0

@LambiPL Ja też pije z mlekiem, ale uwielbiam :)

0

@mrboom haha sorki;)

1

@LambiPL najlepszy napój dla mnie :) Drugie jest piwo, a na trzecim miejscu Cola! Bez herbaty przeżyje:)

1

Czekam tyle na Wlachowicza, a tu wyjdzie, dostanie, walka będzie trwała trzy minuty! :D

Oby nie!
Dawaj Wlachowicz :)

3

@Kgorecki2500 kawa zdecydowanie :)

1

Dlaczego facetowi pozwalają walczyć z kobietą?

1

@PIWOSZ89 ej nie strasz, bo jeszcze godzinę za wcześnie do pracy pójdę ;D

1

@Recha_0684 nie mam zamiaru. Nie lubię kopania się i dlatego nie lubię MMA.

Owszem nie dałabym rady, bo do tego trzeba mieć mega kondycję przede wszystkim ...

1

@blakkudium dziękuję :)

3

Ale Brytol zalany krwia. Ale dawaj chlopaku!

2

@Goh dziękuję :)

2

@esem91 dziękuję :) Bo walką wieczoru jest walka Edwards - Brady czy jakos tak.

1

A Błachowicz w której walce będzie walczył?

Jak ja dawno tego pseudo sportu nie oglądałam ;)

0

@lukkobe no oby z Araujo od pierwszej minuty nie było ryzykownie. No ale obronę mamy jaką mamy więc może i niech zagra. Jeśli będzie w stanie :)

5

Tybura wygrywa ;)

0

@graco14 Araujo pewnie tak.
Ale Rafie dałabym chyba odpocząć całkowicie. Ale to zadecyduje trener :)

0

@lukkobe w przypadku Ronalda chodzi mi bardziej o położenie Boliwii i podróż do Europy. Jak nie zagra to może się ogarnie do czwartku. Ale ja bym bardziej to na ławkę dała w razie godziny W!

0

@FcPortoFan1999 no idzie :) Niezli masochisci z nas :)

Ale jak byśmy mieli w takim stylu jak wczoraj wygrywać mecz za meczem i zdobyć ME czy MŚ to biorę to w ciemno :)

0

@FcPortoFan1999 no niestety .. Ciężko jest być kibicem naszej Reprezentacji...

0

Niby weekend bez lig (tych głównych ), niby nie lubią tej przerwy reprezentacyjnej, a grali dzis jak szaleni. Caly dzień :D

I to najczęstsze pytanie: Jak się Pani mecz Polaków podobał? Hehe

3

Moim zdaniem ani Rafa ani Araujo nie powinno wystąpić w meczu z Osasuna. To bardzo ważny mecz, ale powinniśmy sobie poradzić bez nich. Oni niech spokojnie odpoczną i będę gotowi na Girone. Dobrze, że obydwa mecze gramy u siebie.

0

@FcPortoFan1999 nasi większe problemy miewają u nas :) Kibice ich paraliżuja chyba :) Ale zobaczymy. Teraz wielka Malta :)

7

Bardzo ładne zachowanie Lewego z tymi koszulkami :)

Tak szczerze to bardzo szkoda mi Litwinów, na remis zasłużyli.

0

Mamy takich wielu dobrych zawodników, grających w czołowych klubach, a nie mamy reprezentacji... czy znajdzie się ktoś kto ogarnie ten burdel? Tak liczyłam ba Probierz ..

Piątek... jest nadzieja

0

@July_6_BcN spokojnie, większość ludzi tam idzie dla lansu więc będą sobie selfiaki cykac, a przy tym chyba nie usna :) Ci co doping prowadzą chyba też nie:)

2

Gdyby Szeczena był na bramce to chociaż byłaby gwarancja, że nie przegramy, a tak to nie wiadomo co będzie...

0

A tak ludzie narzekają na Ziela..
Brakuje dwoch Panów na Z, oj brakuje...

0

@July_6_BcN przynajmniej nie pada i jest w miarę ciepło więc przeżyją te niedogodności :)

0

Po cholerę on tą głową wybijal? Teraz to boli głowa ;)

Zobaczycie Matty dziś strzeli :)

0

Ten zorganizowany doping jest za bramką Litwy gdzie flagami machali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?