0

@dzefrej234 A nawet przerwa między sezonami, bo to Brazylia.

0

Z Dinamem Zagrzeb. ;)

0

Te teksty ze „Sportu” powinny być chyba opatrzone dopiskiem „artykuł sponsorowany”. :P

0

@19Macio93 Nie, gracz Atlético go nastrzelił.

0

@19Macio93 Ale takie są przepisy. Jeśli sędzia dotknie piłkę po zagraniu zawodnika drużyny A i przejmie ją po tym drużyna B, piłka wraca do drużyny A.

Jedyny problem jest taki, że on przerwał grę, zanim w ogóle Lewandowski doszedł do tej piłki. :P

2

@Krzysiek872 Mnie już niewiele zdziwi po tym karnym, jaki na MŚ w Katarze podyktowali za smyrnięcie Messiego rękawicą przez Szczęsnego, gdy piłka wychodziła za linię...

Co sędzia to inne wynalazki.

0

@Onlikox Na jubileusz, taka była wcześniejsza nawijka Big Bossa. :)

0

„Bardzo jesteśmy zadowoleni”, że najpierw Lapcio mówił o listopadzie, później o grudniu lub styczniu (chociaż nikt mu nie kazał!), a teraz woli już nic nie mówić. Ale to wszystko pewnie przez „ludzi, którzy próbują nas zdemotywować”. To będzie pierwsza budowa w historii przeciągająca się przez różnych demotywatorów. :P

Najważniejsze, że pani wiceprezydent Fort stwierdziła, że „priorytetowym celem jest to, aby wrócić jak najszybciej”. Walnęła takim konkretem, że jestem w pełni uspokojony.

0

Ale co w tym jest w sumie zaskakującego? 99% działaczy piłkarskich kibicuje pewnie jakiemuś klubowi i tyle. No tak już jest i tyle, przecież nie przylecieli z Marsa, tylko wyrośli ze środowiska.

0

Świat medialny już do reszty oszalał, jeden z drugim pismak ujawnia „top secret njusy” z tego, co El Presidente opowie... na wigilijce klubowej.

Później będą zdawać relację z tego, co rzeczywiście powiedział. :P

1

Siara jak cholera. Niby tematu nie ma, a jednak skądś te pogłoski się biorą.

0

@jeonek Ale zero przychodów z niego dla klubu, więc kij z nim. ;)

2

„Najważniejsze będą odczucia” – to w zasadzie motto sztabów medycznych Barcelony ostatnich lat. Może już sobie nawet wymalowali gdzieś w gabinetach. :P

0

@Dawid66 Kolumbarium na Camp Nou miało być. I nawet zaczęli miejsca sprzedawać, była aferka z tego.
https://www.fcbarca.com/53418-fc-barcelona-stworzy-wlasna-strefe-pamieci.html

0

W sumie już jesienią docierały mniej lub bardziej oficjalne głosy z klubu, że „dobrze robią, dobrze, wszystko w porządku” i na szczęście dogadano się z mieszkańcami okolicy, żeby przyspieszyć i wszystko było jeszcze bardziej w porządku.

Czego nie rozumiecie? :)

0

@Who_you_mam Jak wtedy będzie wcinał kanapeczki...?

0

Piknik Camp Nou.

0

Jeszcze nie przyklepali niczego, a już zmieniają nazwę, i to jeszcze na taki wynalazek. :P

0

Jak dla mnie Laporta półsłówkami dopuszcza możliwość powrotu na Camp Nou nawet w... grudniu 2025.

2

„Doszło do ośmiu zmian w tej części meczu, czyli należało zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla profesjonalnych arbitrów pod egidą UEFA doliczyć minimum cztery minuty”.

Niekoniecznie. Zasadniczo chodzi o dodawanie pół minuty za każdą przerwę na zmianę, a nie za każdą zmianę samą w sobie. Jaki zresztą miałoby sens dodawanie np. półtorej minuty za trzy zmiany przeprowadzane w tej samej przerwie?

Z drugiej strony mówimy o kraju, gdzie sobie wymyślili jakiś odjazd z doliczaniem minuty za... zdobytą bramkę, więc mnie tam nic nie zdziwi.

0

Ale w sumie w treści artykułu nic nie pada o tym, że chodzi akurat już o 2025. :)

0

@Czarny_ck Ha, przepraszam, oczywiście.

0

@Czarny_ck „w Polsce nie mozna zle mówić o nim jak o papieżu Polaku”.

Dawno niczego śmieszniejszego nie przeczytałem. :P

0

Garcia był na jakimś kursie u Mourinho na temat autobusów?

3

Ciekawe, czy Flick te plany już zna, czy spisze je od red. Martíneza. :P

3

@tomasthc Reprezentacja gra w Lidze Mistrzów, w reprezentacji wali rekord za rekordem?

0

@norbi77 Czy ja wiem? Boniek grał choćby z Cyprem, Irakiem, Islandią, Luksemburgiem, Maltą, słabiuteńkimi wtedy Grecją czy Irlandią, zresztą sam typowym snajperem przecież nie był. Lato grał m.in. Cyprem, Finlandią, Irlandią, Irakiem, Islandią, Koreą Północną, Luksemburgiem, zupełnie ogórkowymi wtedy Kanadą, Stanami, Turcją.

Obaj więc mieli komu nastrzelać, ogórów wtedy też nie brakowało. Mniej było z nimi meczów, to prawda, ale nie aż tak mniej.

0

@Borneo Ale obrona nie była tak zorganizowana jak dziś ogólnie, więc to akurat niewiele zmienia. Przecież wszyscy mierzyli się ogólnie z mniej zorganizowanymi obronami, nie tylko Boniek i Lato. ;)

2

O tym akurat decyduje drużyna (chociaż czasem widać, że w niektórych przypadkach to właściwie fikcja), ale po co czwarty kapitan przekazuje opaskę wchodzącemu na boisku trzeciemu, samemu pozostając na boisku, tego nie pojmę nigdy.

0

Cóż, to jest równie nieweryfikowalne, jak gdyby te same „njusy” podało „Korso Mieleckie” albo „Gazeta Lubuska”, więc przynajmniej można się uśmiechnąć. :)

Chociaż o tyle jestem zaskoczony, że to typowy tekścik na przerwę reprezentacyjną, gdy czymś muszą wypełnić gazety. Widocznie to pragnienie jest aż tak silne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?