Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Arsenal przerżnie te mistrzostwo to tytuł frajera rok już dosyć szybko znany
Swoją drogą Pep jeszcze nigdy nie miał x2 pod rzad sezonu bez mistrzostwa jako trener
1
Ciekawostka: Szczesny, Lewy oraz Zieliński to jedyni polscy piłkarze którzy mogą poszczycić się mistrzostwami kraju w top5 lig z minimum 2 różnymi klubami
1
@KamQiX bo to liga arabska xD
A tak poważnie chyba offside był
5
Piękna akcja Goata, widać że już ruchy ma jak oldboy
1
Gdybyście mogli zmienić jeden moment w historii futbolu co by to było?
Ja zacznę
- Ronaldinho nie odkrywa co to używki i imprezy
0
Chelsea jaka żenująca forma, jaki taki dołek ich dorwał w zeszłym roku walczyli by o utrzymanie
1
@LOPEZ16 podobnie jak Leicester miało swój fajny okres dekadę temu i x3 LE pod rząd
0
Dobrze liczę że gdyby Real dziś przegrał/remisował mistrzostwo było by już pewne i robili by szpaler w klasyku?
0
Simeone przerżnął puchar króla w dodatku zajmie 4 miejsce w lidze w swoim ostatnim sezonie
Smak goryczy na pewno zostawi że ten sezon dla Atleti mógłby być lepszy
2
Ja tu widzę potencjał powtórki sezonu 12/13
Barca 100pkt a Real o 15 mniej :)
1
@kubix05 jasne, mam nadzieję że bez AI!
0
@MessiForeverTheBest nein
1
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Interu Mediolan
- grał razem z Cristiano w drużynie
- zdobył złoto z reprezentacją
- miał epizod w Indiach
- chyba najlepszy okres gry miał w jednym z klubów ze stolicy gdzie zgarnął między innymi LE
1
@Giwera myślałem że będzie trudniejsze
0
Co to za serial?
- możecie go kojarzyć ze leciał na Polsacie lecz nie tylko
- miał +25 sezonów
- najbardziej rozpoznawalny aktor z serii popełnił samobója w 2022r
0
@takisobiektos jasne! :)
1
Co to za piłkarz?
- Urodził się w kraju który obecnie nie istnieje
- grał między innymi w drużynie z Hakimim
- zagrał w 6 klubach, 3 z nich jest z stolicy kraju
- zdobywał medale na MŚ
3
Na stronie cancel fighters można zobaczyć gdzie i na jakich podopiecznych są wydawane pieniądze ze zbiórki
Wielkie wow nie spodziewałem się aż takiej transparentności
0
Ciekawe czy łysy zostanie w tym Liverpoolu na next sezon czy klub z Anfield zadawala kwalifikacja do LM
0
@MOLESTA Fabregas na 9 ach te czasy
2
Ciekawostka: Jeśli Flick wygra wszystkie mecze La Liga do końca osiągnie 100pkt z Barca przez co powtórzy wynik Mourinho i Vilanovy którzy także ugrali po 100 oczek
Jeśli Barca ugra 100pkt to chyba jednak możemy mówić o jednym z najlepszych ligowych sezonow w historii
1
Trochę szokujące że tak wygląda teraz Higuain.
Gość jest prawie 3 lata młodszy od Cristiano tak dla porównania…
1
@FcPortoFan1999 komu kibicujesz dziś w meczu o utrzymanie na naszym pięknym słonecznym krajowym podwórku
2
Ciekawostka: Guillermo Ochoa, Messi oraz Cristiano prawdopobnie zostaną jedynymi piłkarzami którzy zagrają aż na 6 mundialach o ile oczywiście znajdą się w kadrze na tegoroczny
0
Trzeba przyznać Atletico kozak gdy zaczęli papier toaletowy rzucać na Arsenal że ponownie metr przed kiblem się zesrali
1
Nie wiem czy ktoś zauważył że teraz do Złotej Piłki faktycznie wliczają się czy ktoś zdobył LM/MS/euro i generalnie ciężko w trakcie sezonu przewidzieć kto ją dostanie
A dekadę temu było wiadomo w trakcie sezonu że Messi i Ronaldo zapakują 50/60 goli w sezonie i nikt z takimi wynikami nie dyskutował i wiadomo było że nagroda zawsze będzie między nimi nie zależnie do końca od mundialu itp
1
@Criss18Barca może też po prostu musiał dojrzeć wiekowo
5
Szkoda że Lucho nie został jeszcze w Barcy gdy Dembele przychodził, może już wtedy by go ogarnął że nie był by taki chimeryczny.
Bo droga z jednego z większych niewypałów Barcy do Złotej Piłki jest dla mnie chora
0
@Encore owszem lecz zdecydowanie brakuje w dorobku jakiegoś medalu na mundialu, najlepszy wynik był w 2006 gdzie był jeszcze młodziakiem i bardziej wtedy większą rolę odgrywał Figo
0
Cristiano raptem brakuje 30 goli do 1000.
Gdyby gość wygrał 1 mundial myślę że nikt by nie dyskutował że jest top2 najlepszym piłkarzem w historii a nie jakieś Maradony co peak mieli stosunkowo krótko