HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pikass14 i nie tylko
0
@kolomen2 imo g2a jest nie opłacalne, eneba ma dużo lepsze ceny.
1
@Firestone Niektórzy ludzie są po prostu niesamowici, @FCBparasiempre to taka nasza La Bambowa ''Karen'' i ''Tweeterowa Julka'' w jednym
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Niestety, kawałek Białasa nie jest zapowiedzią żadnej kontynuacji niczego.
Białas zawiesza swoją karierę, ponieważ się wypalił, by zająć się córką i partnerką.
Będę tęsknił, liczę że Polski GOAT jeszcze wróci.
@HighestInTheRoom
0
@FCBparasiempre śmieszny jesteś
0
@FCBparasiempre brat został zaorany, aż zamilknął. Piękne.
0
Nowy Białas x Lanek, przyjemny kawałek, może Białas przestanie trollować.
Swoją drogą, na playliście wraz z nowym kawałkiem jest dodany utwór Białasa "Its my live" z albumu Polon. Czyżby sugerował nam kontynuację?
@HighestInTheRoom
0
@michal26 ale realnych żadnych, wszyscy wiemy o tym doskonale
29
@kanver_ a ile byśmy zyskali gdyby Lewy wykorzystał wszystkie swoje dogodne sytuacje?
0
@barcelonaLM pehehehesże i kotletico też możesz już wykreślić, szanujmy się xd
21
@Pedri16Future większe niż przy karnym normalnym
1
@Pedri16Future Elseworlds
3
Pierwszy news jaki zobaczyłem po skończeniu meczu:
Henry Cavill dostał propozycję zagrania w live action wersji ''Superman: Red Son''
O KUR*A. BŁAGAM HENRY POWIEDZ TAK.
@Szreko @Pedri16Future
0
Chyba wszyscy wiemy co Robercik powiedział
1
@Popitek12 czy
0
O, dawno kontuzji nie było
0
@Comfortable_ Dałem wszystko czym grałem więcej niż 10 meczy w jungli
0
@takisobiektos statystyki Udyra:
Banowany 2 razy, Pickowany 6 razy (1W5L - 16.7% Winratio)
3 razy pickowany przez Wundera (1W2L)
27
No proszę, Cubarsi po raz kolejny w pierwszym, zdecydowanie na to zasłużył.
0
@Comfortable_ *subiektywna* opinia, jak już wspomniałem - mnie ekko nigdy nie zawodzi, w 6 meczach nim mam 100% winratio, moim zdaniem ten champion ma damage z piz*y
4
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
Statystyki dotyczące fazy grupowej LEC
Najczęściej banowane postacie: Rumble (34), Kalista (28), Senna (21)
Najczęściej pickowani:
TOP: K'sante (23), Rumble & Aatrox (8), Renekton & Jax (7)
JG: Xin Zhao (23), Vi (17), Rell (11)
MID: Azir (25), Neeko (13), Akali & Corki (11)
BOT: Varus (22), Kalista (15), Aphelios (12)
SUP: Renata Glasc & Rakan (14), Blitzcrank (10), Milio (8)
Champion z największym winratem (przynajmniej 5 meczów): Gnar (100% w 5)
Champion z najmniejszym winratem (przynajmniej 5 meczów): Lucian (11% w 9)
Najwięcej zabójstw jednego gracza w meczu: Vetheo vs KC (12)
Największe ogólne KDA: Adam 7.4 (36/11/45)
Najmniejsze ogólne KDA: Bo 1.5 (24/43/41)
Drużyna z największym Goldem na minute: Mad Lions vs Heretics (2143)
Najczęściej zabijany smok: Cloud
Najkrótszy mecz: Mad Lions vs Rogue (26:04)
Najdłuższy mecz: Vitality vs Heretics (49:23)
Największa ilość zabójstw w meczu: G2 vs Fnatic (50)
Drużyny z największą średnią zabójstw na mecz BDS (16.3)
Drużyna z najmniejszą średnią zabójstw na mecz: Rogue (8.1)
6
@Kgorecki2500 najgorsza kara jaka kiedykolwiek powstała - bycie francuzem
0
@FcPortoFan1999 na normalach, flexach czy innych clashach ze znajomymi jest to proste, ale na solo queue już tak łatwo nie jest.
0
@FcPortoFan1999 niby tak, ale też nie jest fajnie być zmuszonym do banowania rengara, zamiast counterpicku na twojego championa, tylko po to żeby nie dostać potężnego wpi*rdolu, a w zamian to tylko ty w drużynie dostajesz potężny wpi*rdol
0
@FcPortoFan1999 bo jest turbo mocny w obecnym patchu i przeważnie jak tego się nie zbanuje to złapie 2 fragi na bocie i już go nie powstrzymasz, będzie ci oneshootował nawet tanki.
2
w 100% subiektywna tier lista junglerów wedle moich upodobań w patchu 14.2:
https://tiermaker.com/list/league-of-legends/league-of-legends-all-champions-up-to-hwei-15259510/3675223
P.S. Jeb*ć Rengara całym sercem
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @Emhyr @takisobiektos
1
@HighestInTheRoom @takisobiektos ciekawe co wymyśli za wymówkę na tę liczbę mnogą.
1
@HighestInTheRoom we bo jeszcze ciebie naklepać będzie chciał