1

@Eto'o9 R10 Dla mnie Wenger z tym składem robił robotę ponad stan, co miał jakiś lepszych piłkarzy jak Henry, van Persie czy Nasri to zostali sprzedani

Z drugiej strony wydał dużo na Ozila i Alexisa i za dużo to nie przyniosło

2

Jeszcze trochę ponad 10mln i darczyńcy uzbierają tyle samo u Łatwo co Jacek Sasin przepierdzielil na wybory kopertowe które nigdy się nie odbyły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore gdyby w początkowych sezonach w United strzelał trochę więcej goli bym się zgodził z tym

7

U latwoganga byli już wszelakiej maści znane osoby z różnych środowisk

Nieprawdopodobnie czego dokonał z tą zbiórka

2

Mainz zdecydowanie frajerzy tego weekendu, prowadzić 3:0 z Bayernem i ostatecznie przegrać mecz…

2

Trofea w pierwszych dwóch sezonach dla Realu

Cristiano: 1
Mbappe: 2

Z czego u żółwia to Superpuchar Europy i interkontynentalny, z głównych trofeów (LM,PK,LL) nie zdobył nic


0

@tbas niektórzy wpłaca jak Doda zagra u nich koncert :)

26

Równo 13 lat temu Robert zapakował 4 gole Realowi

Zarówno ten jak i 5 goli z Wolfsurgiem chyba jego najbardziej ikoniczne mecze

5

I liga mecz:
Ruch - Wisla: 53314 widzów

Premier League mecz:
Man City - Arsenal: 52523 widzów

To są te detale.

1

@Popitek12 Real też ostatnio trenują byli piłkarze i jakoś raczej dobrze im nie idzie xD

1

Jak Arsenal zesra się znów metr przed kiblem wg was Arteta utrzyma posadę?

Wg mnie tak, tyle lat wegetacji z Wegnerem a teraz co roku jest chociaż pewna gra w LM gdzie parę lat temu nawet tego nie było

5

Atletico zdobyło ostatnie trofeum wtedy gdy grał tam jeszcze Luis Suarez

Ten klub to mem xD

1

@Batys w sumie nie widziałem że Jordi ma ta slynna LM z 99

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Barcy
- X3 mistrz Anglii
- X1 LM
- grał także na Malcie czy Ukrainie
- jego ojciec zdobył ZP

0

Ciekawostka: @FcPortoFan1999 w całej historii ligi portugalskiej tylko 2 razy była poza Top3, były to sezony 45/46 oraz 73/74

Ponad 50 lat nie schodzić poza Top3 jednak wyczyn

0

Jak City wygra zaległy mecz kto ma 1 miejsce w PL?

Arteta ładnie puchnie znow na koniec xD

0

@Encore Bruno Penaldes najlepszy m piłkarzem PL w tym sezonie?

1

Jak Fati nie zgodzi się na obniżkę pensji to lepiej oddać go za darmo Monako by wzięło to na barki czy lepiej by siedział do końca kontraktu w Barcy?

3

Ledwo co Union przejęła kobieta i odrazu przegrali z Wolsburgiem który jest w strefie spadkowej

Oj kibice w Berlinie pewnie ja będą mocno hejtowac ale to chyba za fakt bycia kobietą choć wynik dziś też nie pomógł

0

@FcPortoFan1999 42 letni dziadek posadzi na ławce na dłużej któregoś z Polakow twoim zdaniem szczególnie po ostatnim popisie mister John?

11

Lewy w LM:
- 144 meczów
- 109 bramek

Wszyscy pozostali polscy pilkarze w LM
- 1101 meczów
- 62 bramki

To jakiś kosmos

0

@mekston tym bardziej jestem w szoku że pisze +100 komentarzy dziennie i nie robiąc tego w pracy xd
@Ogorinho1974 XD

0

Że @FcPortoFan1999 nie komentuje teraz na bieżąco to jestem w szoku

1

Ciekawi mnie jaki max umiejetnosci w swojej karierze może zrobić Yamal.

W sensie czy jest w stanie przy takiej grze wyrobić wykoczenie na poziomie Leo/Cristiano i zdobywać 50/60 goli w sezonie

1

Arsenal jest tak żenujący że mogą realnie ponownie przegrać "wygraną" ligę

0

Jeżeli mundial wygra Francja to ZP wtedy dla Dembele czy Mbappe?

5

Gyökeres 12 bramka w PL w tym sezonie

Na początku wydawało się że może być flopem ale można powiedzieć że jako tako na ten moment

1

Arsenal zaczyna puchnąć i może stracić mistrzostwo?

Nowe, nie znałem

4

@NeroTFP1 przynajmniej dla piłkarskiej Polski od roku jest to żałoba inna niż rocznica smoleńska 10 kwietnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?