Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL Ja też pije z mlekiem, ale uwielbiam :)
0
@mrboom haha sorki;)
1
@LambiPL najlepszy napój dla mnie :) Drugie jest piwo, a na trzecim miejscu Cola! Bez herbaty przeżyje:)
1
Czekam tyle na Wlachowicza, a tu wyjdzie, dostanie, walka będzie trwała trzy minuty! :D
Oby nie!
Dawaj Wlachowicz :)
3
@Kgorecki2500 kawa zdecydowanie :)
1
Dlaczego facetowi pozwalają walczyć z kobietą?
1
@PIWOSZ89 ej nie strasz, bo jeszcze godzinę za wcześnie do pracy pójdę ;D
1
@Recha_0684 nie mam zamiaru. Nie lubię kopania się i dlatego nie lubię MMA.
Owszem nie dałabym rady, bo do tego trzeba mieć mega kondycję przede wszystkim ...
1
@blakkudium dziękuję :)
3
Ale Brytol zalany krwia. Ale dawaj chlopaku!
2
@Goh dziękuję :)
2
@esem91 dziękuję :) Bo walką wieczoru jest walka Edwards - Brady czy jakos tak.
1
A Błachowicz w której walce będzie walczył?
Jak ja dawno tego pseudo sportu nie oglądałam ;)
0
@lukkobe no oby z Araujo od pierwszej minuty nie było ryzykownie. No ale obronę mamy jaką mamy więc może i niech zagra. Jeśli będzie w stanie :)
5
Tybura wygrywa ;)
0
@graco14 Araujo pewnie tak.
Ale Rafie dałabym chyba odpocząć całkowicie. Ale to zadecyduje trener :)
0
@lukkobe w przypadku Ronalda chodzi mi bardziej o położenie Boliwii i podróż do Europy. Jak nie zagra to może się ogarnie do czwartku. Ale ja bym bardziej to na ławkę dała w razie godziny W!
0
@FcPortoFan1999 no idzie :) Niezli masochisci z nas :)
Ale jak byśmy mieli w takim stylu jak wczoraj wygrywać mecz za meczem i zdobyć ME czy MŚ to biorę to w ciemno :)
0
@FcPortoFan1999 no niestety .. Ciężko jest być kibicem naszej Reprezentacji...
0
Niby weekend bez lig (tych głównych ), niby nie lubią tej przerwy reprezentacyjnej, a grali dzis jak szaleni. Caly dzień :D
I to najczęstsze pytanie: Jak się Pani mecz Polaków podobał? Hehe
3
Moim zdaniem ani Rafa ani Araujo nie powinno wystąpić w meczu z Osasuna. To bardzo ważny mecz, ale powinniśmy sobie poradzić bez nich. Oni niech spokojnie odpoczną i będę gotowi na Girone. Dobrze, że obydwa mecze gramy u siebie.
0
@FcPortoFan1999 nasi większe problemy miewają u nas :) Kibice ich paraliżuja chyba :) Ale zobaczymy. Teraz wielka Malta :)
7
Bardzo ładne zachowanie Lewego z tymi koszulkami :)
Tak szczerze to bardzo szkoda mi Litwinów, na remis zasłużyli.
0
Mamy takich wielu dobrych zawodników, grających w czołowych klubach, a nie mamy reprezentacji... czy znajdzie się ktoś kto ogarnie ten burdel? Tak liczyłam ba Probierz ..
Piątek... jest nadzieja
0
@July_6_BcN spokojnie, większość ludzi tam idzie dla lansu więc będą sobie selfiaki cykac, a przy tym chyba nie usna :) Ci co doping prowadzą chyba też nie:)
2
Gdyby Szeczena był na bramce to chociaż byłaby gwarancja, że nie przegramy, a tak to nie wiadomo co będzie...
0
A tak ludzie narzekają na Ziela..
Brakuje dwoch Panów na Z, oj brakuje...
0
@July_6_BcN przynajmniej nie pada i jest w miarę ciepło więc przeżyją te niedogodności :)
0
Po cholerę on tą głową wybijal? Teraz to boli głowa ;)
Zobaczycie Matty dziś strzeli :)
0
Ten zorganizowany doping jest za bramką Litwy gdzie flagami machali?