0

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo @Emhyr
Swoją drogą, skoro fazę grupową LEC mamy za sobą, jak według was powinna wyglądać najlepsza drużyna? Taki Team Of The Group Stage. statystycznie najlepiej wypadają na każdej roli zawodnicy BDS, także żeby trochę namieszać i nie dawać 5 z jednego teamu ode mnie lecą:
Adam, Razork, Caps, Hans Sama, Labrov

0

@Emhyr brak mentala to jeszcze nic, bo Mbappe idzie racjonalnie wytłumaczyć, ale patrząc, że Di Maria grał z takimi bramkarzami jak Casillas, Navas czy De Gea, a nawet Szczęsny i Donnarumma byliby lepszymi wyborami to jest to trochę dziwny wybór.

0

@MESSIah16 @Encore to co was trzyma to tylko i wyłącznie nostalgia.
Robert Pattinson to 1:1 Batman. (Dodam jeszcze, że Kevin Conroy miał króciutki występ jako live action Bruce Wayne także mógłbym go przez samą nostalgię wrzucić Bale'a nawet na 3 miejscu)

0

@Arden pamiętaj, że humor też jest kwestią subiektywną, także do twojego posta można zastosować klasyczek:
''Jak komuś może podobać się coś, co mi się nie podoba''

3

@HighestInTheRoom Asster tekstowo jest tragiczny, ale jego muzyka polega na brzmieniu i prawdopodobnie w Polsce, obok Waimy ma najlepsze brzmienie z młodego pokolenia.

0

@tbas My nawet nie mamy trenera jeszcze na nowy sezon, a ten o projekcie myśli XDDD

0

@MESSIah16 *DRUGI* najlepszy batman live action :)

0

@Szreko chociaż sam jednak osobiście miałem nadzieję mimo, że nie było to realne, że zcastują Melisse Benoist jako Supergirl DCU, bo po tym jej ''serialu'' zasługiwała na dobry scenariusz, bo jednak ona sama była chyba jedynym plusem tego serialu, jak i końcówki ''Arrowverse'a'' razem z Flashem Gustina.

0

@Szreko Z tych aktorek, które źródła podawały Milly zdecydowanie była najlepszym wyborem, na sam film nie mogę się doczekać (nie supermana, tylko supergirl), bo komiks który James Gunn chce przedstawić jako film jest jednym z najlepiej napisanych komiksów ostanich lat.

0

@bartekvisca tylko tych z Ameryki Południowej

0

@Aragorn33 a mógł być Polakiem i mieć legalne 15 ;d

1

Piękne jest to, że tutaj w Barcelonie mogę sobię pójść do marketu i po prostu kupić Yerbę. W Polsce to bym musiał z 3-4 dni czekać na kuriera. Przynajmniej nigdzie blisko mojej miejscowości nie dało się tego kupić stacjonarnie.

7

Człowiek się obudził na siku, sprawdził la bambe i się nie zawiódł XD

0

@JokeRTS łycha to tylko czysta albo ze spritem +1

1

@DonCarletto Moim zdaniem to jest mus z Raphinhą.

5

@MESSIah16 wyciekło jak Soto mówi do Nacho w tunelu, w przerwie meczu ze Rodrygo powinien wylecieć.

1

@DonCarletto Ja byłbym za pomysłem, żeby przyszedł do Barcy.

1

@macio_944 i na koniec ukamienowaniem.

0

@Forsyth czym są gringle?

1

@HighestInTheRoom ale mi tym jaggerem duszę uraziłeś xd

8

@macio_944 świetne przykłady, za które powinna być kara pozbawienia wolności.

5

Macie jakieś połączenie smaków, które jest bardzo popularne na świecie, a wy wręcz nie rozumiecie jak to może komuś smakować?
Ode mnie czekolada i mięta.

1

@Kgorecki2500 CatchUp

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
uber eats delivery BrokenBlade XD To było smooth

0

@Emhyr pytanie kto był lepszy w drużynie Fnatic - Humanoid czy Perkz?

0

0

@FcPortoFan1999 Targamas na pewno, jeśli on nie poleci to będzie XD

0

Jankos lekki troll, zawodnik klasowy oczywiście, ale
Jarvan nie jest dobry w draft fnatic.
@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @takisobiektos

1

Czy Marek Brazda pokaże dziś Perkzowi jak się gra na midzie?
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos

0

@FcPortoFan1999 nie no, chciałbym go zobaczyć z powrotem, ale Bo absolutnie nie jest niczemu winien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?