1

@bari_94 lata 90. pełną gębą

8

Ostatni raz widziałem taki poziom zarządzania i konferencji prasowych jak prezesem był Lato, a trenerem Dyzma... Przepraszam, Smuda

0

@Firestone taaaa, może wyprodukować Tobie jakiś hit disco polo... Fani tej muzyki mówią, że to prosta muzyka, a widać że produkuje ja bardzo prosty człowiek

0

Kurde, co za bełkot....

0

@Katalonbar skoczyłbym z mostu

4

@Tom0VeB przede wszystkim to stan publicznej telewizji... Korea Polnocna mogłaby być dumna

2

Jeżeli kogoś interesuje to właśnie jeden z największych szczekaczy tvp, czyli Rachon, wbił na konferencję Tuska i robi zadymę

3

@KilkaSlowPrawdy myślę, że nie trzeba siedzieć w okopie z bronią, żeby pomagać rodakom na wojnie. Jeżeli gość tutaj organizuje potrzebny sprzęt i wysyła go na front, to sporo roboty robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?